П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Квітень 2021  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

13 вересня у 1-х класах відбулося свято «Посвята у школярі». На свято завітали гості з театру ляльок «Мульти-шоу». Першокласники отримали неабияке задоволення від свята і стали справжніми школярами. Представники «Моноліту» вручили маленьким школярики невеличкі подарунки та значок учня спеціалізованої школи №28.

Дата: 14/Вересня/2010

11 вересня розпочали роботу підготовчі курси для майбутніх першокласників. Бажаючих відвідувати розвивальні заняття виявилося чимало.
            Суботня школа радо відчинила двері аж для шістдесятьох дошкільнят. До школи завітали вихованці дошкільних навчальних закладів № 70,77, 84, 83, 89, 25. Набір у групи розвивального навчання триває.
            Шановні батьки! Записатися на курси та отримати консультацію можна за тел.66-15-01 або завітавши до школи. Групи набирають вчителі, які працюватимуть у майбутніх перших класах – це Вакацієнко Надія Борисівна та Яриш Світлана Миколаївна.
            Дата: 14/Вересня/2010

Розпочалися навчальні будні. 4-В клас під час уроку хореографії.

Дата: 14/Вересня/2010

Сьогодні у їдальні смачна козацька каша. Наші першачки у їдальні.

Дата: 14/Вересня/2010

7-8 вересня проведені батьківські збори у 1-4 класах. Батьки всіх класів активно долучилися до співпраці зі школою.

Дата: 14/Вересня/2010

Триває адаптаційний період у 1-х класах. Школярики знайомляться зі школою, вчителями, плетуть павутинку дружби.

Дата: 14/Вересня/2010

Вийшов святковий випуск додатку до шкільної  газети "Юнікс” для учнів та батьків початкової школи "ШКОЛЯРИК". Для перегляду додатку перейдіть по посиланню
            Дата: 01/Вересня/2010

Учні 4-их класів 12 травня написали ДПА з української мови. Усі учні працювали серйозно. Сподіваємось, що результати будуть якнайкращими. 13 травня 4-класники складатимуть ДПА з українського читання.
            Бажаємо успіхів!

Дата: 12/Травня/2010

6 травня в школі пройшов день цивільного захисту. Наші найменші школярі прослухали бесіди з цивільного захисту і  було проведено евакуацію початкової школи за межі приміщення за певними сигналами.

Дата: 07/Травня/2010

Здається, тільки вчора прийшли до школи на перший дзвінок, а вже — закінчуємо 1 клас. За цей невеличкий проміжок часу наші діти вивчили букви, стали самі читати казки, що слухали від нас на ніч. І ось довгождана мить — «Свято прощання з Букварем». Воно і радісне, і трішки сумне. Перша книга — Буквар — дала початок, відкрила дорогу до Країни знань. Скільки зусиль прикладено для того, щоб подолати цю першу сходинку, тобто навчитися читати. І в цьому велика заслуга наших перших вчителів  Горобець Олени Федорівни, Фалілеєвої Тетяни Валеріївни, Прудкої Олени Степанівни. Наші  діти  стали серйознішими, стараннішими, уважнішими. А саме головне, — в них є бажання до навчання.
            Низький Вам уклін, шановні педагоги!!!                                                                                                                                                                    Батьки першокласників
            Див.фоторепортаж
            Дата: 28/Квітня/2010

« 1 2 ... 54 55 56 57 »

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021