Неділя, 19/Травня/2019, 07:25

«  Травень 2019  »

12 травня у початковій школі проведено День цивільного захисту. Відбулася евакуація учнів 1-4 класів разом з учителями з приміщення школи, проведені естафети та виховні години, відповідно до плану проведення  Дня ЦЗ.
                Участь у заходах школи взяли службовці МНС України в Черкаській області. Вони познайомили учнів зі спеціальним пожежно-рятувальним автомобілем та його обладнанням, продемонстрували роботу обладнання.

Дата: 13/Травня/2011

Учні початкової школи до Дня Землі підготували  виставки малюків та композицій. Найактивніше до заходів долучилися 4-В, 4-А, 2-Б, 3-А, 1-Б класи. Також у цей день на уроки у початкову школу завітала група учениць 6-х класів з інформацією про Всесвітній день Землі та Червону Книгу України.

Дата: 22/Квітня/2011

Свято Букваря проведено у 1-Б класі. Наймолодші школярики попрощалися із  своєю першою навчальною книгою, і під час свята довели, що вже добре навчилися читати. Незабаром такі свята пройдуть у 1-А та 1-В класах.

Дата: 22/Квітня/2011

До світлого Христового  Воскресіння усі класи початкової школи підготували виставки. Куточки до Пасхи, у кожному класі без винятку, оформлені з великою любов’ю і теплотою дитячих сердець. Особливо відзначили свято учні 3-А класу, батьки їм подарували невеличкі пасхальні подарунки. Тож у переддень величного свята бажаємо любові, злагоди миру!

Дата: 22/Квітня/2011

Учні початкової школи та їх батьки активно долучилися до традиційної загальношкільної акції «Подаруй школі книгу». Бібліотека початкової школи поповнилася енциклопедіями, збірками казок, оповідань та іншими дитячими книгами. Усі класи взяли участь у акції. Найактивнішими  були учні 4-А класу, які поповнили шкільну бібліотеку тридцятьма п’ятьома книгами. Особлива подяка татові майбутнього першокласника нашої школи Прасолу Володимиру Івановичу, який подарував  тринадцять нових книг Емілії Піньковської. Вони допоможуть маленьким читачам стати добрішими та співчутливими.
            Велика подяка всім хто взяв участь у акції!

Дата: 22/Квітня/2011

Сидоренко Ярослав, учень 1-А класу, посів 1 місце у відкритому чемпіонаті та першості облради ФСТ «Україна» «Дніпровські хвилі » зі спортивної  гімнастики серед юнаків у своїй віковій категорії за програмою  2 юнацького розряду. Так тримати!!!
            Дата: 20/Квітня/2011

Вчителі, техперсонал, батьки та учні початкової школи вийшли  впорядковувати територію закладу. Всі  бажаючі приєдналися до загальноміського суботнику: мели, копали білили.

Дата: 20/Квітня/2011

У початковій школі триває  фотовиставка «Мій домашній улюбленець». Виставка викликала неабияку цікавість не тільки  серед учнів, а й учителів, батьків, бабусь та дідусів наших школяриків.

Дата: 20/Квітня/2011

Учні 1-4 класів відзначили день української вишиванки у школі. Дуже багато молодших школяриків у цей день прийшли до школи у вишитих сорочках та з іншими елементами традиційного українського одягу. Найактивніше долучилися до свята учні 1-Б класу, а також 3-А, 4-А, 2-А, 1-А, 2-Б, 4-Б, 2-В ,3-В класів

Дата: 18/Березня/2011

Учні 4-В  класу Донченко Владислав та Слоневський Владислав представили свої власні творчі роботи у міні-виставці «Світ моїми очима». Хлопці чудово малюють, тож побажаємо їм натхнення та чекаємо нових робіт.

Дата: 14/Березня/2011

« 1 2 ... 44 45 46 47 48 ... 50 51 »

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            Збори з питань організації освітнього процесу в 1-х класах у 2019-2020 навчальному році відбудуться 30 травня 2019 року о 18.00 у приміщенні актового залу основної школи за адресою: вул. Героїв Майдану, 3

До уваги батьків!Набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік розпочнеться                 з 01 червня 2019 р.