Неділя, 19/Листопад/2017, 20:50

«  Листопад 2017  »

Днями у 3-А класі (учитель Таран Тетяна Григорівна) відбувся урок природознавства на тему «Корисні копалини рідного краю». Напередодні вчителем було поставлено завдання, що полягало у самостійній підготовці до уроку. Учні підійшли до вивчення нового матеріалу з усією відповідальністю і творчою завзятістю. Учениця Смірнова Анастасія продемонструвала однокласникам презентацію на тему «Корисні копалини рідного краю». А після цього – творча група у складі Колесник Анастасії, Іванащенка Тимура, Кам’янецької Ірини, Рубльової Катерини, Жупінаса Андрія, Мельник Софії та Ревнюк Софії презентувала реферати і доповіді з даної теми. На закріплення матеріалу діти виконали цікаву практичну роботу: «Які корисні копалини є в твоєму краї?»

Дата: 15/Листопад/2017

У рамках вивчення предмету "Я у світі" учні 4-Б класу разом з учителем Козаченко Наталією Антонівною відвідали виробництво "Черкасихліб" , де познайомилися з процесом виготовлення духмяного хліба, смачних булочок та пряників. Побачили, як працюють люди, щоб хліб щодня приходив до столу. і, звичайно, скоштували найсвіжіші, щойно випечені,  смаколики.

Дата: 11/Листопад/2017

Учора журі визначилося з результатами робітучнів 3-х класів - учасників І етапу мовного конкурсу імені Петра Яцика. Група учнів  виконували тестові завданняз української мови та написали есе. У підсумку - 1 місце посіла Кам'янецька Ірина, учениця 3-А класу; 2 місце - Котляренко Юлія та Шако Антон, учні 3-В класу, 3 місце - Поліщук Тимур (3-А) та Снісаренко Надія (3-В).  Вже найближчої суботи Кам'янецька Ірина представлятиме нашу школу у ІІ міському етапі конкурсу.  Також у конкурсі братиме участь учень 4-А класу Фрей Владислав, він став переможцем серед учнів 4-х класів.  Побажаємо нашим юним знавцям рідного слова успіхів та вболіваймо за них!

Дата: 10/Листопад/2017

Наймолодші школярики активно приєднуються до усіх шкільних акцій, що відбуваються цього дня.  А також у рамках відкриття конкурсу ім. П.Яцика сьогодні на уроках української мови учні 2-4 класів написали диктант. Зразкові роботи маленьких школярів  виставлені у фойє школи.

Дата: 09/Листопад/2017

Учениця 3-А класу Смірнова Анастасія стала срібною призеркою Відкритого чемпіонату Черкаської області з художньої гімнастики, виборовши 2 місце у категорії 2009 р.н. (А). Вітаємо юну гімнастку і бажаємо перемог на спортивній та навчальній ниві!

Дата: 26/Жовтень/2017

Барвиста осінь запросила учнів 3-А класу (учитель Таран Тетяна Григорівна) на гостини до парку. 20 жовтня учні 3-А класу відвідали парк Перемоги, де для них відбувся нестандартний урок літературного читання. Школярі повторили і узагальнили знання про осінь, декламували тематичну поезію, розказували легенди і відгадували загадки про чарівницю-осінь. На свіжому повітрі урок сплив непомітно, залишивши по собі приємні враження, різнобарвні світлини і теплі спогади про шкільну осінь.

Дата: 26/Жовтень/2017

Ложка Людмила Полкарпівна , Козаченко Натлія Антонівна   навчання за програмою "Компетентності сучасного учителя. Технології креативності - стимул для творчості, який провела сертифікований тернер-коуч, консультат з питань розвитку та втиховання дитини Жанна Вихристенко. захід проходіив у Черкаській  гімназії №9.

Дата: 23/Жовтень/2017

14 жовтня учні 3-х класів побували на екскурсії в м.Києві. Там діти завітали в чарівну країну «Кідландію», де здійснюються дитячі мрії! Третьокласники мали змогу відчути себе в цій країні дорослими громадянами. Вони отримали унікальну можливість в ігровій формі познайомитися з різними сферами професійної діяльності, заробляти ігрові гроші, витрачати їх на розваги, сувеніри або накопичувати на банківському рахунку. Діти, у цікавій для них та легкій для сприйняття формі, дізналися про те, як працює економіка в дорослому світі. Учні зрозуміли цінність праці та навчилися відповідально ставитись до грошей. Вони гралися та веселися, паралельно отримуючи знання і навички, які знадобляться їм у реальному житті.

Сподіваємось,що розмаїття професій «Кідландії» допомогли третьокласникам розширити світогляд, розкрити свій талант, а можливо – знайти свій майбутній фах та улюблену справу.

Дата: 23/Жовтень/2017

За повідомленнями з класів знаємо, що:

у 2 - А, Б, В, Г класах відбулися спортивно-розважальні ігри "Козацькі розваги". Провела змагання Шумейко Вікторія Василівна.

учні 2-Б класу (учитель Галасун Віра Петрівна), відповідно до навчального плану, побували на екскурсії у парку. Вони не тільки спостерігали за змінами у природі восени, а ще й мали змогу насолодитися теплою погодою, осінніми барвами та пахощами.

учні 3-х класів (учителі Таран Тетяна Григорівна, Яриш Світлана Миколаївна, Шевченко Любов Михайлівна, Савко Людмила Миколаївна) минулої суботи відвідали з екскурсією м. Київ, побували у дитячому розважальному центрі та дитячому парку професій "Кідландія".

Деталі  та фото у повідомленнях згодом.

Дата: 18/Жовтень/2017

До Дня українського козацтва у 3-В класі ( учитель Шевченко Любов Михайлівна)  відбулося свято.  Під час свята дівчатка привітали юних козаків та подарували їм обереги, які виготовили власноруч під керівництвом мами-майстрині Світлани Збрицької  (до речі, випускниці нашої школи). А ще матусі приготували макові смаколики, якими поласували усі наприкінці навчального дня.

Дата: 18/Жовтень/2017

1 2 3 ... 43 44 »

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

"Фантастичне число світової науки"
            Тисніть на картинку

Працюють заняття із підготовки дітей до школи.
            Є запитання?
              Телефонуйте:
            66-15-01

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2017