Четвер, 27/Липень/2017, 15:52

«  Липень 2017  »
        Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників

Кухня — обличчя господарів

Кажуть, що людина найбільше часу проводить на кухні. Тут вона готує їжу, в переважній більшості випадків, тут і споживає її. Якщо немає ванної кімнати, то в кухні ще й перуть та прасують. А ще консервують, майструють, шиють, плетуть... Навіть дивляться телевізор.
            Майже все кухонне, електричне та газове приладдя теж знаходиться на кухні. Інколи тут розміщені ще й опалювальні пристрої.
            Всі ці прилади прекрасно уживаються разом, якщо господарі дотримуються елементарних правил безпеки.

Щоб уникнути неприємностей на кухні:

— Не чіпай без дозволу дорослих ножі, різні пристрої, незнайомі тобі рідини, що зберігаються в шафках.

— Перш ніж брати до рук ніж, навчись користуватись ним в присутності батьків.

— Користуватись кухонним, електричним та газовим приладдям можна тільки після того, як дорослі детально пояснять правила поводження з ними і ще деякий час наглядатимуть за тим, чи правильно ти все виконуєш.

— Перш, ніж користуватися всім кухонним начинням, батьки повинні пояснити тобі, як діяти в разі виникнення пожежі та інших нещасних випадків.

— Користуватися печами та камінами, самостійно розводити в них вогонь дітям твого віку заборонено.

Увага!

Під час виконання будь-якої роботи на кухні завжди є небезпека травмувати себе. Це можуть бути опіки, порізи, колючі рани, ураження струмом... Від таких неприємностей не застрахований ніхто. Але обережна людина таких поранень майже не отримує. Якщо це все ж таки трапилось, ти повинен, не панікуючи, надати домедичну допомогу і потерпілому, і самому собі.

Шановні батьки, учні, працівники навчальних закладів! Звертаємо Вашу увагу на те, що в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради запрацювала

Школа розпочала набір у групи з підготовки до школи дітей 4-5-річного віку
            Записатися у суботню школу "Дзвіночок" можна у канцелярії (приміщення сташої школи) чи у приміщенні початкової школи, кабінет  17

.