Субота, 08/Серпня/2020, 07:52

«  Березень 2014  »

Головна » 2014 » Березень » 20
            Зробимо шкільне подвір’я чистим і красивим

Сьогодні, 20 березня, розпочався місячник благоустрою шкільної території висаджуванням зелених  кущів та дерев: самшиту, туй, ялівцю – на засіяних травою газонах школи. Саджанці надали безкоштовно члени сімей, Ліги випускників школи, працівники лісового господарства Шако В’ячеслав Сергійович та Ткач Ігор Вікторович.

Фото1Фото2
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 20/Березня/2014

День відкритих дверей

Черкаський художньо-технічний коледж 5 квітня 2014 року о 10-00 проводить день відкритих дверей.

Допоможемо Вам обрати майбутній фах, створимо для кожного з Вас такі умови, які дадуть можливість стати висококваліфікованим спеціалістом  у своїй галузі, особистістю, творцем власного життя.

Приймальна комісія працює за адресою: 18029, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 13; тел. (0472)66-17-33. Їхати тролейбусом №10 або маршрутними таксі №№6, 13, 15, 16, 22, 25, 33 до зупинки автозавод «Богдан».

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста | | Дата: 20/Березня/2014

Останній тиждень навчання перед весняними канікулами – тиждень франкофонії у школі.

Франкофонія (Francophonie) – франкомовний простір, країни, де розмовляють французькою мовою. Уперше термін франкофонія був вжитий у 1871 році в середовищі географів, вважається, що цей термін запровадив Онезім Реклю (Onésime Reclus, 1837–1916).

Франкофонія у цифрах за останніми офіційними данними Міжнародної організації Франкофонії (OIF) :

56 країн-учасниць Міжнародної організації Франкофонії та 19 країн-спостерігачів, до яких у 2006 році приєдналась й Україна.

• 220 мільйонів Франкофонів у світі
            • 96 мільйонів франкофонів у Африці
            • 32 країни-учасниці Міжнародної організації Франкофонії, в яких французька мова має статус офіційної
            • 900 000 викладачів французької у світі
            • 781 вишів-учасників Міжуніверситетської Агенції Франкофонії

20 березня світова спільнота відзначає День Франкофонії. Це свято об’єднує людей, які розмовляють французькою мовою на п’яти континентах Землі.
            Прапор франкофонії символізує ці континенти. На нашій планеті  більше, ніж 870 млн. людей говорять французькою мовою, яка є офіційною у 32 країнах. У світі більше 900 000 учителів французької мови.
            У нашій школі французьку мову вивчають учні 8-А, 9-А, 10-А та 11-А класів.
            До Дня франкофонії у школі діє виставка. Декілька груп учнів підготували навчально-дослідницькі проекти, електронні презентації з питань франкофонії, які представили на розгляд своїх однокласників та школярів, які вивчають французьку мову.
            Французькі пісні, вірші французькою мовою будуть звучати у школі упродовж усього тижня.
            У бібліотеці школи діє виставка книг французьких авторів.
            Віртуальні екскурсії залами відомих французьких музеїв будуть проведені для учнів 5 – 7 класів старшокласниками школи.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 20/Березня/2014

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня