Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
Четвер, 12/Грудня/2019, 18:39
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
    Міністерство освіти і науки України
      Український центр оцінювання якості освіти
        КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"
          Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
            Черкаський міський методичний кабінет

            Сайт учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

            Сайт учителя фізичної культури Лісової Ірини Олексіївни

            Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

            Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

            Гуманітарно-правовий ліцей

            Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

            Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

            Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

            Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

            Статистика
            Пошук

            Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знань Світ навколо мене Математика для школи Бібліотека школяра Онлайн ігри Погода в Черкасах

            Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


            Майбутні олімпійці
             

            Гончаренко Артем

            Бокс

             

            Чемпіонат області –І м.,

            Ткаченко Вадим

            Таеквондо

             

            Чемпіонат області –ІI м.,

            Оліфіренко Марія

            Таеквондо

             

            Чемпіонат області

            Науменко Данііл

            Гімнастика

             

            Чемпіонат області –І м., Чемпіонат України -– І м.

            Сисенко Єлизавета

            Триатлон

             

            Чемпіонат України -– І м.

             

            Гейко Ігор

            Таеквондо

             

            Чемпіонат області –ІІ м.,

            Ярославцева Кіра

            Художня гімнастика

             

            Чемпіонат області –І м.,

            Захарко Аня

            Сучасна хареографія

             

            Чемпіонат України -– ІІ м.   Міжнародні змагання в Грузії I м.

            Кононенко Софія

            Морське багатоборство

             

            Чемпіонат області –І м., Чемпіонат України -– І м.

            Луговська Марія

            Спортивні танці

             

            Чемпіонат України, Обласні змагання

            АртамоноваКрістіна

            Спортивні танці

             

            Чемпіонат України, Обласні змагання

            Ястремська Софія

            Спортивні танці

             

            Чемпіонат України, Обласні змагання

            Лещенко Максим

            Спортивна гімнастика

            Кандидат у майстри спорту

            Чемпіонат України 3 місце

            ШепетунДеніел

            Теквандо

             

            Трьохкратний чемпіон України, шестикратний чемпіон області

            Снесар Анастасія

            Морське багатоборство

            І дорослий розряд

            Чемпіонат України (м.Київ) -– І м., ІІ м.

            Бебка Діана

            Сучасні танці

             

            Чемпіонат світу ІІІ м.

            Гіріченко Крістна

            Таеквондо

             

            Чемпіонка України (1м.)

            Іванець Софія

            Сучасні танці з елементами гімнастики

            Юніор

            Чемпіонат світу з сучасних танців (Болгарія) – І м.

            Костомаров Мирон

            Боротьба MMA

            --------

            Чемпіонат області з ММА – ІІ м.

            Хмельов Андрій

            Спортивне орієнтування

            І юнацький розряд

            Чемпіонат області зі спортивного орієнтування – І м., Чемпіонат України (м. Луцьк) –І м.

            Усенко Ярослав

            Футбол

            --------------

            Чемпіонат області –І м.

            Гавриш Вероніка

            Джаз-фанк (сучасні танці)

            Початківець

            Чемпіонат України з сучасних танців –ІІІ м.

            Філоненко Вероніка

            Спортивна гімнастика

            І дорослий розряд

            Чемпіонат області «Дніпровські хвилі» - І м.

            Богун Марія

            Спортивні танці

            beigeners

            Чемпіонат України (м. Київ) сольний виступ – ІІ м., «батл 2х2» -І м.

            Риженко Назар

            Сучасні танці

             

            Чемпіонат світу ІІІ м.

            Глотова Аліна

            Сучасні танці

            Юніор І ліга

            Чемпіонат області з сучасних танців – ІІ м.,ІІІ м.

            Чемпіонат України з сучасних танців -– ІІ м.,ІІІ м.

             

            Медвідь Дарина

            Спортивна аеробіка

            Категорія «кадети»

            Обласні змагання зі спортивної аеробіки –І м., 2-ІІ м.

            Авершин Данило

            Кікбоксинг

             

            Чемпіонат України -– ІІ м.

            Стрикань Дмитро

            Таеквондо

             

            Чемпіонат області – ІІІ м.,

            10А

            Сидоренко Ярослав

            Спортивна гімнастика

            Кандидат у майстри спорту

            2018 р. Чемпіонат України 1 місце, Чемпіонат Казахстану - 3 місце, Чемпіонат Білорусії 2 місце.

            10А

            Педько Дмитро

            Плавання, стиль батерфляй

            Дор. розряд

            Чемпіонат Черкаської області.

            10Б

            Соколюк Олександр

            Пішохідний туризм

            2 юн. розряд

            3 місце в обласних змаганнях

            10Б

            Горб Максим

            Футбол

             

            Всеукраїнський турнір 1 місце

            10Б

            Бєлозьорова Катерина

            Східні танці

            Категорія професіонали

            Всеукраїнські змагання 2 місце, Обласні змагання 1 місце.

            11А

            Чухно Єлизавета

            Легка атлетика

            ІІІ дорослий розряд

            Чемпіонат області з легкої атлетики.(біг на 800м -І м., ІІ м.; біг на 1500 м –І м. )

            11А

            Зелена Анастасія

            Спортивне орієнтування

            Кандидат у майстри спорту

            Чемпіонат області зі спортивного орієнтування (середня дистанція – ІІ м., довга дистанція – І м.)

            11Ф

            Рижий Денис

            Тріатлон

            Кандидат у майстри спорту

            Чемпіонат України (М.Львів)- ІІм., Чемпіонат України (м .Черкаси)-І м.

            Чемпіон Європи

             

             

             


            Актуально





            СИСТЕМА "ОШКОЛА"







            Розпорядження міського голови


            ГАРЯЧА ЛІНІЯ

            (0472) 56-60-88

            департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 

            Оголошення

            Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95

            До уваги батьків майбутніх першокласників! Працюють групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи 
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту. 

            Актуальне відео
















            Реквізити для оплати другого харчування
            (1-і класи):
            ПП Котенко
            р/р 26003060348283
            код 2233225426
            МФО 354347 Приватбанк

            Благодійний фонд "Лідер-28"
            Реквізити для безготівкового зарахування коштів::
            АТ "Укрсиббанк"
            МФО 351005
            ЄДРПОУ 39514575
            Рахунок 26005551131400

            Структура 2019/2020 навчального року

            Детальніше

            Перевірте готовність до іспитів

            Перевірте готовність до іспитів

            Довідник ВНЗ України Довідник університети за кордоном

            Архів записів
            Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2019