Четвер, 12/Грудня/2019, 18:32

«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 28

Нещодавно у 3-А класі (учитель Ложка Людмила Полікарпівна) відбулося свято "Таланти нашої родини". На тепле родинне свято, хоч і у морозний вечір, завітали  мами, тата, бабусі, дідусі й дітлахи - учні 3-А класу. Під час свята презентували  творчі роботи й захоплення родин. Чудові вишивки нитками представили бабуся Капітана Дмитра, мами Харабаджі Олександра та Марії, Сюй Лізи, Кириленко Віри; роботи у техніці "Квілінг" - мама Педько Валерії, в'язані вироби - мама Пономаренко Маргарити; майстерні вишивки бісером - мами Сіденка Дмитра та Ткаченко Анастасії. Портрет Т.Г. Шевченка, вишитий Сіденко Нателою Важиківною, прикрасить одну зі стін нашої школи. На святі були також представлені виставки малюнків Овсієнко Ані та Сюй Лізи, вироби у техніці  "Орігами" Фрея Власдислава та влсноруч вишиті хрестиком роботи Капітана Дмитра. Виставку  батьківських та дитячих робіт  доповнюють книги, авторами яких є  дідусь та бабуся Поліщука Данила. Мама Овсієнко Анни читала поезію німецькою мовою, адже потрібен не абиякий талант для того, щоб вивчати іноземні мови. Вразив своєю оригінальністю показовий виступ із фехтування Трипольської Марічки  та її тата, демонстрували свої досягнення у спорті Оліфіренко Марія та Ткаченко Вадим, у сучасних танцях - Сухина Олена, Селіонова Альона, Харабаджі Марія, Дахновська Марія, у грі на музичних інструментах - Береза Роман (гітара) та Зозуля Ксенія (фортепіано). Подарунком до родинного свята стала вистава у виконанні учнів класу "Пан Коцький" та театралізована сценка "Допоможемо птахам взимку". Ось така багата на таланти родина 3-А класу! А такі родинні свята завжди  об’єднують, покращують стосунки  між людьми, сприяють взаєморозумінню, дарують радість, позитивні емоції та величезне задоволення від спільної діяльності.

Дата: 28/Січня/2017

Щоразу переконуємося, що кожна дитина талановита та по-своєму успішна. Потрібно лише вчасно виявити здібності і таланти дитини, і згодом, вони можуть стати запорукою успішного розвитку її кар’єри. Перші кроки до власного Олімпу роблять наші молодші школярики. Чепкий Владислав, учень 4-А класу, посів ІІ місце у змаганнях серед дітей та молоді з плавання на дистанції 50м вільним стилем; Гаврільченко Олександра  продовжує вражати перемогами у творчих конкурсах. Нещодавно вона стала лауреатом І ступеня Міжнародних конкурсів вокальної та інструментальної майстерності  "Осінній серпантин" ,"Смерекові дива" та нагороджена  Дипломом ІІ ступеня за  виступ у Всеукраїнському мистецькому конкурсі "Різдвяні мініатюри". Вітаємо з перемогами!

Дата: 28/Січня/2017

25 січня в 2-А класі (учитель Таран Тетяна Григорівна) відбувся інтегрований відкритий урок, під час якого учні продемонстрували свої напрацювання у проекті  «Врятуй ялинці життя». За допомогою жвавого обговорення, цікавих розповідей, театралізованих постановок, справжніх репортерських розслідувань та креативних творчих експериментів учні дійшли висновку, що ялинку не варто рубати заради швидкоплинного новорічного свята. Робочі групи, у складі яких працювали юні Дослідники, Екологи, Літератори, Актори, Природолюби, Народознавці, Репортери, маленькі умільці та майбутні письменники розповіли своїм товаришам та гостям уроку (батькам) безліч цікавої інформації:

Як визначити вік ялинки? Де росте найстаріша у світі ялинка? Де вирощують ялинки для новорічних свят? Як замінити живу ялинку, щоб зберегти святкову атмосферу на Новий рік? Чому ялинки плачуть взимку? Що наснилося Ялинці в Новорічну ніч? На всі ці та інші питання малюки відповідали з великою охотою та натхненням. Після уроку ніхто не лишився байдужим до теми новорічних ялинок, а учні пообіцяли долучитися до наступних цікавих проектів.

Дата: 28/Січня/2017

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95