Неділя, 15/Грудня/2019, 20:40

«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 28
            День пам’яті Чорнобильської трагедії провели у музеї

Учні 5-6 класів 26 квітня провели на екскурсії в м. Києві. Під час екскурсії діти відвідали кондитерську фабрику «Рошен», де ознайомились із процесом виготовлення солодощів та поласували ними. Екскурсійною програмою передбачено було відвідування музею Чорнобильської катастрофи. Екскурсовод зуміла зацікавити дітей темою та в доступній формі пояснити, що саме відбулось 26 квітня 1986 року.

По дорозі в Черкаси учні відвідали ферму, де вирощують страусів та заїхали на ферму «Мілка», де екскурсантів пригостили свіжими молокопродуктами від виробника. І все це неподалік від нашого міста – у с. Піщана.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 28/Квітня/2014

Семінар для керівників шкіл у Кіровограді

24 квітня керівники шкіл м. Черкаси  на чолі з начальником управління освіти Степком Є.П. відвідали Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат-школа мистецтв).

Директор закладу Коротков Анатолій Єгорович ознайомив із винятково цікавими видами інноваційної діяльності, спрямованими на всебічний розвиток здібностей та обдарувань школярів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Якимчук О.Н. презентував організаційну структуру навчально-виховного процесу.

Усім гостям господарі подарували книгу про свою школу. Крім того, учасники семінару побували у Кіровоградському ОІПОПП, де ознайомились з історією освіти Кіровоградщини, зокрема із школою В.О. Сухомлинського.

Вразив тисячами квітучих тюльпанів  Кіровоградський парк відпочинку. Хутір Карпенка-Карого «Надія»зустрів зеленим затишком і рясним дощем. Але це не завадило ознайомитись з історією родини корифеїв українського театру. Разом з директорами були Тетьора І.А., Косенкова І.А., Мединська В.М.

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста | | Дата: 28/Квітня/2014

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95