Понеділок, 14/Жовтня/2019, 14:19

«  Грудень 2012  »

Головна » 2012 » Грудень » 07
            5 грудня початкова школа приймала у себе слухачів  курсів підвищення кваліфікації Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників – вчителів початкових класів з нашого міста та області. Активними учасниками цього заходу стали 1-А, 2-А, 2-Б, 2-В класи та їх вчителі – Шумейко Вікторія Василівна, Яриш Світлана Миколаївна, Шевченко Любов Михайлівна, Таран Тетяна Григорівна, які проводили відкриті уроки для гостей. Кожен урок мав свою родзинку. У 1-А класі школярики найбільше очікували сюрпризу, який вчителька пообіцяла на початку уроку. Таким сюрпризом став справжній мед у сотах, ним і ласували першокласники під час перерви. У 2-В клас на урок звітала гостя – Зима із кошиком новорічних подарунків, у 2-Б класі, на уроці образотворчого мистецтва, діти, працюючи в групах, створили справжній шедевр – розписали українську хату. Чи не найскладніше завдання було в учнів 2-А класу. Вони працювали над новим видом математичних задач.  Методист інституту післядипломної освіти педагогічних працівників,  Чорновіл Вікторія Олександрівна, відзначила високу ефективність, творчу та доброзичливу атмосферу під час уроків. Із захопленням гості сприйняли і фінальний етап гри для дівчаток 3-4 класів «Я – україночка», оскільки вони мали змогу бути членами журі конкурсу та навіть взяти участь у інтелектуальному турі позакласного заходу. Над сценарієм та оформленням свята працювала педагог-організатор школи Цимбалюк Людмила Борисівна. Дівчаток до виступу готували їх батьки та вчителі. Маленькі, тендітні україночки представили на розсуд журі свої костюми , вміння триматися перед глядачами, творчі здібності та знання про народні традиції і символи нашої Батьківщини. Кожна з учасниць отримала звання у певній номінації. Кравець Вікторія , 4-В клас – «Міс артистичність», Фалілеєва Вероніка, 4-А клас – «Міс привабливість», Мельничук Анна,4-А клас – «Міс посмішка» , Гуліда Ангеліна, 3-А клас – «Міс чарівність», Голоцван Поліна,3-Б клас – «Міс кмітливість» , Береза Катерина, 3-А клас – «Міс україночка».

Дата: 07/Грудня/2012

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95