Вівторок, 13/Листопада/2018, 03:23

«  Січень 2014  »

Головна » 2014 » Січень » 20 » 200-річчю Т.Г. Шевченка присвячується
            200-річчю Т.Г. Шевченка присвячується
            До 200-річчя від дня народження славетного  земляка, батька і пророка української нації Т.Г. Шевченка  у школі створено проект «З Тарасом у серці». У рамках реалізації цього проекту 17 січня відбулося урочисте відкриття  кімнати «Т.Г. Шевченко – славний син Черкаської землі» та презентація спеціального випуску альманаху  шкільного літературного гуртка «Перші ластівки» під назвою «Іду з дитинства до Тараса».  Проектом було передбачено  залучення до створення  альманаху учнів та учителів шкіл нашого міста та інших міст України, представників місцевої громади. І це вдалося. Тому на заході були присутні почесні гості й ті, хто безпосередньо долучився до  створення кімнати та укладання альманаху . Серед гостей заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальник управління освіти Степко Євген Петрович,  заступник начальника управління освіти Тетоьра Ірина Анатоліївна, методист міського методичного кабінету установ освіти Чмигова Олена Олександрівна, спеціаліст  сектору зв’язків департаменту освіти із ЗМІ  Ігор Волошин,  директор Черкаської гімназі№9 Топчій Ірина Вікторівна,  представники  зі спеціалізованих шкіл № 3,13, 17, загальноосвітніх шкіл №4,8,22, міської дитячої бібліотеки, ЗМІ. Стрічку біля входу до кабінету  урочисто перерізала  голова оргкомітету проекту  Скорик Тетяна Андріївна, експозиції новоствореної шевченківської кімнати представила учениця 11-А класу Бондаренко Олена.  Керівник гуртка «Перші ластівки» Лариса Василівна Журенкова презентувала ювілейний альманах, а відповідальний коректор альманаху, учитель  Черкаської ЗОШ №4 Поїзник  Валентина Петрівна, зробила глибокий аналіз поетичних творів вміщених  у збірочці. Учні, чиї твори надруковані  у альманасі, мали змогу прочитати власні поезії. Наприкінці  презентації, усі учасники  проекту  та редактори альманаху  були погорджені грамотами.  Варто зазначити, що презентаційні примірники альманаху з «Іду з дитинства до Тараса» були роздруковані за допомогою шкільної оргтехніки, проте хотілося, щоб альманах побачив світ хоча б невеличким тиражем. Тому  наступним кроком авторів  альманаху буде пошук  фінансової підтримки  для випуску збірки.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 254 | Додав: sch28

Голосуйте за проект №54!!!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018