Вівторок, 18/Червня/2019, 19:48

«  Червень 2019  »

Шкільні екскурсії - чудова можливість дізнатись багато нового і цікавого. Змістовною і пізнавальною була екскурсія учнів 4-В класу в Руськополянське лісництво! Діти побачили сушарку шишок, дізналися як заготовляють і зберігають насіння сосен, а потім у розсаднику вирощують саджанці. На практиці побачили як працюють пожежні машини лісового господарства. Найбільше захоплення у хлопчиків було від вежі з відеооглядом навколишніх лісів. Її висота 35м!!!! Закінчилась екскурсія біля чудового озера. Всім було цікаво і весело!!!

Дата: 07/Червня/2019

1 червня в День захисту дітей 1-Б клас (учитель Бабенко Юлія Федорівна) відвідав Дахнівську Січ. Відсвяткував закінчення навчального року. Гарно відпочили.  Діти і батьки грали в різні ігри, спілкувалися, отримали море позитивних емоцій і вражень, а найголовніше, що вони були разом, і приділили час одне одному.

Дата: 04/Червня/2019

На завершення начального року 28 травня учні 1-Б і 1-В класу (учитель Бабенко Юлія Федорівна та Марченко Надія Борисівна) здійснили автобусну екскурсію нашим чудовим містом Черкаси. Дізналися походження назви міста, окремих вулиць. Відвідали визначні місця. Отримали багато вражень і позитивних емоцій.

Дата: 30/Травня/2019

Учнi 1-В класу вiдвiдали мальовничу Чигиринщину с.Iвкiвцi, побували в "Зернолендi". Море вражень та емоцiй: лiпили з тiста пташок, виготовляли ляльки-мотанки, мисочки з глини, розважалися. Повернулися дуже задоволенi.

Дата: 30/Травня/2019

Свято Подяки з нагоди закінчення навчального року провели для учнів 2-3-х класів. Під час свята відзначили учнів-переможців міських конкурсів, дітлахів, які за підсумками навчального року мають високий рівень навчальних предметів. Вручили Похвальні листа, грамоти та подарунки. Усього близько трьох сотень відзнак.  Вітаємо зі святом! Сміливо крокуйте до нових перемог!

Більше фото на сторінці у Facebook

Дата: 30/Травня/2019

Свято для наших першокласників відбулося сьогодні на шкільному майданчику. Дітлахи відзначили успішне закінчення першого навчального року в школі. Отже, позаду чи не найголовніший етап у житті школярика, попереду - розмаїтий світ знань та можливостей. Підтвердить завершення 1-го року навчання у школі "Свідоцтво досягнень", яке вже наступного тижня отримають батьки першокласників.

Дата: 22/Травня/2019

Міжнародний день сім’ї відзначають 15 травня з 1994 року, після прийняття резолюції Генеральною Асамблеєю ООН.
            Учні 1-2 - х класів також долучилися до відзначення Дня сім'ї, вже традиційно створивши малюнки "Моя сім'я" та "Моя мама". Роботи дітей вийшли надзвичайно яскраві, життєрадісні й креативні. Так 2-в та 2-г класи активно освоїли шкільне подвір'я, створивши на асфальті кольорові полотна, а 1-д та 2-а, на уроках мистецтва, -  не менш цікаві класичні малюнки на папері. Діти залюбки включилися в роботу, дехто навіть встиг створити кілька малюнків самостійно чи групою.
            Бажаємо усім родинам жити в щасті, любові, мирі та злагоді.

Дата: 16/Травня/2019

Щороку, вже за традицією, батьки та учні початкової школи долучаються  до шкільної екологічної акції "Квітуй, шкільне подвір'я". На клумбах на території початкової та саршої  школи дбайливими рученятами дітлахів із допомогоюучителів та працівників школи висаджено петунії, а також  примули, чорнобривці, сальвій. Тепер  подвір'я школи квітуватиме не тільки навесні, а й влітку та восени. Активно, упродовж двох днів, вже приєдналися до акції 1-Г, 3-Б,4-В, 4-А, 1-Б, 3-В, 3-А, 1-В класи. Дякуємо усім, хто взяв участь у акції!

Дата: 15/Травня/2019

Учні 4-х класів закінчують навчання у початковій школі. Підсумком навчальної діяльності у школі І ступеня є виконання контрольних робіт Державної підсумкової атестації. Учора, 14 травня, четвертокласники написали роботу з математики. До виконання завдвнь учні посталися відповідально та старанно, хоча й трішки хвилювалися. Більшість учнів справилися із завданними ДПА на високому та достатньому рівнях навченості. Попереду ще контрольні ДПА з української мови, яка відбудеться 16  травня.

Бажаємо успіхів та високих результатів!

Дата: 15/Травня/2019

Як опанувати нову інформацію та підготувати змістовну розповідь за 15 хвилин, тепер знають учні 4-А класу. Адже їхній класний керівник, Таран Тетяна Григорівна, вдалася до невеликого експерименту. За обмежений час четвертокласникам потрібно було зібрати цікаву інформацію з різних джерел і поділитися нею з однокласниками. Зважаючи на той факт, що нинішнє покоління учнів не боїться робити свій свідомий вибір, допускати власні помилки і отримувати з них досвід для застосування у подальшому житті, Тетяна Григорівна вирішила підтримати дітей у прагненні до саморозвитку та самовдосконалення. Так, на уроках природознавства, під час вивчення теми “Природні зони України”, діти отримали можливість самостійно подати матеріал однокласникам. Оскільки учні 4-А класу мають великий досвід у виконанні проектних робіт, на такому занятті вони з радістю об'єдналися у групи для подальшої співпраці. Отримавши завдання, четвертокласники шукали інформацію в різних джерелах: підручниках, інтернеті, навіть бігали до бібліотеки. Діти були обмежені в часі, так як через 15 хвилин вони мали доступно поділитися інформацією з класом. Педагог переконана, що такий спосіб засвоєння інформації допомагає учням отримувати більшу мотивацію до знань, адже вони можуть розповісти саме той матеріал, який їх дійсно зацікавив.

Дата: 08/Травня/2019

1 2 3 ... 51 52 »

До уваги батьків!Набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік розпочнеться                 з 01 червня 2019 р.