П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Квітень 2021  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

20 листопада відзначався Всесвітній день дитини. У цей день планувалося проведення конкурсу малюнку на асфальті. Розплакавшись рясним дощем,  погода  трішки завадила проведенню святкування, але ми знайшли шляхи виходу з цієї ситуації. Наші дошколярики, відвідувачі підготовчих курсів, малювали своє дитинство у затишних класних кімнатах, на аркушах паперу. Всі проявили себе вправними майстрами малювання. Не було переможених і переможців, тому всі дітлахи отримали солодкі призи . Продовжилися заходи до Всесвітнього дня дитини у понеділок, 22 листопада: учні перших класів завітали до актової зали старшої школи та подивилися мультфільм.

Дата: 25/Листопада/2010

18 листопада відбулося свято «Осіння феєрія - 2010» для учнів 4-х класів. До актової зали школи завітали учасниці свята, вболівальники, вчителі, батьки, бабусі та дідусі наших школяриків. П’ять учасниць «Осінньої феєрії» презентували себе, демонстрували вміння триматися на сцені, представили ікебани на осінню тематику. Усі дівчатка, учасниці свята, отримали звання у певній номінації: Охріменко Каріна,  4-В клас – «Міс Чарівність»,  Скринник Катя , 4-Б клас – «Міс Елегантність», Лєбжанова  Ася, 4-А клас – «Міс Посмішка», Товстоп’ят Неля 4-А клас – «Віце-міс Осінь», Дем’яненко Ксенія, 4-А клас – «Міс Осінь».
            Адміністрація школи висловлює подяку матусям, татусям, бабусям, дідусям, учителям, які готували дівчаток до участі в святі.

Дата: 19/Листопада/2010

4-А та 4-Б  класи також  приймали  гостей – дитячу письменницю  Оленку Мрійко та художницю Тетяну  Черевань. Учні школи не вперше зустрічаються з письменницею. Олена Мрійко  в жовтні цього року в кількох класах початкових школи презентувала свою книгу «Пригоди квіткової принцеси». Тетяна Черевань  створювала ілюстрації  до  цієї книги.  Сьогоднішню зустріч організувала бібліотекар Думай Валентина Іванівна. Під керівництвом своїх  вчителів,  Шевченко Любові  Михайлівни та Яриш Світлани Миколаївни, діти підготували інсценізацію уривка  з казки, вихованці Маслак Олени Романівни, за допомогою танцю, створили позитивну атмосферу під час зустрічі.

Дата: 18/Листопада/2010

Справжнє спортивне свято для учнів 1-А класу провели гравці баскетбольної команди «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ», які 17 листопада завітали на урок фізичної культури( учитель Лісова Ірина Олексіївна ).  Діти грали у спортивні ігри,були у захваті від  спілкувалися із спортсменами. Жоден із присутніх не залишився без сувеніра. Найактивніші учасники уроку та переможці ігор отримали у подарунок футболки з логотипом баскетбольної команди. Особливим подарунком стали квитки на найближчу гру за участю команди «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ» для всіх учнів класу.

Дата: 18/Листопада/2010

17 листопада до учнів 3-А та 3-Б класів завітали курсанти Навчального центру державної прикордонної служби України cмт  Оршанець. Петруник Руслана Василівна та Зоря Віталій Михайлович провели урок на тему «З чого починається Батьківщина». Діти з цікавістю слухали розповідь про прикордонну службу України, грали в ігри , виконували ролі  прикордонників та порушників кордону, побачили у дії  пристрій «ДІКСІ», за допомогою якого визначають підробку паспорта громадянина України.

Дата: 18/Листопада/2010

До Дня української писемності 8 листопада у 3-Б класі проведений  конкурс знавців  прислів’їв і приказок . Учні класу проявили неабиякі знання усної народної творчості. З дитячих уст прозвучало не менше  сотні висловів народної мудрості.  Конкурс проводили класовод Шумейко Вікторія Василівна, бібліотекар Думай Валентина Іванівна. Допомагала у проведення конкурсу студентка  ЧНУ  Боюк  Альона Олексіївна, яка проходить навчальну практику у нашій школі.

Дата: 09/Листопада/2010

1-А клас провів виставку «Ой, роде наш красний, роде наш прекрасний», на якій були представлені    сімейні роботи «Дерево мого роду». Дітки із захопленням  провели презентації  робіт, розповіли про свої родини.  Представлені роботи,  вражали своєю змістовністю та дизайнерським оформленням. Відчувалося, що виконувалися  вони з великим бажанням і від щирого серця.

Дата: 09/Листопада/2010

У п’ятницю, 5 листопада наймолодші школярики разом зі своїми батьками та вчителями прибирали територію шкільного подвір’я. До акції долучилися  усі класи початкової школи.

Дата: 09/Листопада/2010

Упродовж жовтня відбулися зустрічі з черкаською письменницею Оленою Мрійко. Вона завітала і до учнів 4-Б класу. Письменниця розповіла про історію створення своєї книги «Пригоди квіткової принцеси», представила ілюстрації до книги, відповіла на запитання читачів. Учні 4-Б класу із задоволенням і користю провели час та отримали подарунки. Найближчим часом планується проведення такої зустрічі  у  3-Б класі.

Дата: 09/Листопада/2010

14 жовтня , на свято Покрови, відбулося освячення класної кімнати 1-Б класу. Освячення провів священник УПЦКП  св. Варвари
            Дата: 09/Листопада/2010

« 1 2 ... 53 54 55 56 57 »

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021