Понеділок, 16/Вересня/2019, 13:15

«  Березень 2019  »

Головна » 2019 » Березень » 11

У 3-А, Б, В, Г класах напередодні свята відбулися майстер-класи "Весняний настрій".  Дітлахи власноруч, під керівництвом Анісімової Наталії (мами учня 3-го класу), виготовляли паперові  кошики з квітами, щоб кожній мамі подарувати  до свята весняно-квітковий настрій. Такі подарунки, напевне, найцінніші, оскільки хлопчики й дівчатка вкладали у свої подаруночки безліч старання, теплоти сердець і великої дитячої любові.

Дата: 11/Березня/2019

Показовий урок української мови відбувся у 2-А класі. Тетяна Валеріївна Фалілеєва разом зі своїми маленькими учнями демонстрували вивчення теми "Види речень за метою висловлювання". Урок був сучасним і цікавим, діти із задоволенням працювали над виконанням завдань, які пропонувала їм Веснонька - помічниця, і вже за 40 хвилин уроку вміли визначити тип речення, правильно інтонуючи його під час прочитання.

Дата: 11/Березня/2019

Наймолодші школярики - наші першачки - активно приєдналися до відзначення 205-ї річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка. За навчальною програмою у 1-Б та 1-В класах (учителі Бабенко Юлія Федорівна та Марченко Надія Борисівна ) триває тиждень "Великий Кобзар". Під час ранкових зустрічей школярики подорожували Малюнковим експресом, створивши ілюстрації до творів Т. Шевченка,  читали поезії Кобзаря.

Дата: 11/Березня/2019

У 4-А класі відбулася низка незвичайних уроків, на яких батьки деяких учнів з радістю погодилися виступити у ролі гостей, порадників та вчителів. Так вже другий рік триває реалізація проекту "Школа - територія вільного освітнього простору".

Незвичне заняття з предмета «Я у світі» відбулося нещодавно у цьому  класі. Адже гостем на уроці був тато Литвиненко Даші, який завітав до однокласників своєї донечки з гостинцями і професійними порадами. Велика подяка татові Андрію за цікаву і змістовну розповідь про професію інженера-механіка. Учні мали змогу «побувати на виробництві», переглянувши відео з робочого цеху одного з великих заводів. Приємною несподіванкою для дітей стали гостинці наприкінці заняття. Попри хвилювання, тато на «відмінно» провів урок, присвячений вибору професії та отримав оплески на знак подяки від своїх юних слухачів. Четвертокласники зі щирим захопленням ділилися враженнями від почутого та побаченого, міркували, хто ким хоче стати в майбутньому. Завдяки уроку діти зрозуміли: «Хочеш їсти калачі – не сиди на печі».

Одразу 2 творчих майстер-класи до свята Восьмого березня провела для учнів 4-А  мама Броварської Віки – пані Олена Новікова. Напередодні свята, на уроці трудового навчання, учні виготовили для своїх матусь вітальні листівки з фетру та весняного декору. А на наступному занятті – букети з паперових квітів, цукерок та мармеладу. Під керівництвом пані Олени та з її допомогою діти створили оригінальні подарунки, які вручили мамам та бабусям у Міжнародний жіночий день. Цікаво, що самі майстер-класи і виготовлені на них шедеври учні тримали у цілковитому секреті, й такі приємні подарунки стали несподіваним сюрпризом для матусь.

Тато Смірнової Насті – пан Олександр Смірнов завітав до учнів з розповіддю про професію програміста. Він допоміг четвертокласникам зазирнути «за лаштунки» професії, розвіяти міфи та стереотипи про роботу і спосіб життя програмістів. Діти з величезною цікавістю слухали інформацію про те, коли з’явився перший комп’ютер, як зародилася професія програміста і чому представникам IT-індустрії важливо знати математику та англійську мову. Наприкінці заняття тато Олександр ознайомив дітей з можливостями застосування штучного інтелекту в комп’ютерних іграх та продемонстрував математичну гру, розроблену ним спеціально для уроку.

Презентацію з відеоблогінгу провела учням 4-А мама Смірнової Анастасії - Олена Смірнова. Заняття проходило в режимі діалогу, адже сучасні учні знайомі з цією темою, подекуди краще за самих батьків. Тому поділилися своїм досвідом запису відео, знайомством з діяльністю відомих відеоблогерів та надали кілька порад щодо монтажу та обробки відео. В свою чергу, пані Олена розповіла учням про тематику блогів, культуру спілкування у мережі та пошуки свого глядача. На завершення заняття учні подивилися графічний мультфільм за мотивами байки Леоніда Глібова «Ведмідь пасічник», знятий відомим українським художником Юрієм Журавлем. Таким чином, учням вдалося зрозуміти – класику та сучасність можна втілити у цікавій відеороботі.

Дата: 11/Березня/2019

Ось таку дівчину-весну упродовж дня майстрував весь чоловічий склад 2-Г класу. Хлопчики під керівництвом та із допомогою учителя Давиденко Мирослави Іванівни  старанно готували подарунок для своїх однокласниць. І це їм вдалося. Тепер їхню класну кімнату прикрашає Весна.

Дата: 11/Березня/2019

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95