П'ятниця, 19/Липня/2019, 17:24

«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 28 » Таланти нашої родини!
            Таланти нашої родини!

Нещодавно у 3-А класі (учитель Ложка Людмила Полікарпівна) відбулося свято "Таланти нашої родини". На тепле родинне свято, хоч і у морозний вечір, завітали  мами, тата, бабусі, дідусі й дітлахи - учні 3-А класу. Під час свята презентували  творчі роботи й захоплення родин. Чудові вишивки нитками представили бабуся Капітана Дмитра, мами Харабаджі Олександра та Марії, Сюй Лізи, Кириленко Віри; роботи у техніці "Квілінг" - мама Педько Валерії, в'язані вироби - мама Пономаренко Маргарити; майстерні вишивки бісером - мами Сіденка Дмитра та Ткаченко Анастасії. Портрет Т.Г. Шевченка, вишитий Сіденко Нателою Важиківною, прикрасить одну зі стін нашої школи. На святі були також представлені виставки малюнків Овсієнко Ані та Сюй Лізи, вироби у техніці  "Орігами" Фрея Власдислава та влсноруч вишиті хрестиком роботи Капітана Дмитра. Виставку  батьківських та дитячих робіт  доповнюють книги, авторами яких є  дідусь та бабуся Поліщука Данила. Мама Овсієнко Анни читала поезію німецькою мовою, адже потрібен не абиякий талант для того, щоб вивчати іноземні мови. Вразив своєю оригінальністю показовий виступ із фехтування Трипольської Марічки  та її тата, демонстрували свої досягнення у спорті Оліфіренко Марія та Ткаченко Вадим, у сучасних танцях - Сухина Олена, Селіонова Альона, Харабаджі Марія, Дахновська Марія, у грі на музичних інструментах - Береза Роман (гітара) та Зозуля Ксенія (фортепіано). Подарунком до родинного свята стала вистава у виконанні учнів класу "Пан Коцький" та театралізована сценка "Допоможемо птахам взимку". Ось така багата на таланти родина 3-А класу! А такі родинні свята завжди  об’єднують, покращують стосунки  між людьми, сприяють взаєморозумінню, дарують радість, позитивні емоції та величезне задоволення від спільної діяльності.

Переглядів: 235 | Додав: elennynko

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік