Вівторок, 22/Жовтня/2019, 23:23

«  Листопад 2012  »

Головна » 2012 » Листопад » 29

По-особливому проводять заходи зі збереження енергетичних ресурсів, і не тільки в рамках тижня енергозбереження, учні 4-В класу. Разом зі своїм учителем Прудкою Оленою Степанівною діти створили в класі «зелений, жовтий та блакитний патруль». Група учнів «Зелений патруль» відповідає за збереження рослин, «Жовтий патруль» - за економію та збереження світла і тепла у класній кімнаті, «Блакитний патруль» - за збереження та економію води. Вчитель разом з дітьми оговорює питання доцільного та економного використання  води, світла, тепла, паперу, адже  розумне та ефективне використання енергоносіїв в побуті не тільки зменшує витрати в бюджеті кожної родини, а й зміцнює економічний стан країни.  Чим раціональніше ми використовуємо тепло та електричну енергію, тим менше втрачається природних ресурсів, зберігається довкілля від забруднень. Завдяки такій роботі,  учні класу вчаться більш відповідально ставитися  до використання енергетичних та водних ресурсів не тільки у школі, а й удома.
            Дата: 29/Листопада/2012

Напередодні до молодших школяриків у гості завітали артисти Черкаського обласного музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка з виставою «Троє поросят». Спектакль переглянули 175 учнів початкової школи. Дітей переповнювали емоції, коли актори спустилися зі сцени до глядачів і події казки розгорталися в залі.

Дата: 29/Листопада/2012

28 листопада відбувся конкурс «Я - школярочка», у якому взяли  участь представниці других класів. Дівчатка демонстрували свої знання про школу, вміння говорити та триматися на сцені. Однокласники активно підтримували своїх учасниць художніми номерами, промовистими лозунгами та гучними оплесками. Усі учасниці конкурсу  отримали нагороди у різних номінаціях, бо  кожна з них довела, що вона – найкраща школярочка. Ось вони розумні, ввічливі, усміхнені, талановиті – ШКОЛЯРОЧКИ!
            Віцинська Марія, 2-А клас
            Гелеверя Юлія, 2-Б клас
            Запоточна Софія, 2-В клас
            Медведєва Каріна, 2-В клас
            Ріпа Анастасія, 2-Б клас
            Сандалова Анастасія, 2-А клас

Дата: 29/Листопада/2012

У 2-В класі відбувся бібліотечний урок, який провела для юних читачів бібліотекар школи Думай Валентина Іванівна. Вона є частим гостем у всіх класах початкової школи. Під час уроку діти не просто слухали розповідь, а на практиці виконували завдання, які  навчають вільно користувався будь-якою довідковою літературою. До речі, Валентина Іванівна провела невеличке дослідження та аналіз читацьких інтересів учнів. Виявилося, що  найактивнішими відвідувачами шкільної бібліотеки є учні 2-А (вчитель Яриш Світлана Миколаївна) та 2-Б(вчитель Шевченко Любов Михайлівна) класів. А що стосується  дитячої бібліотеки ім. К. Чуковського, яка розташована поруч з приміщенням нашої школи, то найактивнішими її відвідувачами є діти, які відвідують групу продовженого дня.
            Дата: 29/Листопада/2012

Сьогодні знову завітали до школи працівники Черкаського обласного краєзнавчого музею. Вони продовжили серію розпочатих минулого тижня музейних уроків. Цікавими дослідженнями гості поділилися з учнями 3-В, 4-А, 4-Б та 4-В класів. Окрім цікавої інформації, діти отримали запрошення відвідати нові    експозиції музею.
            Дата: 29/Листопада/2012

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95