Вівторок, 18/Червня/2019, 19:47

«  Червень 2019  »

Пам’ятайте, що Ваша поведінка, вчинки, мовлення, вміння поводитись є складовою організаційної культури школи.

Пунктуальність

Пунктуальність — це важлива риса, яку ми намагаємося виховувати в наших учнях і дуже розраховуємо на підтримку батьків з означеного питання.

• Відповідно до правил школи, учні зобов’язані приходити на навчання та на уроки упродовж дня вчасно.
            • Кожен учень має приходити до школи не пізніше 8:20, а о 8:28 (за першим дзвінком) має бути в класі, повністю готовим до початку уроків.
            • Під час перерв учні повинні впорядковувати свої справи, щоб приходити на уроки вчасно.
            • При вході до школи працює електронна система Smarsy. Учні мають підтвердити свій прихід до школи електронною карткою.
            • Батьки (за згодою) можуть отримувати автоматичне сповіщення про вхід/вихід учнів до/із приміщення школи.

Поведінка під час уроків і перерв

• Учні мають уважно працювати у класах під час уроків та не заважати іншим.
            • Учні не можуть відмовлятися від виконання завдань, які ставить учитель.
            • Для ефективності навчального процесу та для того, щоб його не переривати, учні мають протягом усього уроку перебувати в класі. Якщо з’являється нагальна потреба вийти, це можна зробити лише з дозволу вчителя.
            • Під час перерв учні мають поводитись обережно.
            • Бігати на перервах не дозволяється, адже така поведінка може зашкодити учню або його оточенню.

Пропуск занять

• Учень, який був відсутній на заняттях з причини хвороби до 3 календарних днів може відвідувати школу без надання довідки від лікаря(за заявою батьків).
            • Учень, який був відсутній у школі з причин хвороби упродовж 3 днів і більше має обов'язково надати відповідну довідку від лікаря з рекомендаціями щодо навантаження на уроці фізичної культури з вказаним терміном.
            • Якщо учень не може відвідувати школу в будь-який день через хворобу або з будь-яких інших причин з відома батьків, необхідно надати відповідну заяву від батьків перед початком навчального дня.
            • У разі пропуску 10 навчальних днів без поважної причини упродовж навчального року, передається повідомлення на розгляд Служби у справах дітей Черкаської міської ради

Шкільна форма

• Шкільна форма — це невід’ємний елемент корпоративної культури учнів школи. Окрім того, шкільна форма - аспект виховання, який привчає учня до відповідальності та дотримання встановлених правил і стандартів.
            • Шкільна форма допомагає учням налаштуватися на навчання та зосередитись на заняттях, підтримує позитивну соціальну взаємодію серед учнів та виховує почуття гордості за свій навчальний заклад.
            • У Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка встановлений офіційно-діловий стиль одягу.
            • Дівчатам рекомендовано дотримуватися вимог ділового стилю у зачісці, макіяжі й манікюрі, а також прикрасах.
            • Усі учні повинні мати охайний вигляд.

Елементи шкільної форми

Елементом шкільної форми може бути знак чи символ, що вирізняє учнів певного класу серед інших (за бажанням здобувачів освіти чи їхніх батьків)

Спортивна форма

Учні Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка під час уроків фізичної культури мають бути переодягненні у форму, зручну для заняття спортом.

Не дозволено приносити до школи

• Не дозволено приносити до школи небезпечні речі: піротехнічні вироби, спортивне знаряддя, шкідливі речовини, напої та продукти харчування не для особистого вживання.
            • Учням не дозволено замовляти доставку на адресу школи та приводити тварин.

Персональні гаджети

• Учні несуть відповідальність за зберігання власних мобільних телефонів та інших персональних гаджетів.
            • Використання мобільних телефонів не повинно заважити освітньому процесу та здобувачам освіти.
            • Можливе використання гаджетів під час уроку з освітньою метою та з дозволу учителя.

Матеріальна відповідальність

• Батьки матеріально відповідальні за пошкодження шкільного майна дитиною.
            • Учні відповідають за збереження свого майна.

Якщо учень загубив щось зі своїх речей, навіть цінних, школа не несе відповідальності. Проте часто речі знаходяться, і в такому випадку їх можна забрати в холі чи у гардеробі (роздягалці спортивного залу).

Порушення

• Вступаючи до Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка, учні та батьки погоджуються виконувати її правила та підтверджують розуміння їх важливості.
            • І діти, і дорослі є відповідальними за їх виконання чи невиконання.

Незначні порушення

Незначні порушення — це ті, які не несуть небезпеки для життя і здоров’я, але негативно впливають на атмосферу в класі: порушення шкільних правил, знущання, дражнення, приниження, глузування, ненормативна лексика, жбурляння предметами, грубість, агресивна поведінка, неповага, обман, фальсифікація, плагіат, зухвала поведінка, опір педагогам, нецільове використання електроніки, комп’ютерів, Інтернет, публічний показ прихильності, зневага учнівських обов’язків, недотримання правил безпеки.

Значні порушення

До таких належать: залякування (у тому числі в соціальних мережах), загроза інформаційній безпеці школи та її інформаційно-комунікаційній системі, загроза фізичним насильством, заподіяння шкоди іншим у результаті бійки, будь-яка дискримінація, загроза насильства сексуального характеру, куріння, наявність або вживання алкоголю або наркотичних речовин, крадіжки, грабунки, вимагання, вандалізм, загроза заподіяння шкоди та інші серйозні порушення.

До уваги батьків!Набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік розпочнеться                 з 01 червня 2019 р.