П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Квітень 2021  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Школярики 3- В класу (учитель Марченко Надія Борисівна) на уроці "Я пізнаю світ"  вивчали надзвичайно актуальну й цікаву тему - "Енергія вітру". Діти ознайомилися з поняттями "енергію вітру"; "вітрова електростанція"; розглянули переваги використання енергії вітру перед традиційними. А щоб закріпити вичене, попрацювали практично - створювали паперовий вітрячок своїми руками. Тепер можна експериментувати й досліджувати далі  - перевірити наскільки ж потужна енергія вітру?

Дата: 13/Лютого/2021

Людина за своєю природою дизайнер. Усе, що її оточує і чого торкаються її руки, вона намагається зробити красивим. До таємниці творчості доторкнулися й учні 4-В клсау (учитель Прудка Олена Степанівна). На уроці трудового навчання школярики вправно працювали над створенням ляльки-мотанки з ниток.

Дата: 13/Лютого/2021

Юні дослідники 1-Б класу (учитель Козаченко Наталія Антнонівна) вивчали процеси живлення живих організмів та в рамках інженерного тижня провели кілька цікавих дослідів й експериментів. Один з них -  "кольорова капуста". Використовували барвники різних кольорів, скянки з водою та листки капусти.  Залишивши листя рослини на певний час у підфарбованій воді, діти побачили, що капуста змінила колір. Рослини вбирають воду і таким чином живлять своє листя. Це дія капілярного ефекту, при якому вода сама прагне заповнити тоненькі трубочки всередині рослин. Так харчуються всі рослини - і квіти, і трава, і великі дерева.

Дата: 13/Лютого/2021

Після локдауну перший робочий тиждень у школі видався доволі плідним. Учні 3-В  класу, які навчаються за програмою проекту  "Інтелект України" (учитель Марченко Надія Борисівна), цього тижня працювали над створенням  своїх перших лепбуків. Тема надзвичайно цікава - "Космос". Тому й працювали із захватом.  Більшість дітей класу для роботи  об'єдналися в групи, або ж створювали власні лепбуки.  Ось що вийшло: додаємо фото.

Дата: 30/Січня/2021

Зимові розваги наших першачків! Разом з тим, вони не забувають підгодовувати пташок, які навідуються до годівничок на території школи.

Дата: 30/Січня/2021

Для школяриків 1-2 класів проведені свята, на які завітав Святий Миколай.  Карантин вніс корективи у традіиції святкування новорічних свят.  Святкували без  глядачів-батьків. Актори Черкаського обласного музичного драматичного театру представили інтерактивну виставу, працювали з дітками на відстані. Наші дітлахи були активними у святі, співали, виконували руханки. Дебютував на святі й хореографічний ансамбль "Непосиди" учнів 2-х класів з композицією "Вишенька-черешенька".

Дата: 19/Грудня/2020

У народі кажуть: «Дідух до хати - біда із хати». Дідух- це символ урожаю, добробуту, багатства, оберега роду. Школярики 1-В класу разом зі своєю вчителькою Сорокою Іриною Миколаївною не просто вивчали різдвяні традиції свого народу, а  з допомогою нетхенниць - матусь Олени Тараненко, Світлани Яценко, Юлії Приємської, Юлії Шапіної виготовили своїми рученятами дудухи.  Такі заняття зазавичай сповнені  позитивної енергетики, дитячої радості.  Впевнені, що ця різдвяна прикраса, буде справжнім оберегом в кожній оселі!!!

Дата: 19/Грудня/2020

Зима для птахів - це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко. Тому вони потребують нашої допомоги.Учні 2-Б класу разом з учителем Кузнецовою Вікторією Іванівною за підтримки батьків виготовили чудові годівнички різних типів, а також незвичайні екологічні годівнички з кормом для птахів! Та розвішали їх на території закладу. Годівнички вийшли на славу – красиві, на різний смак. Долучайтесь!

Дата: 12/Грудня/2020

До Дня української писемності та мови, вже традіиційно, у школі стартував Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика. Учні 3-х  класів  написали диктанти. Діти, які упоралися найкраще із написанням диктанту, виконали  творчу роботу «Рідну мову знай і поважай».  За підсумками шкільного етапу  І місце посіла учениця 3-А класу Назаренко Вікторія, ІІ місце - учениця 3-Б класу Охріменко Катерина, ІІІ місце - учениця 3-В класу Проценко Оксана. Вітаємо юних знавців української мови!

Дата: 10/Листопада/2020

Наші молодші школярики долучилися до відзначення Дня української писемності та мови. Учні 2-Б класу (учитель Кузнецова Вікторія Іваанівна)  виготовили лепбук на тему «Моя Україна». У ході роботи дітлахи дізнавались цікаві факти про мову, розгадували загадки, ребуси, говорили про видатних людей України.

Дата: 10/Листопада/2020

« 1 2 3 4 5 ... 56 57 »

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021