Неділя, 15/Грудня/2019, 20:22

«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 29
            Двоє найкращих читачів Черкащини – наші учні

Сучасний черкаський книголюб-підліток захоплюється історіями Марини Павленко, Джоан Роулінг та Ірен Роздобудько, а ще мріє поспілкуватися з Лесею Ворониною,  Ліною Костенко та побачити Львів. Саме такі висновки можна зробити, переглянувши анкети учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання „Книгоманія – 2014“ („Найкращий читач України - 2014“). У конкурсі взяли участь 19 претендентів на приз за перемогу – Подорож до Львова на Міжнародний фестиваль дитячого читання „Книгоманія“, який проходитиме 15 – 18 травня. Місто Черкаси у конкурсі представляли двоє наших учнів Кононенко Віталій(8-В клас) та Лавренюк Нікіта(6-А клас). Їхніми конкурентами були кращі читачі Золотоніського, Смілянського, Тальнівського, Христинівського, Чорнобаївського та Шполянського районів.

Конкурс „Книгоманія“ проходить в Україні з 2005 року. Цього року Черкащину у м. Львів представлятимуть наші учні – Кононенко Віталій і Лавренюк Нікіта та учениця 7 класу з с. Старий Коврай Чорнобаївського району Донець Надія.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 29/Квітня/2014

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Дві суботи поспіль 03.05 та 10.05 заняття на підготовчих курсах проводитися не будуть.   Наступні заняття за звичайним розкладом  17 травня 2014 року. Заключна субота на підготовчих курсах у цьому навчальному році – 24 травня.

День ЦЗ

Минулої п’ятниці проведено день цивільного захисту у школі та об’єктові тренування для учнів та працівників школи. Упродовж дня тривала виставка засобів особистого захисту, проведені тематичні виховні години, естафетні змагання, які включали  теоретичний курс з питань ЦЗ, медико-санітарної підготовки, розгортання засобів пожежогасіння. О 14.00 була проведена евакуація учнів та працівників школи. Учні 10-11-х класів провели показові виступи з надання першої допомоги потерпілим, надягання протигазів. З агіткою «Шукаємо героїв» виступила агітбригада дружини юних пожежних ДГО «ЮНІКС». На заході  були присутні справжні герої-вогнеборці з пожежної частини, які продемонстрували свої дії  під час пожежі.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 29/Квітня/2014

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95