Четвер, 21/Листопада/2019, 10:11

«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 08

Як опанувати нову інформацію та підготувати змістовну розповідь за 15 хвилин, тепер знають учні 4-А класу. Адже їхній класний керівник, Таран Тетяна Григорівна, вдалася до невеликого експерименту. За обмежений час четвертокласникам потрібно було зібрати цікаву інформацію з різних джерел і поділитися нею з однокласниками. Зважаючи на той факт, що нинішнє покоління учнів не боїться робити свій свідомий вибір, допускати власні помилки і отримувати з них досвід для застосування у подальшому житті, Тетяна Григорівна вирішила підтримати дітей у прагненні до саморозвитку та самовдосконалення. Так, на уроках природознавства, під час вивчення теми “Природні зони України”, діти отримали можливість самостійно подати матеріал однокласникам. Оскільки учні 4-А класу мають великий досвід у виконанні проектних робіт, на такому занятті вони з радістю об'єдналися у групи для подальшої співпраці. Отримавши завдання, четвертокласники шукали інформацію в різних джерелах: підручниках, інтернеті, навіть бігали до бібліотеки. Діти були обмежені в часі, так як через 15 хвилин вони мали доступно поділитися інформацією з класом. Педагог переконана, що такий спосіб засвоєння інформації допомагає учням отримувати більшу мотивацію до знань, адже вони можуть розповісти саме той матеріал, який їх дійсно зацікавив.

Дата: 08/Травня/2019

У 4-А класі добіг кінця проект «Подорожуємо країнами світу», під час якого четвертокласники дізналися багато нового та цікавого про життя, розвиток, традиції та звичаї інших країн. Адже кожен учень зміг долучитися до створення тематичних плакатів та презентацій та поділитися новими знаннями з однокласниками. Завдяки успішній комунікації, учні налагодили ефективний обмін інформацією, а деякі учасники проекту навіть допомогли однокласникам відчути смак далеких країн. Так-так, без їстівних сюрпризів не обійшлося і цього разу.  На завершення проекту четвертокласники віртуально відвідали Північну Корею, Індію, Китай та Ірландію.

• Дві чарівні «ірландочки», які презентували свою проектну країну в колоритних зелених капелюхах, розповіли однокласникам про День Святого Патріка, національну кухню та традиції ірландців. Всім було цікаво «побувати» в стародавніх ірландських замках і хоч на мить відчути атмосферу національного свята.

• Про суворе життя у Північній Кореї розповіли учасники групи, яка готувала проектну роботу про цю екзотичну країну. Однак, наприкінці презентації всі учні отримали неочікувану винагороду – печиво із передбаченням.

• Строката природа, багатогранна культура і чудернацька архітектура – ось про що розповідали учасники групи, яка присвятила свою проектну роботу Китаю.

• Дивні стародавні вірування та незвичайні новітні традиції – ось якою побачили Індію учасники проекту та розповіли про неї однокласникам.

Віртуальні мандрівки країнами завершені, а ми бажаємо учням, відкривати світ, адже він такий цікавий!

Дата: 08/Травня/2019

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95