Субота, 20/Липня/2019, 00:15

«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 08
            Стартує конкурс імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2014-2015 навчальному році відбудеться V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводиться для учнів 5-11 класів ЗНЗ в три етапи  (з жовтня по березень). Урочистості з нагоди  початку конкурсу відбудуться 9 жовтня 2014 року у м. Луцьк.

У цей день може розпочатись конкурс в усіх школах України. А у нашому місті відповідно до наказу департаменту освіти та гуманітарної політики №585 від 03.10.2014 р. шкільний етап конкурсу  ­- 28.10.2014 р., міський етапи конкурсу – 02.11.2014 р.

Переможці міського етапу конкурсу стануть учасниками обласного етапу .

Консультації щодо участі в конкурсі можна отримати у вчителів української мови та літератури. Оргкомітет конкурсу сподівається, що усі учні 5-11 класів нашої школи візьмуть участь у конкурсі.

Загальнонаціональний конкурс шкіл

В рамках конкурсу учні Вашої школи можуть виграти обладнання для повноцінного мультимедійного залу: проектор з екраном, комп'ютер та колонки.

Для участі в конкурсі учні школи мають зайти на сайт www.sorrymam.pepsi.ua/schools в мережі Інтернет, додати смішну шкільну легенду та збирати за неї голоси.

Серед Топ-20 шкіл, які зберуть найбільше голосів протягом конкурсу, журі обере одну школу-переможця. Ця школа і отримає обладнання для мультимедійного залу.

Будемо раді бачити талановитих учнів Вашої школи у нашому загальноукраїнському конкурсі. Віримо, що вони зроблять усе можливе, аби посісти найперше місце та довести всім: Ваша школа — найлегендарніша в країні.

З повагою,

менеджер з маркетингу ТОВ "Сандора"

Анатолій Гордєєв                                                                     info@pepsi.ua

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік