Четвер, 27/Липень/2017, 15:53

«  Липень 2017  »
        Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників

Учаснику ЗНО: Правила проведення тестування

Напередодні проведення зовнішнього незалежного оцінювання радимо учасникам тестування ознайомитись з основними правилами проведення ЗНО. Знання та дотримання процедур проведення зовнішнього оцінювання є одним з ключових принципів успішного складання іспитів.

Допуск до пункту тестування Для допуску до пункту тестування учаснику ЗНО необхідно пред'явити такі документи:  оригінал сертифіката учасника ЗНО;  оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті;  запрошення-перепустку, яку необхідно самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки. Відсутність одного з перелічених документів або подання його копії унеможливить участь у тестуванні.

Запізнення Тестування розпочнеться об 11.00. Вхід до пунктів тестування буде відкрито з 10.15 до 10.50. Будь-яке запізнення унеможливить проходження тесту, тому рекомендується заздалегідь відвідати пункт тестування або перевірити маршрути доїзду до нього. На пункт тестування бажано з’явитись за 45 хвилин до початку тесту.

Технічні засоби Під час роботи над тестом заборонено мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв. Також заборонено використання друкованих або рукописних матеріалів, інших засобів та предметів, окрім дозволених пристроїв медичного призначення, про наявність яких учасник має повідомити працівникам пункту ЗНО. Не забудьте залишити всі технічні засоби, які маєте з собою у спеціально відведеному для речей місці в аудиторії. Залишаючи телефон у сумці, вимкніть його. При порушенні даних вимог учасник зовнішнього оцінювання буде позбавлений права на продовження виконання сертифікаційної роботи. Зверніть увагу, що абітурієнт позбавляється права проходити тестування за наявності навіть вимкненого телефону!

Технологічна перерва Для виявлення в абітурієнтів засобів зв’язку та з метою здійснення контролю за дотриманням процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування можуть використовуватися технічні засоби, зокрема, камери відеоспостереження або металодетектори. З метою виявлення заборонених засобів в учасників ЗНО під час тестування можливе проведення технологічної перерви. У цьому разі роботу над тестом буде призупинено. Час, витрачений на проведення технологічної перерви, буде додано до часу, відведеного на виконання тесту. Виявляти наявність заборонених предметів мають право працівники Державної служби охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти та особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

Вихід з аудиторії Учасники тестування мають право з дозволу старшого інструктора вийти з аудиторії до закінчення роботи над тестом. Якщо учаснику ЗНО потрібно вийти з аудиторії, то він повинен залишити зошит із завданнями сертифікаційної роботи і бланки відповідей на робочому столі. Час, який учасник зовнішнього оцінювання провів за межами аудиторії, не додається йому до часу роботи над сертифікаційною роботою. Одночасний вихід кількох учасників зовнішнього оцінювання з однієї аудиторії до завершення роботи заборонено.

Шановні батьки, учні, працівники навчальних закладів! Звертаємо Вашу увагу на те, що в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради запрацювала

Школа розпочала набір у групи з підготовки до школи дітей 4-5-річного віку
            Записатися у суботню школу "Дзвіночок" можна у канцелярії (приміщення сташої школи) чи у приміщенні початкової школи, кабінет  17

.