Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
Вівторок, 18/Червня/2019, 20:19
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту
  Міністерство освіти і науки України
   Український центр оцінювання якості освіти
    КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"
     Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
      Черкаський міський методичний кабінет

      Сайт учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

      Сайт учителя фізичної культури Лісової Ірини Олексіївни

      Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

      Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

      Гуманітарно-правовий ліцей

      Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

      Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

      Статистика
      Пошук

      Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знань Світ навколо мене Математика для школи Бібліотека школяра Онлайн ігри Погода в Черкасах

      Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


      Говоримо про толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями

        Більше інформації 


      24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом

      Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У цей день світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі. Детальніше

       

       
       

      ГОВОРИМО про ВІЛ/СНІД

      Лекція

       

       

       


      День дитини

      Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це світле свято насамперед створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищений і вразливий прошарок населення. Сьогодні у всьому світі часто порушуються права дітей, утискаються їхні інтереси і навіть завдається шкода здоров’ю, тому в День дитини проводяться благодійні заходи, спрямовані на допомогу нужденним.
      Свято Всесвітнього дня дитини починає свою історію з 50-х років минулого століття, коли Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести знаменний день до списку святкових. Кожній державі було запропоновано вибрати ту дату, яка максимально підходить для цієї мети, зазначаючи в офіційних даних ООН інформацію про святкування Всесвітнього дня дитини 20 листопада. Варто зазначити, що в 1959 році саме цього дня була прийнята «Декларація прав дитини», а потім – у 1989 – «Конвенція прав дитини».

       


      Малюнки на асфальті

      До Міжнародного дня матері та Всесвітнього дня сім'ї учні 5-7 класів створили малюнки на асфальті на алеї біля школи. За допомогою звичайної кольорової крейди діти відобразили своє бачення родини, висловили любов до рідних, насамперед матусь,та побажали миру. щастя та радості всім людям. Дякуємо усім учасникам, які наперекір погоді, створили чудові картини, та сподіваємося на нові творчі доробки.
            
       

      Створювали власний настрій

      Учні 4-х класів спільно з соціальним педагогом школи Рибалкою С.М. створили міні-проекти, присвячені настрою. Кожен учень виготовив власну квітку настрою, використавши запропонований шаблон. У результаті вийшли у кожного класу вийшли неповторні та яскраві "Квітка настрою" (4-А), "Дерево настрою" (4-Б) та "Галявина настрою" (4-В). Усі дітки старанно попрацювали та вклали в роботи свою душу та найкращі побажання тепла, радості та гарного настрою.

           

       


      Надзвичайно важливо!!!

      У соцмережах виявлені небезпечні групи, в яких кваліфіковані психологи доводять дітей до самогубства. Відомо, що фанати таких спільнот називають себе китами, тому що тварини асоціюються у них зі свободою. Ці кити можуть літати, і цим, можливо, пояснюється те, що даний вид ссавців - один з небагатьох, представники якого добровільно можуть звести рахунки з життям зводять рахунки з життям. Нелюди, що організували цю систему, працюють наступним чином. Адміністратор групи схиляє дитину до виконання завдань (квестів), причому практично всі завдання передбачають нанесення дитині каліцтв або заподіяння болю. Всі ці «квести» в обов’язковому порядку знімаються на відео. Коли адміністратор групи впевнений в тому, що дитина психологічно готова, їй дається команда до вчинення самогубства, яке знімається на відео. Відеозаписи в подальшому продаються в мережі Інтернет, або в Darknet.
      У зв’язку з цим батькам для того, щоб не допустити потрапляння дітей у такі групи, рекомендується приділяти більшу увагу психологічному стану дитини. При виявленні таких груп самостійно просимо негайно повідомляти до кіберполіції (https://www.cybercrime.gov.ua (цілодобово), телефон гарячої лінії (044) 374-37-21 (з 8:45 до 19:30 в робочі дні)) та до адміністрації соцмережі у якій було виявлено групу. Кіберполіція звертається до батьків та усіх не байдужих із проханням бути пильними!

      Джерело: https://www.cybercrime.gov.ua/16-novosti/185-uvaga-batki-sujitsidalna-grupa#news
      © Сайт Департаменту Кіберполіції України - https://www.cybercrime.gov.ua

      Впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова»

       Другий рік поспіль соціальним педагогом проводиться впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» серед учнів 7-8-х класів. Сьогодні спостерігаються тенденції зниження віку підлітків, що вживають психоактивні речовини; зростання доступності алкогольних і тютюнових виробів; розширення спектру вживаних речовин, що мають руйнівний вплив на здоров’я молодого покоління; зміна соціального статусу підлітків, що почали вживати психоактивні речовини, і формування на цій основі особливої молодіжної субкультури, провідною цінністю якої є вільне проведення дозвілля в поєднанні зі вживанням алкоголю та наркотиків як стилю життя.
      У кінці вересня 2016 року було проведено опитування, метою якого є визначення рівня обізнаності учнів з проблемою шкідливості алкоголю, його впливу на організм людини, ставлення до здорового способу життя тощо. Було опитано 30 учнів із 77 учнів 7-х класів (38,96% від загальної кількості учнів 7-х класів у навчальному закладі). Хлопців - 13 осіб (43,33% від загальної кількості опитаних), дівчат - 17осіб (56,67% від загальної кількості опитаних). Вік опитаних учнів – від 11 до 13 років. Середній вік – 12 років.

      Серед учнів 7-х класів 96,67% не вживає алкоголь, як і серед їхніх друзів. На жаль, 3,33% учнів 7-в класу вживає алкогольні (у т.ч. слабоалкогольні) напої 1-2 рази на місяць , а 3,33% їхніх друзів - 1-2 рази на тиждень.

