Неділя, 20/Вересня/2020, 05:48

«  Вересень 2020  »

Ще тільки три дні минуло, як малеча сіла за шкільні парти, а вже так дружно проводять час разом.
            Здружитися та пізнати одне одного краще учням 1-Г класу (учитель Шумейко Вікторія Василівна) допомогла поїздка в "Зерноленд". Веселі першачки після таких чудових вихідних з великим задоволенням повернулися до навчання.

Дата: 10/Вересня/2020

У крилатиків нашої  школи  і літо крилате!
            Вже третій рік працюю за інтегрованою освітньою системою А. Цимбалару. Задоволена! Бо проєкт відкриває перед дітьми море можливостей. Нестандартний. На практичній основі. Наскрізно пронизаний логікою. Здивуйся, прощупай,пропусти через себе,критично обміркуй, знайди благородне рішення. Ось і літній розклад занять, складений колективно ще у травні, вразив. Думала, я надихаю їх... А вони самі мені такого підкинули! То ж і мали крилате літо, літо з користю. Тепер тільки встигаємо презентувати літні роботи.

Учитель початкових класів Ложка Л.П.

Дата: 10/Вересня/2020

Юні школярики!  Зі святом Останнього дзвоника!  Веселих літніх канікул, гарного, змістовного відпочинку!

У зазначених нижче файлах містяться матеріали до свята Останнього дзвоника:

1-А клас

1-Б клас

1-Г клас

2-Б клас

2-В клас

2-Г клас

2-Д клас

3-Г клас

4-А клас

4-Б клас

4-Г клас

Дата: 29/Травня/2020

Учні перших класів активно долучилися до читання Шевченкового слова, взявши участь 9 березня у міні-фестивалі "Гортаю Кобзарик". Усі читці старанно готувалися до виступів. Тож виступи були надзвичайно емоційними та хвилючими. Захід було проведено за підтримки учнівського самоврядування "Моноліт". Дублерки заступника директора Віцинська Марія та Донець Анастасія вручили першачкам сертифікати, що засвідчують участь у фестивалі.

Дата: 11/Березня/2020

До свята 8 Березня у школі  пройшов марафон творчих  майстер-класів. Провела майстер-класи керівник гуртка "Творча майстерня"   Наталія  Анісімова. Під час творчих годин  учні 1- А, 3-В, 3-А, 3-Г класів виготовили різні весняні сувеніри для матусь та бабусь.

Дата: 10/Березня/2020

Цікаво та невимушено пройшла зустріч наймолодших школярів, учнів 1-х класів, з відомим дитячим письменником Олександром Прилуцьким. До цієї зустрічі першачки готувалися ретельно: перечитали віршики, разом з батьками підготували ілюстрації до поезій та оповідань. Олександр Іванович вже традиційно проводить зустрічі зі своїми шанувальниками в стінах нашої школи. Письменник, добре знаючи психологію юних читачів, легко знаходить «ключик» до дитячих сердець. Діти з великим задоволенням слухали і читали його вірші та загадки, навчаючись кмітливості, дисциплінованості, любові до рідного краю. Книги з автографом письменника стали справжнім подарунком для малят.

Дата: 10/Березня/2020

Наші першачки старанно долають першу сходинку в навчанні. Під час уроків "Я пізнаю світ" (за програмою "Інтелект України") чи "Я дослуджую світ" вивчали первоцвіти, Червону книгу України, і  весняну природу в цілому. Та що то за навчання за підручником і картинками, коли можна по-справжньому доторкнутися до весняної природи, побачити на власні очі первоцівти, занесені до Червоної книги. Тож школярики 1-Д та 1-Г класів (учителі Яриш Світлана Миколаївна й Таран Тетяна Григорівна) провели підсумкові уроки на Чигиринщині у Холодному Яру. Там зараз буйно квітують первоцвіти. А ще першокласники побували біля дуба Залізняка, послухали екскурсію про національно-визвольний рух українського народу  та відвідали Мотронинський монастир.

Дата: 05/Березня/2020

Не менш цікаво провели свої уроки разом з батьками наші "крилатики" 2-Д класу. Учні говорили про серйозність професії рятувальника. Про необхідність професії психолога, який працює у екстримальній ситуації. Діти переглянули кілька цікавих відео про роботу рятувальної служби та мульфільм про те, як вийти з конфліктних ситуацій. Такий урок підготувала мама учниці Шабалової Соломії - Тетяна Володимирівна, яка працює викладачем кафедри психології діяльності в особливих умовах Інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Дата: 02/Березня/2020

Цікавим та насиченим видався тиждень, присвячений темі "Світ професій" в учнів 1-Г класу. До них на уроки завітали мами, які розповіли першачкам про переваги своїх професій. Мама Микитчука Кіріла-Вікторія Сергіївна, розповіла діткам про професію лікаря-кардіолога та підготувала презентацію про роботу серця. Вона навчила діток шукати пульс і послухала, як працюють їхні моторчики. А під кінець зустрічі-подарувала кожному шоколадне сердечко.
            Мама Комлика Данііла-Вікторія Андріівна провела майстер-клас із догляду за волоссям, плетінням коси і перетворила маленьких першокласниць на справжніх паняночок, зробивши їм чудові зачіски!
            Першокласникам дуже сподобались такі уроки.

Дата: 02/Березня/2020

Минулої суботи відбувся міський конкурс юних знавців математики серед учнів  3,4,5-х класів закладів загальної середньої освіти. Нашу школу представляли  Кульбаченко Владислав (4-Б клас) та  Гелеверя Єва (3-Б клас).  Діти продемонтсрували грунтовні знання з математики та готовність брати участь у таких конкурсах. Владислав став найсильнішим математиком  міста серед учнів 4-х класів, посівши 1 місце. Журі відзначило високий рівень підготовки Єви до участі у конкурсі.  Вітаємо наших юних математиків та їхніх наставників Галасун Віру Петрівну та Горобець Олену Федорівну.

Дата: 27/Лютого/2020

1 2 3 ... 54 55 »

Триває адаптивний  карантин через COVID-19

До уваги батьків
            майбутніх першокласників!
            З 12 вересня розпочнуться заняття у групах  з підготовки дітей 5-6 років до школи
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту.

UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020