Неділя, 15/Грудня/2019, 20:31

«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 30
            Зі святом весни та праці – 1 травня!

Зі святом весни та праці – 1 травня! Усім весняного настрою, здоров’я, здійснення мрій!

Більшість людей думають, що 1 травня, це  свято, яке почали святкувати тільки у 18 столітті. Однак насправді, історія свята починається набагато раніше. 1 травня – свято, яке має дуже древні, ще язичницькі корені. Більше трьох тисяч років тому римляни поклонялися богині землі й родючості, що називали Майя. Саме на честь богині Майї, був названий останній місяць весни, а першого числа було прийнято влаштовувати свята для того, щоб весняна праця не була даремною. Однак церква дуже активно боролася з цією традицією - як і з язичнецтвом у цілому. І в результаті, до кінця VXIII століття традиція святкувати День праці 1 травня була повністю ліквідована.І тільки наприкінці XIX століття, День першого травня знову став святом. На території  СРСР 1 травня уперше  відсвяткували 1980 року. Тоді свято звалося «День міжнародної солідарності трудящих». З 1992 року Першотравень був перейменований в свято весни і праці.

З 01 по 04 травня –  вихідні дні. Заняття у школі продовжаться за звичайним розкладом у понеділок. Приємного відпочинку!

Категорія: Вітання | | Дата: 30/Квітня/2014

Дітям про гроші

Цікавий урок про утворення грошової системи у світі провела завідувач кафедри фінансів і кредиту Східноєвропейського університету економіки і менеджменту Ковтун Оксана Анатоліївна для учнів 6-В класу.

Фото1Фото2
            Фото3Фото4
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 30/Квітня/2014

У нашій школі навчаються юні науковці

29 квітня  у Першій міській гімназії відбулася перша учнівська міська конференція „Постать Михайла Драй-Хмари і його творчість у контексті української та світової літератури й культури“.

У конференції взяли участь учні з 15 шкіл обласного центру (СШ № 3, 20, 28,  НВК № 34, ЗОШ № 5, 26, 22, 8, 30, 21, ГПЛ, гімназії №9 та 31, колегіум Берегиня, ПМГ). Учасники заходу працювали в трьох секціях. Школярів вітали методист ММК Чмигова О. О., директор гімназії Саєнко С.І. та заступник директора ПМГ Швиденко В. В.

Нашу школу представляла на конференції учениця 11-Ф класу Ковтун Діана, яка презентувала доповідь на тему „Михайло Драй-Хмара як дослідник життя і творчості Лесі Українки“ (науковий керівник Ющенко Л.О.). Усі учасники отримали цінні подарунки та Дипломи.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 30/Квітня/2014

Вітаємо переможців Всеукраїнської українознавчої гри „Соняшник - 2014“

Отримано результати участі учнів школи в українознавчій грі „Соняшник“.  Цього року у грі взяли участь 75 учнів 5 – 10 класів школи. 55% учнів, які взяли участь у грі, отримають дипломи переможців Регіонального рівня. Серед них 1 учень отримає Диплом І ступеня Регіонального рівня, 19 учнів – Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня, 21 учень – Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня. Решта учнів (34) отримають Сертифікати учасників Гри „Соняшник“. 6-А клас отримає Грамоту як найактивніший клас, адже найбільше учасників гри „Соняшник“ були саме з цього класу. Вітаємо усіх учасників гри та переможців. Запрошуємо до участі у грі „Соняшник“ у наступному році молодших школярів. Повірте, „Соняшник“ – це пізнавально, цікаво та доступно.

На жаль, серед наших школярів цього року немає переможців Всеукраїнського рівня, тому сподіваємося, що у 2015 році збільшиться кількість бажаючих взяти участь у грі та серед них будуть і кращі знавці української мови, літератури та культури Всеукраїнського рівня.

Шкільний оргкомітет Всеукраїнської українознавчої гри „Соняшник - 2014“ опрацьовує матеріали для нагородження, яке відбудеться наступного тижня.  Чекайте нових повідомлень на сайті та фоторепортаж про нагородження.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 30/Квітня/2014

Іспити на Міжнародний сертифікат з німецької мови успішно складено

Цього року  27  учнів 6 – 8 класів нашої школи проходили тести на отримання Міжнародних сертифікатів у рамках проекту „Міжнародні сертифікати з німецької мови для школярів“. Іспити з німецької мови Goethe-Institut відповідають рівням Загальноєвропейських  рекомендацій з мовної освіти. Усі учні успішно пройшли іспити та отримали сертифікати

„Goethe-Zertifikat A1. Fit in Deutsch 1“, „Goethe-Zertifikat A2. Fit in Deutsch 2“.

Сертифікати „Goethe-Zertifikat A1. Fit in Deutsch 1“ з оцінкою „відмінно“ отримали 7 учнів, з оцінкою „добре“ – 8 учнів; сертифікати  „Goethe-Zertifikat A1. Fit in Deutsch 2“ з оцінкою „відмінно“ отримали 7 учнів, з оцінкою „добре“ – 5 учнів.

Сертифікати „Goethe-Zertifikat A1. Fit in Deutsch 1“ з оцінкою „відмінно“ отримали учні 6-А кл. Заїка Аліна, Кашніков Євгеній, Лавренюк Нікіта, Пилипенко Анастасія, Пишна анастасія, Щербенко Марія та учень 7-А класу Митренко Вадим; з оцінкою „добре“ – учні 6-А кл. Антоненко Данило, Безденна Аліна, Кирилюк Ростислав, Погрібний Андрій, Симоненко Максим та учні 7-А класу Дяченко Ірина, Горобець Микола, Копилова Вероніка.

Сертифікати „Goethe-Zertifikat A2. Fit in Deutsch 2“ з оцінкою „відмінно“ отримали учні 8-А класу Кушнір Руслана, Лободюк Євгенія, учні 7-А класу Демченко Даніела, Коменова Юлія, Компанієць Анастасія, Товстоп’ят Неля, Червоненко Катерина,  з оцінкою „добре“ учні 7-А класу Бурдяк Катерина, Гуреля Анна, Попов Максим, Саленко Віталій та учениця 8-А класу Маламуж Вікторія.

Іспиту на Міжнародний сертифікат передувала велика підготовча робота, якою керувала учитель німецької мови Суботіна Оксана Федорівна. Вітаємо учнів та їх наставницю та бажаємо подальших успіхів.

Вручення сертифікатів відбудеться у понеділок, 5 травня.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 30/Квітня/2014

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95