Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
Четвер, 27/Липень/2017, 15:54
Вітаю Вас Гість | RSS




Меню сайту
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту
    Міністерство освіти і науки України
      Український центр оцінювання якості освіти
        Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
          Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
            Черкаський міський методичний кабінет

            Сайт учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

            Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

            Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

            Гуманітарно-правовий ліцей

            Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

            Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

            Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

            Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

            Статистика
            Пошук

            Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знань Світ навколо мене Математика для школи Бібліотека школяра Онлайн ігри Погода в Черкасах

            Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


            Майбутні олімпійці
             

            Греку Віталій

            6-а

             

            Футбол, команда «Дніпро-80.Штурм»; переможець обласних змагань 2015 року.

             

            Рябокінь Данііл

            6-а

             

            Футбол, команда  «Дніпро-80. Штурм»; переможець обласних змагань 2015 року.

             

            Картавенко Віктор

            6-а

             

            Дзю-до;  І та ІІ місця  на обласних змаганнях 2015 рік.

            Шашки;  І місце на обласних змаганнях.

             

            Бакалина Анастасія

            6-а

            І юнацький розряд

            Плавання (кроль на спині); багаторазовий призер обласних змагань.

             

            Ямкова Катерина

            6-а

             

            Плавання (кроль на спині); багаторазовий призер обласних змагань.

             

            Риженко Назар

            6-б

             

            Чемпіон України з сучасної хореографії (спортивний напрямок).

             

            Ріпа Анастасія  6-б  

            П'ятиборство.

            Призер обласних змагань  (1 та 2 місце)

            Деньга Даніїл  6-б   Футбол, команда "Дніпро-80". Переможець обласних змагань 2015 року, кращий гравець обласного турніру

            Смірнова

            Яна

            6-б

            ІІ дорослий розряд

            Спортивна гімнастика; І місце Чемпіонату України «Дніпровські хвилі».

             

            Мацапей Юлія

            6-б

            ІІ дорослий розряд

            Художня гімнастика; багаторазова призерка обласних змагань. Чемпіон України 2014 року.

             

            Костенко Олександр

            6-б

            ІІ дорослий розряд

            Спортивна гімнастика; І місце Чемпіонату України «Дніпровські хвилі» 2015 рік, багаторазовий призер обласних змагань.

             

            Саленко Вікторія

            6-б

            ІІ дорослий розряд

            Художня гімнастика; Всеукраїнську змагання «Україночка- 2015», ІІІ місце.

             

            Бурдяк Олександр

            6-в

             

            Футбол, «Дніпро-80 Штурм»; переможець обласних змагань 2015 року.

             

            Гончар

            Нікіта

            6-в

            ІІІ юнацький розряд

            Кікбоксінг, бокс; ІІІ місце обласних на обласних змаганнях 2015 рік.

             

            Соколюк Олександр 7-а   Самбо. Преможець обласних змагань 2015 та 2016 року

            Радченко Юрій

            8-а

            ІІІ дорослий розряд

            Бокс; срібний призер обласних змагань 2015 року. Призер зонального Чемпіонату України з боксу 2015 рік, переможець Всеукраїнського турніру з боксу (м. Умань). Член збірної команди області 2016 рік.

             

            Мигаль Андрій

            8-а

             

            Футбол, команда «Дніпро-80. Скіфи»; Чемпіон обласних змагань 2015 року.

             

            Панченко Дмитро

            8-а

             

             

            Футбол, команда «Дніпро-80. Скіфи»; Чемпіон обласних змагань 2015 року.

             

             

            Зелена Анастасія

            8-а

            І юнацький розряд

            Спортивне орієнтування; Багаторазова чемпіонка обласних змагань 2015 року, призерка

            Чемпіонату України 2015 року.

             

            Пунда

            Дар’я

            8-а

            І юнацький розряд

            Спортивне орієнтування; Багаторазова чемпіонка обласних змагань 2015 року, призерка Чемпіонату України 2015 року.

             

            Мартиш Дар’я

            8-а

             

            Спортивна гімнастика; багаторазова призерка обласних змагань, І місце на Чемпіонаті  України 2015 року.

             

            Клименко Ярослав

            8-а

             

            Таеквондо;  І місце в обласних змаганнях.

            Кікбоксінг; ІІ місце в обласних змаганнях.

             

            Свірідов Богдан

            8-б

            І юнацький розряд  

            Пішохідний туризм; ІІ місце в  обласних змаганнях 2015 року.

             

            Корінний Владислав

            8-б

             

            Футбол, команда «ДЮСШ -80»; багаторазові призер обласних змагань 2015 року.

             

            Рижий

            Денис

            8-в

             

            Тріатлон; призер міських та обласних змагань 2015 року.

             

            Погрібний Андрій

            9-а

             

            Таеквондо; І місце Кубок України 2015 року;       ІІ місце Чемпіонат України 2015 року.

             

             

            Компанієць Анастасія

             

            10-а

             

            Стрільба із лука; ІІ місце в обласних змаганнях 2015 року.

            Боровик Нікіта

            10-а

             

            Боротьба класична; ІІІ місце на Чемпіонаті України 2015 року.

             

            Кошова Фаїна

            10-а

            Майстер спорту

            Морське багатоборство; ІІ місце на Чемпіонаті України 2015 року.

             

             

            Примаченко Олександр

            10-ф

             

            Боротьба; Чемпіонат України, ІІІ місце.

            Нікітіна Тетяна

            11-ф

             

            Волейбол; Чемпіон області у складі збірної команди м Черкаси 2015 року.

             

            Рудь

            Максим

            11-а

             

            Футбол, команда «Дніпро-80»; Чемпіонат України, ІІ місце 2015 рік.

             

            Петренко Микола

            11-а

             

            Футбол, команда «Дніпро-80»; Чемпіонат України, ІІ місце 2015 рік.

             

            Снесар

            Денис

            11-а

            Майстер спорту 

            Морське багатоборство; Чемпіонат України 2015 року. Абсолютний чемпіон серед чоловіків.

             

            Маслов Нікіта

            11-ф

             

            Футбол; Чемпіонат області, І місце.

            Кононенко Віталій

            11-ф

             

            Шахи; Чемпіон Черкаської області.

             

             

             

            Актуально

            Розпорядження міського голови


            Шановні батьки, учні, працівники навчальних закладів! Звертаємо Вашу увагу на те, що в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради запрацювала

            ГАРЯЧА ЛІНІЯ

            (0472) 56-60-88

            Оголошення
            Школа розпочала набір у групи з підготовки до школи дітей 4-5-річного віку
            Записатися у суботню школу "Дзвіночок" можна у канцелярії (приміщення сташої школи) чи у приміщенні початкової школи, кабінет  17
            Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту. 

            Актуальне відео
















            Реквізити для оплати другого харчування
            (1-і класи):
            ПП Котенко
            р/р 26003060348283
            код 2233225426
            МФО 354347 Приватбанк

            Благодійний фонд "Лідер-28"
            Реквізити для безготівкового зарахування коштів::
            АТ "Укрсиббанк"
            МФО 351005
            ЄДРПОУ 39514575
            Рахунок 26005551131400
            .
            Структура 2016/2017 навчального року

            Детальніше

            Перевірте готовність до іспитів

            Перевірте готовність до іспитів

            Довідник ВНЗ України Довідник університети за кордоном

            Архів записів
            Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2017