Четвер, 27/Липень/2017, 21:33

«  Липень 2017  »
        Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників

Реєстрація для участі в ЗНО-2017

6 лютого розпочалася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року.

За підсумками першого дня роботи сервісу «Зареєструватися», який розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, програмою скористалося понад 11 000 осіб.

Загалом на сайт Українського центру було здійснено 35 149 заходів, з них 25 678 – унікальними користувачами. Було переглянуто 130 640 сторінок.

Крім того, за першу добу через форму зворотного зв’язку на адресу Центру надійшло понад 300 електронних листів. 90% запитів містять запитання, відповіді на які подано в розділі «Учасникам», та стосуються таких питань:

• процедури реєстрації (переліку документів, адреси надсилання документів, максимальної кількість предметів, з яких можна проходити ЗНО тощо);
            • проходження ДПА у формі ЗНО (скільки та які предмети мають обрати випускники поточного року для проходження ДПА у формі ЗНО);
            • додаткової сесії

Наполегливо радимо майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання ознайомитися з відеоінструкцією щодо заповнення реєстраційної картки випускниками загальноосвітніх навчальних закладів поточного року та минулих років, а також загальною Процедурою реєстрації перед тим, як надсилати запитання.

Нагадуємо, що для успішного завершення реєстрації особа, яка сформувала комплект реєстраційних документів, має подати їх до закладу, у якому навчається (для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року) або відправити на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що вказана в контрольно-інформаційному листі (для решти осіб).

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

За матеріалами сайту Українського центру оцінювання якості освіти

Шановні батьки, учні, працівники навчальних закладів! Звертаємо Вашу увагу на те, що в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради запрацювала

Школа розпочала набір у групи з підготовки до школи дітей 4-5-річного віку
            Записатися у суботню школу "Дзвіночок" можна у канцелярії (приміщення сташої школи) чи у приміщенні початкової школи, кабінет  17