Понеділок, 20/Січня/2020, 13:53

«  Січень 2020  »

Ще до Нового року  батьки 1-А класу, разом із класним керівником вирішили доповнити казковий настрій своїм школярикам чудовим майстер-класом «Розфарбуй смаколика». Мама Лисенка Артема - Альона Володимирівна, заздалегідь підготувала випечені тематичні фігурки новорічних героїв, а частина батьків допомогли організувати проведення цього смачного та веселого лайфхаку. Діти та батьки отримали море задоволення від самого процесу дійства, атмосфера була світлою та теплою, посмішки супроводжували присутніх впродовж всього свята. Все вийшло дійсно креативно, практично, весело та смачно!

Щиро вдячні нашому класному керівнику за творчий та індивідуальний підхід в навчально-виховному процесі. Ми побачили, що наші діти згуртовані та готові до практичних групових занять.

Мама Харенко Зореслави – Зорина Аркадіївна

Дата: 15/Січня/2020

Мама Харенко Зореслави – Зорина Аркадіївна

Дата: 15/Січня/2020

Упродовж цього тижня учні 4-А, 2-Г, 4-Г, 2-Б, 1-Г, 1-Д, 4-В класів взяли участь у майстер-класах зі створення святкової листівки. Заняття для школяриків провела кервник гуртка "Творча майстерня" Наталія Анісімова. Дітлахи працювали  із задоволенням й наполегливо. Результат - креативні  кольорові Санти та позитивний настрій!

Дата: 19/Грудня/2019

Дружною спільнотою відсвяткували «Вечорниці на Андрія» учні та батьки 2 -Г класу. На вечорницях гості та велика класна родина долучилися до духовної скарбниці українського народу. Як і годиться на вечорницях, багато жартували, загадували загадки, співали веселих пісень, танцювали. Наші другокласники разом з учителями  на вечорницях відроджували усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію… Наприкінці свята до школяриків завітав з побажаннями Святий Миколай, а ще не обійшлося і без частувань смаколиками української кухні.

Дата: 19/Грудня/2019

У рамках Всеукраїнського тижня права соціальний педагог Рибалка Світлана Миколаївна ознайомила учнів 4-х класів із поняттями "права" та "обов'язки". Переглянувши відео та мульфільм, діти дізналися про Конвенцію ООН про права дитини, чим права дитини відрізняються від прав людини, та здивувалися, що найпершими правами є права на життя та ім'я. А закріпили школярики вивчене створенням яскравих тематичних розмальовок "Права дитини".

Дата: 19/Грудня/2019

Учні 4-Б класу  із задоволенням працювали над проектом "Особливості природи океанів Землі". Всі групи вміло і цікаво презентували свої проекти. Ніхто не був байдужими до роботи. Молодці!

Дата: 19/Грудня/2019

Сьогодні наша ялинка скликала у новорічний хоровод своїх маленьких сестричок. А допомагали їй дружні групи "крилатиків" 2-А класу разом зі своїми партнерами-батьками. І ось маленькі красуні, виготовлені з великою любов'ю і в різних техніках уже готові зустрічати і Миколаївські свята і Новий рік! Спасибі умілим ручкам дітей і постійній великій підтримці батьків!

Дата: 19/Грудня/2019

Маленьким, але жвавим святом, зі сміхом і жартами, зустріли "крилатики" 2-А класу цикл Новорічно- різдвяних свят.
            І ось уже Калитинський запрошує Коцюбинського калиту кусати.

Дата: 19/Грудня/2019

Святкували День народження! Наймолодшій учениці 1-Г класу, Співак Софійці виповнилось 6 років!Привітати Софійку завітали не лише однокласники, а й казкові герої. На святі не було сумних облич!Всі були радісні, енергійні, активні!Свято вдалося на славу!

Дата: 11/Грудня/2019

3 грудня відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю. Вже традиційно для учнів усіх 4-х класів соціальним педагогом Рибалкою С.М. проводяться інтерактивні заняття, які вчать дітей мислити, співчувати, оцінювати свою поведінку, бути толерантним у поводженні до оточуючих, у т.ч. до людей з обмеженими можливостями. Дітки дуже активно обговорювали відео - соціальний ролик від UNICEF, який вчить цінувати кожну людину, адже всі є унікальними особистостями зі своїми талантами. Родзинкою відео є те, що воно йде англійською мовою із субтитрами, що дозволили діткам ще й повправлятися у знанні іноземної мови. Багатьох учнів вразили цікаві біографії відомих особистостей, які мали чи мають обмежені можливості, наприклад, поетеси Лесі Українки, композитора Людвіга ван Бетховена, легендарного тренера й мотиватора Ніка Вуйчича, актриси Марлі Матлін, Нобелівського лауреата-астрофізика Стівена Вільяма Хокінга, художника Крісті Брауна, альпініста Еріка Вайхенмайера, тенісистки Естер Вергеер, моделі Мадлен Стюарт. Дітки дізналися про мову жестів та абетку Брайля, розбирали життєві ситуації, аналізували їх та спільно доходили до певних правил у ставленні до людей з інвалідністю.  (#International_Day_of_Disabled_Persons #бачитисерцем #nodrama #ценесвято)

Дата: 05/Грудня/2019

1 2 3 ... 53 54 »

До уваги батьків майбутніх першокласників!
             Заняття з підготовки до школи у 2020 році продовжать роботу 18 січня

р/р UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020