П'ятниця, 19/Липня/2019, 17:41

«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 17

Нова Українська Школа завітала і на батьківські збори, які відбулися минулої середи у 4-А класі. Тема заходу – важлива і надсучасна – «Дитиноцентризм». Класний керівник Таран Тетяна Григорівна запропонувала батькам цікавий формат заходу, покликаного встановити міцні зв’язки: Дитина – Школа – Суспільство – Родина.

Напередодні батьківських зборів педагог надала учням можливість написати, які якості кожна дитина хотіла би побачити у своїх мамі й татові, а також запропонувала намалювати свій портрет через 10 років. Ці матеріали були презентовані батькам під час інтерактивних зборів. Таким чином, кожному з присутніх батьків випала нагода побачити себе очима власної дитини, а також зачитати анонімний колективний лист від своїх четвертокласників. Емоцій на такому заході не бракувало.

Ще один вид роботи з батьками – це створення інформаційних плакатів на одну з актуальних тем: «Діти і колектив», «Діти і технології», «Діти і школа», «Батьки і діти». Нарешті, батьки мали змогу відчути себе на місці дітей під час підготовки і захисту проекту. Розбившись на робочі групи, батьки спробували візуалізувати проблеми та питання, які часто виникають в тій чи іншій галузі виховання і навчання дитини. А також запропонували шляхи вирішення цих питань та співпраці школи і родини для ефективної організації навчального процесу. В центрі якого знаходиться найголовніша цінність – Дитина.

Спільними зусиллями вдалося дійти наступних висновків:

• школа має бути безпечною, сучасною, цікавою для учнів;

• учитель має бути хорошим фахівцем і щасливою людиною;

• батьки мають контролювати кількість і якість інформації, яку дитина черпає з інтернету і соцмереж;

• батьки зобов’язані дбати про виховання дитини;

• беззаперечно любити свого малюка;

• прислухатися до думки дитини, проте не звільняти її від виконання шкільних і домашніх обов’язків .

Наприкінці зборів учитель запропонувала свій погляд на кожну із тем, підкріпивши його тезами і цитатами авторитетних педагогів.

Дуже приємно, що в більшості питань, а також у побудові шляхів для їх вирішення думки педагога та батьків перетинаються. Це свідчить про тісну і плідну співпрацю школи і родини у вихованні дитини.

Дата: 17/Лютого/2019

Учні початкових класів активно приєдналися до усіх шкільних заходів Дня святого Валентина.

Valentine's Day у 3-Г класі

У день святого Валентина у 3-Г класі цікаво та незвичайно пройшов урок англійської мови. Малі школярики вчилися вітати один одного зі святом усіх закоханих, говорити компліменти та виготовили власноруч вітальні листівочки, які назвали „сердечками дружби“. Не залишили без уваги третьокласники і свою вчительку Лідію Леонідівну – привітали зі святом і її.

Дата: 17/Лютого/2019

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік