Неділя, 15/Грудня/2019, 20:25

«  Грудень 2019  »

Святкували День народження! Наймолодшій учениці 1-Г класу, Співак Софійці виповнилось 6 років!Привітати Софійку завітали не лише однокласники, а й казкові герої. На святі не було сумних облич!Всі були радісні, енергійні, активні!Свято вдалося на славу!

Дата: 11/Грудня/2019

3 грудня відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю. Вже традиційно для учнів усіх 4-х класів соціальним педагогом Рибалкою С.М. проводяться інтерактивні заняття, які вчать дітей мислити, співчувати, оцінювати свою поведінку, бути толерантним у поводженні до оточуючих, у т.ч. до людей з обмеженими можливостями. Дітки дуже активно обговорювали відео - соціальний ролик від UNICEF, який вчить цінувати кожну людину, адже всі є унікальними особистостями зі своїми талантами. Родзинкою відео є те, що воно йде англійською мовою із субтитрами, що дозволили діткам ще й повправлятися у знанні іноземної мови. Багатьох учнів вразили цікаві біографії відомих особистостей, які мали чи мають обмежені можливості, наприклад, поетеси Лесі Українки, композитора Людвіга ван Бетховена, легендарного тренера й мотиватора Ніка Вуйчича, актриси Марлі Матлін, Нобелівського лауреата-астрофізика Стівена Вільяма Хокінга, художника Крісті Брауна, альпініста Еріка Вайхенмайера, тенісистки Естер Вергеер, моделі Мадлен Стюарт. Дітки дізналися про мову жестів та абетку Брайля, розбирали життєві ситуації, аналізували їх та спільно доходили до певних правил у ставленні до людей з інвалідністю.  (#International_Day_of_Disabled_Persons #бачитисерцем #nodrama #ценесвято)

Дата: 05/Грудня/2019

З вересня цього року в початковій школі працює гурток "Творча майстерня". Маленькі школярики власноруч  створюють щирі, прості й такі яскраві роботи, що випромінюють радість і тепло. Віднедавна запрацювала сторінка у Facebook. Керівник гуртка Анасімова Наталія розміщує там інформацію та творчі звіти - фотографії  робіт гуртківців.

Дата: 04/Грудня/2019

У 1-г класі (учитель Таран Тетяна Григорівна) відбувся урок-казка. Діти дебютували перед батьками-глядачами, запросивши їх до свого дитячого театру. Першокласники інсценізували казки“Колобок” та "Рукавичка". Маленькі актори були надзвичано старанними.

Дата: 15/Листопада/2019

Наш край - маленька частинка України. Нане місто - коштовна перлинка в намисті Черкащини. Учні 2-Г класу (учитель Коржова Ніна Іванівна) вивчали рідне місто в екскурсійному турі. Маленькі туристи мандрували Черкасами, слухаючи захопливі розповіді екскурсовода. Адже наш край прославив на весь світ великий Кобзар - тарас Шевченко, в нашім краї вершив історію Богдан Хмельницький. Наше місто об'єднало минуле із сучасним. В Долині троянд відмірює час чаріний годинник, а в небі, біля філармонії,чарівна скрипалька дарує перехожим фантастичну мелодію. Краса рідного міста нікого не залишила байдужим.

Дата: 15/Листопада/2019

Юна, талановита першокласниця Петрусевич Злата долучилася до створення освітнього середовища та комфорту в класній кімнаті 1-Г класу. Вона пліч-о-пліч працювала із  художницею, яка створювала у кабінеті веселих гномів.

І ось, така краса тепер надихатиме на навчання!

Дата: 15/Листопада/2019

Учні  1-4 класів нашої школи долучилися до відзначення Дня української писемности та мови. Школярики 3-4 класів взяли участь у шкільному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Учні, які посядуть перше місце за результатми конкурсу, представлятимуть школу в міському етапі змагань, який відбудеться вже наступної суботи.

Дата: 08/Листопада/2019

Сьогодні  учні 4- Б класу (класний керівник Галасун Віра Петрівна) зустрічалися з Азаматовою Н.М., автором книги " Хоробрі серця". Під час зустрічі обговорили зміст книги, мету та історію її створення. Адже, саме онкохворі діти, які перемагають тяжкі хвороби, надихнули Надію Михайлівну написати цю казку. Маленькі герої цієї казкової історії долають перешкоди, борються зі своїми страхами і стають прикладом для дорослих: ніколи не здаватися, ніколи не втрачати надію, а тільки вперед до перемоги. Учні уважно слухали розповідь, ставили запитання, цікавились життям хворих дітей. Потім передали для них маленькі подарунки та малюнки з побажаннями. Нехай "хоробрі серця" палають протягом довгого і щасливого життя.

Дата: 22/Жовтня/2019

Вибір професії, однієї з безлічі, – складне і відповідальне завдання. Кажуть, що вдало вибрана професія – це половина щастя, тому питання «ким бути?» – це питання не тільки про роботу, але й про спосіб життя у майбутньому. Саме тому роботу щодо ознайомлення зі світом професій у школі розпочинають з початкових класів. У рамках  навчального тижня «Ми – підприємливі» учні 1-А класу (класний керівник Гончаренко Таїса Степанівна) здійснили екскурсію у «Майстерню карамелі», стали учасниками майстер-класу з виготовлення ласощів. Карамель – один з найпопулярніших видів цукерок, доступний за ціною та улюблений багатьма. З давнини й до наших днів існувало безліч способів приготування карамелі, а на продуктовий ринок країн усього світу потрапили їх тисячі видів. Під час екскурсії школярики  дізналися про те, як готують карамель сьогодні, ознайомились з технологією, побачили усі етапи виробництва цих солодощів та спробували власноруч виготовити смачні карамельні шедеври. Крім того, дуже вразила казкова вітрина. Діти повертались додому у піднесеному настрої та щасливі.

Дата: 22/Жовтня/2019

Це результати колективної роботи під час уроку трудового навчання у 4-В класі (учитель Ткаченко Галина Миколаївна). Не дає осінь всидіти за партами, а кличе творчо працювати просто неба, на шкільне подвір'я. І ось маємо справжні осінні шедеври!

1 2 3 ... 52 53 »

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95