Четвер, 13/Грудня/2018, 06:59

«  Грудень 2018  »

11 вересня розпочали роботу підготовчі курси для майбутніх першокласників. Бажаючих відвідувати розвивальні заняття виявилося чимало.
            Суботня школа радо відчинила двері аж для шістдесятьох дошкільнят. До школи завітали вихованці дошкільних навчальних закладів № 70,77, 84, 83, 89, 25. Набір у групи розвивального навчання триває.
            Шановні батьки! Записатися на курси та отримати консультацію можна за тел.66-15-01 або завітавши до школи. Групи набирають вчителі, які працюватимуть у майбутніх перших класах – це Вакацієнко Надія Борисівна та Яриш Світлана Миколаївна.
            Дата: 14/Вересня/2010

Розпочалися навчальні будні. 4-В клас під час уроку хореографії.

Дата: 14/Вересня/2010

Сьогодні у їдальні смачна козацька каша. Наші першачки у їдальні.

Дата: 14/Вересня/2010

7-8 вересня проведені батьківські збори у 1-4 класах. Батьки всіх класів активно долучилися до співпраці зі школою.

Дата: 14/Вересня/2010

Триває адаптаційний період у 1-х класах. Школярики знайомляться зі школою, вчителями, плетуть павутинку дружби.

Дата: 14/Вересня/2010

Вийшов святковий випуск додатку до шкільної  газети "Юнікс” для учнів та батьків початкової школи "ШКОЛЯРИК". Для перегляду додатку перейдіть по посиланню
            Дата: 01/Вересня/2010

Учні 4-их класів 12 травня написали ДПА з української мови. Усі учні працювали серйозно. Сподіваємось, що результати будуть якнайкращими. 13 травня 4-класники складатимуть ДПА з українського читання.
            Бажаємо успіхів!

Дата: 12/Травня/2010

6 травня в школі пройшов день цивільного захисту. Наші найменші школярі прослухали бесіди з цивільного захисту і  було проведено евакуацію початкової школи за межі приміщення за певними сигналами.

Дата: 07/Травня/2010

Здається, тільки вчора прийшли до школи на перший дзвінок, а вже — закінчуємо 1 клас. За цей невеличкий проміжок часу наші діти вивчили букви, стали самі читати казки, що слухали від нас на ніч. І ось довгождана мить — «Свято прощання з Букварем». Воно і радісне, і трішки сумне. Перша книга — Буквар — дала початок, відкрила дорогу до Країни знань. Скільки зусиль прикладено для того, щоб подолати цю першу сходинку, тобто навчитися читати. І в цьому велика заслуга наших перших вчителів  Горобець Олени Федорівни, Фалілеєвої Тетяни Валеріївни, Прудкої Олени Степанівни. Наші  діти  стали серйознішими, стараннішими, уважнішими. А саме головне, — в них є бажання до навчання.
            Низький Вам уклін, шановні педагоги!!!                                                                                                                                                                    Батьки першокласників
            Див.фоторепортаж
            Дата: 28/Квітня/2010

25 учнів  3-4 класів у Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок -2009» показали командний результат – 1050 балів, та отримали сертифікат «Золотий Колосок».  Крім того команда учнів 3-4 класів отримали 20 сертифікатів «Срібний Колосок» в номінації  «Правда і вигадки про рослини і тварин», 22 сертифіката «Срібний Колосок » в номінації «Правда і вигадки про зоряне небо». Найкращі результати показали учениця 4-В класу Сокур Анна (100 балів), учениця 4-А класу Фоміна Валерія (105 балів), та учениця 4-Б класу Бебка Аліна (100 балів).
            Дата: 26/Квітня/2010

« 1 2 ... 43 44 45 46 47 48 »

До уваги батьків та учнів, учителів!

Про перенесення робочих днів у грудні

Батькам майбутніх першокласників!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