Понеділок, 21/Жовтня/2019, 21:02

«  Жовтень 2019  »

Школярики 3-Б, 3-Г класів відвідали майстер-класи у карамельній майстерні. Тут народжуються дива та натуральні солодощі ручної роботи! Талановиті майстри-карамельє перевтілюють карамель у мистецькі шедеври – створюючи справжнє шоу, яке зачаровує кожного! Діти залюбки долучилися до процесу виготовлення карамелі, а потім скуштували власноруч виготовлені солодощі.

Дата: 11/Жовтня/2019

Учні 1а та 1в класів мали перший колективний похід за межі школи. Книжковий фестиваль, що зараз, з 11 по 13 жовтня, відбувається в приміщенні Черкаської обласної філармонії, гостинно запросив малечу познайомитися з дивовижним світом книг. Діти отримали задоволення від участі в інтерактивній грі-презентації поетичної збірки для дітей Олени Горобець «Вечірка з Кицею із Кропивницького». Усі охочі мали змогу придбали авторські книжки та отримати автограф. Такі події особливо запам’ятовуються діткам та виховують їхні естетичні смаки. Дякуємо організаторам фестивалю за чудово проведений час.

Дата: 11/Жовтня/2019

До наших наймолодших школяриків - учнів 1-2 класів - завітали актори театру "Мульти-шоу". Дітлахи із задоволенням переглянули екологічну казку "Нові пригоди Чебурашки" та ще раз повторили, як потрібно діяти, що зберегти наші домівки, нашу планету чистими.

Дата: 27/Вересня/2019

Шкільні екскурсії - чудова можливість дізнатись багато нового і цікавого. Змістовною і пізнавальною була екскурсія учнів 4-В класу в Руськополянське лісництво! Діти побачили сушарку шишок, дізналися як заготовляють і зберігають насіння сосен, а потім у розсаднику вирощують саджанці. На практиці побачили як працюють пожежні машини лісового господарства. Найбільше захоплення у хлопчиків було від вежі з відеооглядом навколишніх лісів. Її висота 35м!!!! Закінчилась екскурсія біля чудового озера. Всім було цікаво і весело!!!

Дата: 07/Червня/2019

1 червня в День захисту дітей 1-Б клас (учитель Бабенко Юлія Федорівна) відвідав Дахнівську Січ. Відсвяткував закінчення навчального року. Гарно відпочили.  Діти і батьки грали в різні ігри, спілкувалися, отримали море позитивних емоцій і вражень, а найголовніше, що вони були разом, і приділили час одне одному.

Дата: 04/Червня/2019

На завершення начального року 28 травня учні 1-Б і 1-В класу (учитель Бабенко Юлія Федорівна та Марченко Надія Борисівна) здійснили автобусну екскурсію нашим чудовим містом Черкаси. Дізналися походження назви міста, окремих вулиць. Відвідали визначні місця. Отримали багато вражень і позитивних емоцій.

Дата: 30/Травня/2019

Учнi 1-В класу вiдвiдали мальовничу Чигиринщину с.Iвкiвцi, побували в "Зернолендi". Море вражень та емоцiй: лiпили з тiста пташок, виготовляли ляльки-мотанки, мисочки з глини, розважалися. Повернулися дуже задоволенi.

Дата: 30/Травня/2019

Свято Подяки з нагоди закінчення навчального року провели для учнів 2-3-х класів. Під час свята відзначили учнів-переможців міських конкурсів, дітлахів, які за підсумками навчального року мають високий рівень навчальних предметів. Вручили Похвальні листа, грамоти та подарунки. Усього близько трьох сотень відзнак.  Вітаємо зі святом! Сміливо крокуйте до нових перемог!

Більше фото на сторінці у Facebook

Дата: 30/Травня/2019

Свято для наших першокласників відбулося сьогодні на шкільному майданчику. Дітлахи відзначили успішне закінчення першого навчального року в школі. Отже, позаду чи не найголовніший етап у житті школярика, попереду - розмаїтий світ знань та можливостей. Підтвердить завершення 1-го року навчання у школі "Свідоцтво досягнень", яке вже наступного тижня отримають батьки першокласників.

Дата: 22/Травня/2019

Міжнародний день сім’ї відзначають 15 травня з 1994 року, після прийняття резолюції Генеральною Асамблеєю ООН.
            Учні 1-2 - х класів також долучилися до відзначення Дня сім'ї, вже традиційно створивши малюнки "Моя сім'я" та "Моя мама". Роботи дітей вийшли надзвичайно яскраві, життєрадісні й креативні. Так 2-в та 2-г класи активно освоїли шкільне подвір'я, створивши на асфальті кольорові полотна, а 1-д та 2-а, на уроках мистецтва, -  не менш цікаві класичні малюнки на папері. Діти залюбки включилися в роботу, дехто навіть встиг створити кілька малюнків самостійно чи групою.
            Бажаємо усім родинам жити в щасті, любові, мирі та злагоді.

Дата: 16/Травня/2019

1 2 3 ... 51 52 »

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95