Понеділок, 16/Вересня/2019, 13:56

«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 09

Традиційні «книжкові іменини» принесли молодшим школярам  нові зустрічі з авторами дитячих книг.

В кожному з 1-х класів презентувала свою першу  дитячу збірку «Люстерко» молода черкаська поетеса Оксана Одорошенко.  Дітей зацікавили як ліричні, так і кумедні герої  її віршів.

Гостею другокласників стала письменниця із Золотоноші Наталя Бонь. В шкільній бібліотеці її книги «Для чого сходить сонечко» та «Морозиво в кишені» користуються  заслуженою любов’ю  маленьких читачів.  На зустрічі  Наталя Євгенівна познайомила школярів  з новими, ще не надрукованими  віршами та оповіданнями, які  викликали в слухачів щиру усмішку й хороший настрій.

Гості відповіли на безліч дитячих запитань.  Учні мали можливість придбати книги та отримати автограф автора.

Дата: 09/Квітня/2016

Великі природолюби – школярі  2-А класу не випадково мають диплом «Найактивніший клас»,  адже з них 23 учні  беруть участь в інтерактивному природознавчому конкурсі «Колосок». Готуючись до весняного туру цього конкурсу, який відбудеться 22 квітня , другокласники  вирішили познайомитись  з газетою  «Колосочок» за минулий рік. Шкільна бібліотека отримує «Колосочок» завдяки активності наших учнів і це дуже допомагає конкурсантам.

Формування команд для літературної мандрівки по «Колосочоку» відбулося  найдемократичнішим  способом – жеребкуванням, і вже це заінтригувало юних дослідників. Адже довелось зустрітися з серйозними «дорослими» науками. Та завдяки цікавій, доступно поданій інформації, це виявилось під силу другокласникам. Юний хімік  - Сіденко Діма познайомив однокласників з деякими речовинами, група астрономів на чолі з Артемом Тертишником досліджувала «зоряний зоопарк». Найчисельніша група мандрівників -географів допомогла побувати в різних куточках  Землі – від Арктики до  Антарктиди. Та з подачі Діми Капітана всіх найбільше зацікавила Індонезія. Найкраще свої номери «Колосочока» презентували юні фізіологи під керівництвом Нікіти Тішкова. Скільки цікавинок про людський організм вичитали в газеті й повідомили вони своїм друзям!

З «Колосочока» можна дізнатись цікаве про звичні та дивовижні рослини, тварин, птахів, комах. А сторінки екологів допомагають зрозуміти, як жити, що робити, щоб зберегти природу наступним поколінням.

Дата: 09/Квітня/2016

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95