Середа, 23/Вересня/2020, 01:23

«  Жовтень 2019  »

Головна » 2019 » Жовтень » 22

Сьогодні  учні 4- Б класу (класний керівник Галасун Віра Петрівна) зустрічалися з Азаматовою Н.М., автором книги " Хоробрі серця". Під час зустрічі обговорили зміст книги, мету та історію її створення. Адже, саме онкохворі діти, які перемагають тяжкі хвороби, надихнули Надію Михайлівну написати цю казку. Маленькі герої цієї казкової історії долають перешкоди, борються зі своїми страхами і стають прикладом для дорослих: ніколи не здаватися, ніколи не втрачати надію, а тільки вперед до перемоги. Учні уважно слухали розповідь, ставили запитання, цікавились життям хворих дітей. Потім передали для них маленькі подарунки та малюнки з побажаннями. Нехай "хоробрі серця" палають протягом довгого і щасливого життя.

Дата: 22/Жовтня/2019

Вибір професії, однієї з безлічі, – складне і відповідальне завдання. Кажуть, що вдало вибрана професія – це половина щастя, тому питання «ким бути?» – це питання не тільки про роботу, але й про спосіб життя у майбутньому. Саме тому роботу щодо ознайомлення зі світом професій у школі розпочинають з початкових класів. У рамках  навчального тижня «Ми – підприємливі» учні 1-А класу (класний керівник Гончаренко Таїса Степанівна) здійснили екскурсію у «Майстерню карамелі», стали учасниками майстер-класу з виготовлення ласощів. Карамель – один з найпопулярніших видів цукерок, доступний за ціною та улюблений багатьма. З давнини й до наших днів існувало безліч способів приготування карамелі, а на продуктовий ринок країн усього світу потрапили їх тисячі видів. Під час екскурсії школярики  дізналися про те, як готують карамель сьогодні, ознайомились з технологією, побачили усі етапи виробництва цих солодощів та спробували власноруч виготовити смачні карамельні шедеври. Крім того, дуже вразила казкова вітрина. Діти повертались додому у піднесеному настрої та щасливі.

Дата: 22/Жовтня/2019

Це результати колективної роботи під час уроку трудового навчання у 4-В класі (учитель Ткаченко Галина Миколаївна). Не дає осінь всидіти за партами, а кличе творчо працювати просто неба, на шкільне подвір'я. І ось маємо справжні осінні шедеври!

Триває адаптивний  карантин через COVID-19

До уваги батьків
            майбутніх першокласників!
            З 12 вересня розпочнуться заняття у групах  з підготовки дітей 5-6 років до школи
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту.

UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020