Понеділок, 14/Жовтня/2019, 14:50

«  Жовтень 2019  »

Знайомитися про таємниці біблійних легенд та Вічну книгу Біблію учням  4-А класу допомагає консультант суспільно-просвітницького фонду «Міжнародне партнерство» Маламуж Лариса Іванівна.

Дата: 23/Жовтня/2009

27.08.09 відбувся обласний конкурс талантів серед дітей працівників МНС. Наші діти взяли участь у конкурсі і отримали достойні нагороди – дитячі енциклопедії.
            Вітаємо! Брати участь у конкурсах не тільки корисно, але й вигідно.

Дата: 23/Жовтня/2009

Учні 2-х класів прийняли участь у спортивно-розважальній грі «Веселий потяг». Учні відвідали станції «Спортивна», «Інтелектуальна», «Казкова», «Зелена аптека», «Народ скаже, як зав’яже», «Музична», на яких виконували цікаві завдання. До фіналу «Веселі потяги» дійшли з такими результатами:  2А – 8,6 балів – 3 місце, 2Б – 9,4 балів – 2 місце, 2В – 11,6 балів – 1 місце. Усі учасники отримали солодкі призи.
            Дата: 23/Жовтня/2009

Швидко промайнули десять адаптаційних днів у наших першокласників. 10 вересня яскраво і емоційно пройшов «День родини» першокласника та посвячення в першокласники.
            Діти весело спілкувалися з казковими героями, отримали «Посвідчення першокласника», значки учнів Черкаської спеціалізованої школи №28.

Див. фоторепортаж

Дата: 23/Жовтня/2009

Вітаємо! Брати участь у конкурсах не тільки корисно, але й вигідно.

Дата: 23/Жовтня/2009

Багаторічна дружба зв’язує учнів початкової школи з Всеукраїнською газетою «Новачок». Учні 1-4 класів не просто активно читають  улюблений «Новачок», а й беруть участь в конкурсах, вікторинах, пропонують свої вірші в рубрику «Проба пера», виконують різноманітні завдання.  Разом з редакцією школярі  відзначили  9-річчя «Новачка». Відповідальну за випуск газети для дітей Юлію Синюк та журналістку «Нової доби» Нелю Раіну своїми малюнками, віршами та піснями  вітали учні 1-А , 2-А, 2-Б та 3-А класу.  Про багаторічну дружбу з «Новачком » розповіла семикласниця Маша Басик. Гости провели цікаву вікторину та вручили багато пам’ятних призів.

Дата: 23/Жовтня/2009

Учні початкових класів побували на виставі Київського цирку. З захопленням учні спостерігали за виступами жонглерів, еквілібристів, дрисерувальників. А веселий настрій подарували малюкам смішні клоуни.

Дата: 23/Жовтня/2009

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95