Субота, 08/Серпня/2020, 07:49

«  Березень 2014  »

Головна » 2014 » Березень » 28
            Форум лідерів учнівського самоврядування

Учні нашої школи  Краснопеєва Аліна та Кравець Олександр під керівництвом  педагога-організатора Цимбалюк Л.Б. представляли Черкаську область на  Всеукраїнському форумі лідерів учнівського самоврядування з питань подолання насильства над дітьми у школі та вдома «Майбутнє без насилля», який проводився 26-27 березня 2014 року у м. Ірпінь.

У роботі форуму брали участь представники усіх регіонів України та м.Києва окрім м. Одеси та м. Севастополя. На форумі також були  представники державних установ: Олена Литвиненко-заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні; Алла Середницька – начальник відділу позашкільної освіти виховної роботи та захисту прав дитини МОН;

Лариса Кобилянська – директор Департаменту сімейної гендерної політики та протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України;

Ілля Пєвнєв – заступник начальника управління – завідувач відділу з питань дотримання прав дитини Уповноваженого ВРУ з прав людини;

Ігор Гуцуляк – керівник проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні»; Світлана Бут- головний спеціаліст відділу позашкільної освіти ,виховної роботи та захисту прав дитини МОН.

Під час форуму було проведено тренінгові заняття з означеного вище питання. У мікрогрупах представники регіонів презентували проекти з питань насильства у сім’ї та школі та запропонували проекти для реалізації  на Всеукраїнському рівні. У вільному спілкуванні обговорили ситуацію у державі і прийшли до спільної думки, що країна єдина і вони хочуть проживати у рідній Україні, де можуть реалізовувати  свої ініціативи.

У групі, де працювала Черкаська область, були запропоновані проекти «Молодь України проти інформаційного насилля», «Права дитини через об’єктив фотоапарата». Діти отримали багато позивних вражень, набули нових знань, поділилися досвідом та повернулися до школи  з новими цікавими ідеями. Під час закриття форуму діти виконали гімн України та проголосили лозунг «Слава Україні!»- «Героям Слава!», відвідали Майдан Незалежності, де поклали квіти та запалили лампадки у пам’ять про загиблих.

За результатами форуму у нашої групи виникла ідея проведення круглого столу з представниками ЗМІ м. Черкаси та редакціями шкільних газет з питання інформаційного насильства. Усіх кого зацікавило це питання просимо приєднуватись.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 28/Березня/2014

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня