П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Квітень 2021  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Відеовітання від 1-Б класу

Відео "Усім жінкам присвячується" від 1-В класу

Фільм "Про що мріють жінки" від 1- Г класу

Відеовітання мамам від учнів 2-А класу

Майстер-класи  "Подарунок мамі" у 4-А, 4-Б, 4-В класах

Вітання дівчаткам у 4-В

Свято весни в 3-А     Відео

Дата: 09/Березня/2021

У 1 -Г класі (учитель Шумейко Вікторія Василівна) закінчили вивчення тематичного  тижня " Професії ". Діти протягом тижня аналізували і узагальнювали значення праці людей різних професій. Розігрували сценки, працювали в групах "Впізнай професію", об'єднувались в команди для бліц-турніру. Цікавим був обмін думок "Ким стати? " та " Професії майбутнього". Але найбільше всіх зацікавили створені власні  презентації " Професії моїх батьків", де діти розповідали про значення праці батьків для інших людей. Тепер першокласники  володіють більшою інформацією про сучасний ринок праці та переконались у твердженні: " Всі професії важливі, всі професії потрібні".

Більше фото ТУТ

Дата: 09/Березня/2021

Учні початкової школи долучилися до челенджу "Ментальне здоров'я".  На уроках фізичної культури (учитель Малишева Тетяна Геннадіїївна) дітлахів навчають працювати у команді,  проведено вправу з нестандартним обладнанням в рамках ТИМБИЛДИНГА, яка спрямована на зміцнення дружби та підтримки один одного.

Дата: 26/Лютого/2021

Учні 2-Г класу (учитель Таран Тетяна Григорівна) на уроці "Я досліджую світ" вшанували пам’ять про велику дочку українського народу-Лесю Українку. Другокласники довідалися багато  цікавого  про поетесу та читали напам’ять її вірші. А учні 2-Б класу (учитель Кузнецова Вікторія Іванівна), попрацюваши у тврчих групах,  створили  постери  " Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!".

Дата: 26/Лютого/2021

Реалізуючи компететнісний підхід в навчанні, учні 2-Г класу (учитель Таран тетяна Григорівна), на уроці української мови не просто отримали інформацію про олійну  культуру-соняшник, а й мали можливість продемонструвати свої навчальні досягнення. З метою привернути увагу до соняшника, як корисної рослини, діти отримали завдання: в ході дослідницької діяльності, створити медіапродукт-рекламу "Соняшник-цінний продукт". Знайшовши багато цікавої інформації про цю рослину, школярі зв’язно, послідовно, доказово презентували свої роботи перед однокласниками. Юним дослідникам дуже сподобалось створювати рекламу, адже роблять вони це не вперше!

Дата: 26/Лютого/2021

Є люди, як свічки,- згорають, відходять у небуття.

Є люди, як зірки,- горять і світять все життя.

Зіркою такої величини для всіх українців є поетеса і письменниця Леся Українка. Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу ця людина. З не такої вже й далекої минувшини, проте вже мовби крізь серпанок легендарності, проступає до нас образ поетеси, образ ніжний і чистий.  Учні 2-А класу разом з учителем Гончаренко Т.С., за сприяння бібліотекарів школи (Одинець Н.П, Драбовської М.І.) і хореографа Колчевої Л.Г. провели виховний захід, приурочений 150 річниці з дня народження Лесі Українки. Свято мало на меті сформувати у дітей навички вміння сприймати емоційний зміст слова поетеси, розвивати почуття прекрасного та акторські здібності дітей, виховати повагу до рідної мови і людини великої сили волі – Лесі Українки. Школярі згадали життєвий і творчий шлях поетеси, декламували вірші, провели інсценізацію казки «Біда навчить». Наприкінці виконали танець «Вишеньки-черешеньки». Драбовська Марія Іванівна (бібліотекар школи) була одягнена в український народний костюм, якому майже 150 років і який детально передавав епоху, настрій доби і поетичність віршів. А разом з цим взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя!" та отримали сертифікат про участь.

Дата: 25/Лютого/2021

Сьогодні на уроці країнської мови учні 3-В класу відвідали захід, присвячений 150-й річниці від дня народження Лесі Українки, який  провела шкільна бібліотекарка Марія Іванівна Драбовська.  Окрім цікавої фото та аудіоекскурсії стрінками життя славетної поетки, Марія Іванівна презентувала автентичний український костюм - ровесник Лесі Українки, якому близько 150 років.  Це допомогло уявно переміститися у часовому  просторі у ті роки, коли жила Леся Українка. Сюрпризом також були волинські  воскові віночки.

Дата: 24/Лютого/2021

Репортаж  зі свята "День святого Валентина" у 1- Г класі.

Дата: 16/Лютого/2021

St. Valentine’s Day в перших класах пройшов весело і творчо. Дітлахи на уроках англійської працювали під кервництвом учителя Антоненко Юлії Анатоліївни та  власноруч вготовили  валентинки для друзів та батьків. А ще Тиждень іноземної мови подарував  купу позитивних емоцій і натхнення на подальшу роботу.

Дата: 16/Лютого/2021

Учні 1-Б класу  (учитель  Козаченко Натлія Антонівна ) долучилися до акції дарування книг. Вони подарували шкільній бібліотеці добірочку казок  та іншої цікавої літератури для молодших школяриків. Дякуємо за участь в акції!

« 1 2 3 4 ... 56 57 »

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021