Неділя, 15/Грудня/2019, 20:41

«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 16
            Акція „Подаруй школі книгу – 2014“

9 -10  квітня   в  школі розпочалася  традиційна  акція „Подаруй  школі книгу“. Завдяки їй значно поповнився фонд  шкільної бібліотеки.  Особливо активними  були учні  молодших класів,  які  подарували  більше  півтори сотні  книг та журналів,  зокрема:  1-Б клас – 23 книги, 2-Б клас – 20 книг, 1-А клас – 13 книг і 50 журналів.

Деякі  читачі  в цьому році зробили  цінні подарунки   бібліотеці  від  своєї сім’ї,  наприклад, Смага  Ярослав (1- А кл.),  Піщана  Яна (5-Б кл.),  Василенко  Даша (6- А кл.), Лавренюк  Нікіта (6-А кл.), Лєбжанова  Ася (7-Акл.), Ахмет  Лейла (7-А кл.), Філоненко  Назар (8-В кл.), Дерновий  Артур (8-В кл.), Паршакова   Оля (11-А кл.) та ін..

Дякуємо  батьківським  комітетам  1-А,  5-А,  7- Б, 8-В,  9- А, 10-А  та  11-Ф класів  за  виділені кошти  на придбання  нових книг  сучасних  авторів, які користуються попитом  читачів, але їх мало  в  нашій  бібліотеці.

Традиційна  акція „Подаруй  школі книгу“  продовжується.  Запрошуємо всіх взяти  в ній  участь та  познайомитись  у шкільній бібліотеці  з новими  надходженнями.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 16/Квітня/2014

В Українському центрі оцінювання відновлено друк тестових зошитів для проведення ЗНО-2014

УЦОЯО відновив друк тестів для ЗНО,  – Ігор Лікарчук

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук повідомив про усунення найбільш суттєвої загрози для проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Про це він написав у своїй сторінці у Facebook.
                     „Сьогодні УЦОЯО відновив друк тестів для зовнішнього оцінювання 2014 року. Найбільш суттєва загроза для проведення ЗНО усунута. Через надто довгий простій лінії, яка була зупинена 20 березня, вимушені будемо працювати у дуже напруженому режимі. Сподіваюся, що електроніка, метал і люди витримають“,  – зазначив директор УЦОЯО.

Як відомо, минулого тижня Ігор Лікарчук повідомив про отримання фінансування з Державного казначейства та висловив впевненість в тому, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2014 році відбудеться.

За матеріалами Osvita.UA

Категорія: Новини УЦОЯО | | Дата: 16/Квітня/2014

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95