      Але учні не можуть оцінити вплив на їхній організм алкоголю, навіть знаючи особливості його дії, оскільки не вживали його до цього часу (так званий підлітковий скептицизм). Лише 43,33% учнів розуміють, що алкогольні напоїзмінюють поведінку, що може призвести до проблем. На жаль, 56,66% цього не розуміють: 43,33% не можуть відповісти, а 13,33% вважають, що алкоголь ніяк не впливає.

      Радує, що більший вплив щодо вживання чи невживання алкоголю на учнів класу мають позитивні приклади: батьки, родичі -24,44%; уроки біології, «Основи здоров’я», валеології, етики - 15,56%; вчителі та адміністрація школи -11,11%; лікарі - 10%.

      Але високим є показник й інших прикладів: близькі друзі - 14,44%; знайомі, однолітки - 14,44%; інформація зі ЗМІ, Інтернету - 10,00%.

      Аналізуюючи результати анкетувань, можна відзначити, що частина дітей, на жаль, має вдома негативний приклад вживання алкоголю, тому сприймають алкоголь як неодмінного супутника свят та зняття стресу. Крім того, учні не усвідомлюють,що вживаючи алкоголь, людина може наносити шкоду не лише своєму організму, а й своєму оточенню.

      Сподіваємося, що заняття за програмою "Сімейна розмова" дадуть позитивні результати та змінять деякі погляди підлітків на життя та здоров'я. 

       


      Шукали шлях до ЩАСТЯ

      У четвер 09 лютого соціальний педагог школи Рибалка Світлана Миколаївна провела майстер-клас для молодих соціальних педагогів шкіл міста. На заході присутніми були методисти Черкаського міського методичного кабінет у Пащенко Олена Іванівна  та Романова Ольга Миколаївна, а також педагоги нашої школи. На занятті з елементами тренінгу "Прагнення кожної людини бути щасливою. Істинні та фальшиві цінності на дорозі до щастя" учні 10-А класу обговорювали поняття щастя для кожного з них, створивши своєрідну "галявину щастя", малювали портрети щасливої і нещасливої людини, шукали шляхи покращення настрою, вирішували, якими шляхами люди йдуть до щастя, писали теплі побажання собі та своїм рідним у вигляді сердець. Родзинками заняття була презентація висловів про щастя учителів школи та кошик добрих побажань для усіх учасників та гостей заходу.

           

       


      Продовжується благодійна акція

      У школі триває благодійна акція зі збору всього необхідного для наших захисників на сході України.   Бійці  потребують продуктів та теплих речей, зокрема чаю, кави, солодощів, консервів, домашньої солодкої консервації, шкарпеток, теплих светрів тощо. Приємно бійцям буде отримати і обереги, малюнки чи листівки.  Потрібні також нитки для в'язання теплих шкарпеток (можна б\к, але випрані) - будемо теж дуже вдячні!  Не будьте байдужими – долучайтеся!

       


       Щороку 18 травня у світі відзначають пам'ять жертв депортації кримців 

      18 травня  в Україні відзначається День пам'яті геноциду кримськотатарського народу. У цей день 72 роки тому перші ешелони с кримськими татарами рушили з Криму до Середньої Азії. Всього протягом трьох діб тоді примусово вивезли близько 180 тисяч людей, половина депортованих загинула дорогою або у перші місяці заслання.

           Операція з депортації почалася рано вранці 18 травня 1944 року і закінчилася о 16:00 20 травня. Для її проведення було задіяно війська НКВС кількістю понад 32 тисячі осіб. Депортованим відводили від декількох хвилин до півгодини на збори, після чого їх на вантажівках транспортували до залізничних станцій. Звідти ешелони з ними відправляли до місць заслання. За спогадами очевидців, тих, хто чинив опір або не міг іти, часто розстрілювали на місці. У дорозі засланців годували рідко і часто солоною їжею, після якої хотілося пити. У деяких ешелонах засланці отримали їжу вперше і востаннє на другому тижні шляху. Померлих ховали нашвидкуруч поруч із залізничним полотном або не ховали взагалі.

         У телеграмі НКВС на ім'я Сталіна йшлося про те, що було виселено 183 155 осіб. Більшу частину було виселено доУзбекистану (151 136 осіб) та прилеглі райони Казахстану (4 286 осіб) і Таджикистану, невеликі групи було відправлено в Марійську АРСР (8 597 осіб), на Урал і в Костромську область. Протягом 12 років до 1956 року кримські татари мали статус 

      Актуально      СИСТЕМА "ОШКОЛА"      Розпорядження міського голови


      ГАРЯЧА ЛІНІЯ

      (0472) 56-60-88

      департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 

      Оголошення

      До уваги батьків!Набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік розпочнеться                 з 01 червня 2019 р.
       Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту. 

      Актуальне відео
      Реквізити для оплати другого харчування
      (1-і класи):
      ПП Котенко
      р/р 26003060348283
      код 2233225426
      МФО 354347 Приватбанк

      Благодійний фонд "Лідер-28"
      Реквізити для безготівкового зарахування коштів::
      АТ "Укрсиббанк"
      МФО 351005
      ЄДРПОУ 39514575
      Рахунок 26005551131400

      Структура 2018/2019 навчального року

      Детальніше

      Перевірте готовність до іспитів

      Перевірте готовність до іспитів

      Довідник ВНЗ України Довідник університети за кордоном

      Архів записів
      Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2019