Понеділок, 21/Жовтня/2019, 21:16

Головна » 2014 » Вересень » 04
            Фінансовий звіт за серпень 2014 року

Шановні батьки !

Адміністрація школи дякує Вам за допомогу та підтримку у  організації обладнання навчально-виховного  процесу наших  дітей та  створення  комфортних умов для їхнього перебування у школі та пропонує до Вашої уваги фінансовий звіт за серпень 2014 рокуОписание: http://sch28.at.ua/Button/ico_link.gif

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 04/Вересня/2014

Педагоги-організатори міста у нашій школі

04 вересня відбулась інструктивно-методична нарада для педагогів-організаторів міста «Пріоритетні напрямки виховної діяльності у 2014-2015 навчальному році».

Педагоги-організатори теж долучилися до акції «Допоможемо дітям Слов’янська» і придбали патріотичні бутоньєрки, виготовлені нашими дітьми. Настрій педагогів-організаторів піднявся на 200%: вони зробили благородну справу і прикрасили себе, а також написали лист-звернення до педагогів-організаторів Слов'янська.

Щирі вітання дітям Слов’янська

04 вересня учні нашої школи написали листи, намалювали малюнки, зробили своїми руками сувеніри і подарунки, які сьогодні делегація від Черкаської області, у складі якої і директор нашої школи, відвезуть у ЗОШ №15 м. Слов’янська. До цієї акції долучилися і учні СШ№17, ЗОШ №21, ЗОШ №26 та ПМГ.

Рекомендації МОН щодо навчання учнів 6-х класів

Міністерством освіти і науки надано рекомендації щодо забезпечення навчального-виховного процесу у 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/15 навчальному році. Відповідний лист отримали місцеві органи управління освіти та загальноосвітні навчальні заклади.

Рекомендації підготовлені у зв’язку із запровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, що передбачає перехід на навчання за новими програмами і підручниками.

В освітньому відомстві зазначають, що обмежене державне фінансування програми видання підручників не дало змоги стовідсотково забезпечити учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів новими підручниками до початку навчального року.

В умовах відсутності підручників для організації навчально-виховного процесу у 6 класі у Міністерстві освіти пропонують використати підручники минулих років видання та електронні версії нових підручників, що розміщені на сайтах видавництв та спеціально створеному репозитарії цифрового навчального контенту.

Додатково див.: Рекомендації щодо забезпечення навчального-виховного процесу у 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році.

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 04/Вересня/2014

КСТ Стиль запрошує

Клуб спортивного бального танцю Стиль
            запрошує дітей віком від 4 років та дорослих на заняття сучасними спортивними бальними танцями за двома програмами .
            ЕВРОПЕЙСЬКА – повільний вальс, танго, квікстеп, віденський вальс та повільний фокстрот. ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА - ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль та джайв. Занаття проводитимуться в приміщенні сш № 28 каб. № 6. Вівторок, четвер з 16.30 та у суботу о 12. 00. Індивідуальні заняття. тел 0638926256, 0674372826

Категорія: Новини для батьків | | Дата: 04/Вересня/2014

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95