Понеділок, 21/Жовтня/2019, 20:59

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 23

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – одне з наймолодших свят у календарі, яке об’єднує усіх, хто дарує книги, прищеплюючи таким чином любов до читання. Свято відзначається 14 лютого. З’явилося воно у календарі у 2012 році. Своєю появою завдячує засновниці відомого в США сайту дитячої книги Delightful Children’s Books Еммі Бродмур. А ідею створення сайту підказав маленький син Еммі, який запитав її, чому немає особливого дня, коли люди дарують одне одному книги. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей у всьому світі подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини, однокласникам. Вважається, що у цей день повинні об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. Приємно, що таку ініціативу проявили і наші учні. Учениці 3-В класу Вероніка Цьома та Ксенія Заграюк подарували шкільній бібліотеці, а значить, і всім її читачам чудові книги. Сподіваємося, що у майбутньому цей день відзначатиметься у нашій школі більш активно і масово.

Дата: 23/Лютого/2018

День рідної мови для першокласників ознаменувався першою в житті зустріччю з письменником. До них завітав автор 24 дитячих книг, видавець Олександр Прилуцький. Школярі ретельно готувалися до зустрічей: читали його книги, відгадували загадки, вивчили напам'ять вірші. У кожному класі була оформлена виставка розмальовок з книг О. Прилуцького, зроблена саме цими учнями. Під час зустрічей діти дізналися про історію створення книг, творчі плани письменника та допиталися, звідки у автора береться натхнення. Олександр Іванович познайомив першокласників з дебютанткою Мариною Ісаєнко, яка готує до друку у йог видавництві свою першу дитячу книгу. Усі бажаючі придбали книги автора та взяли автографи.

Дата: 23/Лютого/2018

Під таким девізом пройшли бібліотечні уроки в 4-А та 4-Б класах. Школярі познайомилися з різноманітними українськими дитячими періодичними виданнями, провели практичну пошукову роботу з визначення основних рубрик найпопулярніших журналів. Цікаво представили однокласникам свої улюблені журнали Варя Панченко та Ліза Сюй. Учні цих класів люблять та із задоволенням читають журнали. Невипадково за підсумками минулорічного осіннього етапу природничого конкурсу «Колосок» сертифікати «Активного класу» отримали саме 4-А та 4-Б класи. На жаль, шкільна бібліотека зараз не передплачує дитячу періодику. Виручають читачі. Уже вкотре сім’я Антона та Артема Тертишників подарувала бібліотеці дитячі журнали (цього разу «Колосок»).  Дякуємо та просимо небайдужих батьків долучитися до поповнення шкільної бібліотеки дитячою періодикою.

Дата: 23/Лютого/2018

Організовані з допомогою бібліотекарів уроки позакласного читання у 4-В та 4-Б класах стали цікавою мандрівкою сторінками книг улюбленого письменника кількох поколінь Всеволода Нестайка. Готуючись до уроків, юні школярики 4-х класів познайомилися з біографією автора,читали й перечитували його книги, писали відгуки та зробили багато ілюстрацій до улюблених епізодів. Кожній із трьох команд, у які об'єданлися учні класів, довелося виконати різноманітні завдання, які вимагали не лише знання тексту різних творів В. Нестайка, а й спостережливості, кмітливості, уміння працювати в команді. Саша та Роман Зекунови з’явились перед однокласниками в ролях Яви й Павлуші з найпопулярнішої трилогії письменника і розіграли сценку пошуку незаселеного острова.

Капітани Арсен Абрамов, Валерія Лисенко, Аня Захарко (4-В) та Евеліна Музиченко, Варя Панченко, Ліза Сисенко (4-Б клас) впевнено вели свої команди до перемоги. Переможці та найактивніші учасники, отримали не лише високі оцінки з літературного читання, а й «золоті» солодкі медалі.

Дата: 23/Лютого/2018

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95