Понеділок, 14/Жовтня/2019, 14:06

«  Вересень 2012  »

Головна » 2012 » Вересень » 20

18 вересня  початкову школу відвідала методист  міського методичного кабінету установ освіти  Мединська Валентина Михайлівна. Вона знайомилася з організацією та проведенням адаптаційного періоду для учнів 1-х класів. Об’єктами перевірки стали умови перебування дітей у школі, навчальні кабінети першокласників, ігрові кімнати,   шкільна документація. Приємно зазначити, що у візитаційній книзі закладу Валентина  Михайлівна зазначила: «… адаптаційний період організовано відмінно. Зауважень немає.»
            Дата: 20/Вересня/2012

У наймолодших школяриків, учнів 1-4 класів, розпочалися бібліотечні уроки, які вчителі проводять спільно з бібліотекарем Думай Валентиною Іванівною.
            Четвертокласники, під час проведення занять,  закріпили одержані на уроках читання знання  про елементи книги. Вони вчилися описувати незнайому книгу та «знайомились» з нею, використовуючи титульну сторінку, анотацію, зміст, визначали жанр книги, її читацьку адресу. Учні третіх класів поглибили свої знання про історію книги, книгодрукування та сучасні носії інформації. Діти мали можливість доторкнутися до справжнього папірусу та макету старовинної книги.
            Найактивнішими під час уроків були другокласники, оскільки тема бібліотечного уроку в 2-х класах – «Що я читав улітку». Готувались до цього уроку дітлахам довелось ще з червня. І не просто читати книги, а й вести читацький щоденник.  Тож під час бібліотечних уроків чимало учнів   розповіли про прочитане та навіть рекомендували однокласникам книги,які найбільше сподобались: М. Носова,Р. Кіплінга, Е. Редда, Н. Суворової, І. Роздобудько, Л. Керрола та інших авторів, досить «солідних» для другокласників. У 2-Б класі кращим читачем літа визнано Сидоренка Богдана, у 2-А класі – Віцинську Марію, Трясун Тетяну, Валебну Богдану, Картавенка Віктора. Завдяки активному читанню влітку другокласникам  було легше включитись у навчальний процес.  На фото  - бібліотечний урок у 3-В   класі.
            Будьте активними, допитливими, читайте і пізнавайте цей неосяжний світ!
            Дата: 20/Вересня/2012

У день працівника МНС до учнів 2-Б класу  завітали гості – сильні, сміливі,  мужні рятувальники, працівники  МНС. Діти привітали гостей з професійним святом, за що отримали у подарунок кульки написами «Я люблю МНС».

Дата: 20/Вересня/2012

Підсумком адаптаційного періоду для першокласників стало свято «Посвята у першокласники». Святкували його разом із казковими героями Буратіно та Мальвіною – головними гостями на святі. Найцікавіше те, що казкові герої разом нашими школяриками  грали в цікаві ігри, танцювали та розважалися. Наприкінці свята Буратіно і Мальвіна вручили першокласникам значки із зображенням шкільної символіки. Тепер наші першокласники – повноправні члени шкільної родини  та дитячого об’єднання учнів 1-4 класів «Країна барвінкова» . Нових знань та досягнень, успіхів у навчанні!

Дата: 20/Вересня/2012

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95