Неділя, 15/Грудня/2019, 20:20

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 20 » 10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської BBC Learning English
            10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської BBC Learning English

10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

BBC Learning English –  можливість вивчати британську англійську мову з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією. Один з розділів присвячений конкретно для роботи над вимовою. Курс 6 Minute English – шестихвилинні ролики на різні теми один з найпопулярніших серед користувачів.
            Livemocha –  це справжнісінька соціальна мережа для тих, хто вивчає іноземні мови. Livemocha – спільнота ентузіастів: вчителі, лінгвісти і, звичайно, всі хто просто вивчає іноземну мову. Члени спільноти допомагають один одному вчитися. Виконали завдання – носії мови виправлять помилки. Також є практика обміну текстовими повідомленнями. Відео або аудіо-чат забезпечать кращу практику. Можете знайти напарника: ви вчите англійську, а йому допомагаєте у вивченні російської і все це в режимі реального часу.
            Bussu. На цьому ресурсі теж можна знайти англомовного співрозмовника, до речі, крім англійської та російської тут можна вивчати ще 10 мов. На ресурсі велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови. Також, як і на Livemocha, ваші вправи перевірятиме носій мови, а ви, у свою чергу, його. Добре опрацьовано додаток для iOS та Android.
            LinguaLeo  – напевно, найбільш захоплюючий ресурс як для дорослих, так і для дітей. Величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник з озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Випущені програми для iOS і Android  – займатися можна в будь-який час і де завгодно.
            Duolingo – сайт сподобається навіть дітям. Пропонуються численні письмові уроки та диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів. У міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають перекладати веб-сайти та інші документи. Крім сайта існують програми для iOS і Android.
            ESLPod – жива американська англійська мова, багато підкастів, які охоплюють всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.
            Lang8 – ви можете опублікувати для перевірки будь-який матеріал: твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Все це буде перевірено носіями мови, зареєстрованими на сайті. У подяку, ви можете перевіряти їх вправи з російської мови.
            Engvid – відеоуроки англійської мови. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою – можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.
            Exam English – це супер сайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL та до інших. Також ви зможете пройти он-лайн тести і визначити свій рівень англійської на даний момент.
            Loyalbooks – має більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуйте вподобану книгу, слухайте по дорозі на роботу, додому, в будь-яку вільну хвилину і вчіть мову.

За матеріалами OSVITA.UA

Переглядів: 245 | Додав: sch28

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95