Четвер, 02/Лютого/2023

«  Лютий 2023  »

КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи

Школярики  1-Г класу разом з батьками та класним керівником  активно долучаються до шкільної акції " Пташина їдальня".  Напередодні на території школи на деревах вони повісили годівнички, а сьогодні, коли засніжило, наповнили годівнички насінням та іншими улюбеними пташиними смаколиками. Запршуємо долучитися усіх до акції, підгодовуйте птахів щодня. Вчимося любити природу змалку!

Дата: 13/Грудня/2022

До святкування Всесвітнього дня доброти, що відзначають 13 листопада,  у школі вже традиційно долучаються учні початкової школи. Цьогоріч  дітлахи спільно з соціальним педагогом Рибалкою С.М. створили тематичні розмальовки з добрими справами. Роботи вийшли яскраві, цікаві, які хочеться ще й ще переглядати. Учні не лише творили, а й навели приклади доброти, пригадали  свої добрі  вчинки й дії, вчилися розрізняти добрі справи та свої домашні обов'язки.

Дата: 14/Листопада/2022

У рамках місяця «Між минулим і майбутнім», з курсу ЯДС,  учні та учениці 3-В класу не тільки здійснили віртуальну подорож соляними шахтами Соледара, а й  власноруч провели дослід «Вирощування кристала». А також  спробували виготовити екопапір з підручних матеріалів!

Дата: 11/Листопада/2022

Емоційний стан дитини має дуже важливе значення для її гармонійного розвитку. Особливо зараз, коли ми всі опинились у вкрай важких обставинах. За  допомогою тренінгу «Наші страхи» - учні 3-В класу  разом зі своїм класним керівником Сорокою Іриною Миколаївною вчилися долати тривогу та страх, з‘ясовували особливості їх впливу на наше життя, а найголовніше, вчилися позитивно мислити! Отже, страхи «викинули», а наші баночки наповнили позитивними емоціями та красою!

Дата: 31/Жовтня/2022

Наші першачки, учні 1-Г класу, творчо працюючи  з батьками на "Хвилинках партнерства", виготовили родовідні дерева в різних техніках : малюнок, аплікація, квілінг, робота з природним матеріалом. Створюючи родовідні дерева, поглибили свої знання про коріння свого роду.

Дата: 25/Жовтня/2022

У День миру молодші школярики долучилияся до шкільних акцій. Учні 2-х,3-х класів написали лсити нашим військовим із побажанням МИРУ та найскорішої ПЕРЕМОГИ! Вже у п'ятницю листівки з волонтерами та зібраною допомогою вирушать до наших вояків ЗСУ.  Воюємо за мир! Кожен на своєму фронті!

Дата: 21/Вересня/2022

Не зважаючи на труднощі воєнного часу та повітряні тривоги, свято для наших першачків таки відбулося! І на свято вони не просто прийшли з батьками, а деякі приїхали на "Ле-Маршрутці". Сюрпризом для першокласників та їхніх батьків, і просто мешканців мікрорайноу  став приїзд на наше свято відомої телеведучої Лесі Нікітюк. Вона була присутньої на святі,взяла участь у майстеркласах разом із першачками, зустрілася з лідерами учнівського самоврядування. А ще тривали зйомки програми "Ле- Маршрутка" і всі могли сфотографуватися з  шоуледі та отримати автограф.

Дата: 21/Вересня/2022

Упродовж навчального року учні 3-Г класу досліджували світ, подорожуючи Україною разом з казковими героями - Жевжиками. На уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ» діти довідалися багато нового та цікавого про свою Батьківщину. А завершили учні свою мандрівку проєктною роботою «Моя Батьківщина - Україна», створивши відеоролик про свої подорожі квітучою, вільною, нескореною країною!
            До проєктої роботи долучилися: Блага Кароліна, Богдан Олексій, Зайченко Діана, Зеленько Роман, Колісник Поліна, Комлик Данил, Мельник Тимофій, Пилипенко Матвій, Поліщук Вероніка, Романенко Тимофій, Тесак Платон, Харитонова Єва, Черінько Владислав, Черненко Владислав, Яценко Дмитро.
            Пишаємося нашими маленькими украінцями - майбутнім нашої Батьківщини!

Дата: 07/Червня/2022

Створювали постери, скаладали вислови, реалізовували колективні міні-проєкти. А учні 4-А класу, які навчаються за програмою "Світ чекає крилатих" (учитель Ложка Л.П.), разом зі своїми батьками, бабусями, дідусями реалізували проєкт "Рідна мова через покоління!".  Відео ТУТ

Дата: 23/Лютого/2022

Школярі 4-Б та 4-В класів, що навчаються за науково-пізнавальним проектом "Інтелект України" із захопленням вивчають світ океанів. Діти здійснювали відеомандрівку на океанічне дно, антарктичну станцію "Академік Вернадський", знайомилися з рослинним і тваринним світом океанів. З великим задоволенням працювали в "чарівній майстерні",  виготовляючи білих ведмедів на крижинах та пінгвінів.

Дата: 05/Лютого/2022

1 2 3 ... 59 60 »

Шановні батьки майбутніх першокласників!
            З 03 вересня 2022 року працюють групи з підготовки дітей 5-6 років до школи.

Розпорядження  міського голови

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            ФОП Котенко Ж.Г.
            UA723052990000026008021
             АТ КБ "Приватбанк"

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2022/2023 навчального року