Субота, 08/Серпня/2020, 07:50

«  Березень 2014  »

Головна » 2014 » Березень » 24
            «Osvita Tour» пропонує

Відбулася зустріч педколективу з консультантом  навчального освітнього туристичного агентства «OsvitaTour» Пшегорською  Оленою. Вона розповіла про можливість  отримати  освіту  в  закордонних вузах (європейських, американських, азіатських) та організацію агентством освітніх туристичних програм, під час яких дітям різного віку можна пройти навчання у мовних школах, познайомитися з культурою та звичаями країн, зустріти нових друзів.  Також агентство проводить тури до вузів Польщі  для тих, хто  планує продовжити своє навчання  у сусідній з Україною державі. Додаткову інформацію та буклети  можна отримати у шкільному методичному кабінеті  чи звернувшись у освітнє  туристичне агентство: 0631048395, 0976259702

Фото6Фото7
            Категорія: Новини зарубіжної освіти і науки | | Дата: 24/Березня/2014

Тиждень дитячого читання

Щороку в березні під час весняних канікул у бібліотеках України для дітей проходить      Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Початок цій чудовій традиції було покладено  70 років тому. За ініціативою видавництва дитячої книги „Дитвидав“ у Москві та Ленінграді було вперше проведено Тиждень дитячої книги. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року.

Перед книгою віками схиляло в шанобі голову людство, вважало її своєю святинею. „Читання – ось найкраще навчання“,  –  стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. У цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги у житті людини. Адже книга вселяє в нас любов до рідної України, повагу до інших народів, інтерес до їхньої культури, виховує почуття патріотизму. Вона навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова. Книга вчить нас бути чесними і працьовитими. Все життя книга допомагає нам вчитись, працювати, жити. Книга наш помічники, а для тих, хто вміє дружити з нею, –  вірний друг.

У рамках „Тижня дитячої книги“ у шкільній  бібліотеці  пройшло ерудит-шоу „Лабіринтами прочитаних книжок“,  у якому взяли участь учні 6-А класу.

Під час розминки „Чи знаєте ви...“ вони  відповідали на запитання, що перевіряли загальну ерудицію учасників.

Конкурс „Назви автора“   дав можливість книголюбам  за  підказками фактів  з біографії та творчості   назвати  запропонованого автора.

Краєзнавчий конкурс  показав, що шестикласники  дійсно знають історію свого краю.

Зацікавив учасників шоу конкурс „Упізнай героя“, під час якого за предметами з „Чарівної скриньки“, вони називали літературних героїв та твори.

Усі  учасники  були творчими, ерудованими, активними. А переможцями стали: Лавренюк Нікіта, Пархоменко Аня, Косенко Настя.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 24/Березня/2014

Наші учні – серед переможців конкурсу екологічних казок

З 1993 року в багатьох країнах світу за ініціативи Міжнародної асоціації водопостачання і ЮНЕСКО 22 березня відзначається Всесвітній день води. Центр дитячої та юнацької творчості, спільно з КП „Черкасиводоканал“, Всеукраїнською дитячою газетою  „Новачок“, Черкаською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги, Черкаською обласною організацією Всеукраїнської дитячої спілки „Екологічна варта“ з 1 лютого 2014 року проводили ІV міський конкурс екологічної казки „З краплинки починається життя“.

20 березня 2014 року було визначено переможців, а 21 березня  відбулася урочиста церемонія їх нагородження.

У віковій категорії 13 – 15 років I і II  місця посіли учні нашої школи Веселов Яків (7-В клас) та Бакум Наталія (9-А клас). Вони нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Відзначені грамотами за кращі літературні казки і роботи наших наймолодших учасників – Пархоменко Анни (5-В клас), Борисової Катерини(5-В клас) та Василенко Дар’ї (6-А клас). Дівчаток сфотографували кореспонденти газети „Новачок“ для титульної сторінки, у них взяли інтерв’ю працівники місцевого радіо.

Казки усіх переможців будуть надруковані в газеті „Новачок“ і вміщені до окремої збірки.

Не забули представники Всеукраїнської екологічної ліги нагородити грамотами і наставників наших переможців  – учителя біології Безверху Л.М. та керівника літературного гуртка „Перші
            ластівки“ Журенкову Л.В.

Відбулося засідання атестаційної комісії

Під час весняних канікул педагоги продовжують працювати. Сьогодні відбулося засідання шкільної атестаційної комісії. Успішно проатестувалися десять педагогів нашої школи. Атестаційна комісія детально проаналізувала діяльність педагогічних працівників у міжатестаційний період та прийняла виважені, об’єктивні рішення. Засідання атестаційної комісії департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради щодо педагогічних працівників нашої школи, які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня, відбудеться 7 квітня.

Фото1Фото2

Допоможемо Збройним Силам України

Зборами трудового колективу нашої школи 24 березня прийняте рішення про перерахування одноденної заробітної плати на потреби військової частини «Оршанець», яка у даний момент несе вахту на передовому рубежі, охороняючи мир і спокій народу України.

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року