Понеділок, 21/Жовтня/2019, 19:34

«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 09
            Школярам про фінансову грамотність

7 жовтня у 7-А класі відбулася цікава класна година, на яку завітали студенти та викладачі Черкаського інституту банківської справи  університету банківської справи  Національного банку України. Школярам розповіли про основи фінансової грамотності, про способи заощадження грошей та ознайомили з  правилами безпечного користування  платіжними картками.

Фото3Фото4
            Фото5Фото6

Вибори УМА

8 жовтня відбувалися вибори спікера Черкаської міжпарламентської асамблеї. На вибори було подано 9 кандидатур з різних шкіл міста. Від нашої школи на посаду керівника учнівського самоврядування міста претендували  Гурічев Артем, Демченко Ксенія та Краснопеєва Аліна. Більшістю голосів спікером УМА  у 2014 – 2015 навч. році було обрано Краснопеєву Аліну, ученицю 10-А класу нашої школи.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 09/Жовтня/2014

Благодійний ярмарок «Гаражний розпродаж»

8 жовтня дитяча громадська організація «ЮНІКС» провела ярмарок речей, які були у вжитку, «Гаражний розпродаж». На ярмарку діти продавали книги, іграшки, біжутерію, сувеніри, власні поробки. Під час акції було вилучено 563 грн., які підуть на реалізацію проектів учнівського самоврядування. Повторно такий ярмарок буде проводитись у середу, 15 жовтня. Запрошуємо усіх батьків та учнів приєднатися до благодійної акції.

Благочинність шкіл міста

8 жовтня президент Ліги старшокласників Черкаської області Кравець Олександр та представник учнівського самоврядування ДГО «ЮНІКС» Лошук Катерина на лінійці, присвяченій відкриттю екологічного проекту «Зелений вир»  у Черкаській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №3, передали господарям жовто-блакитне полотнище, яке Черкаська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 28 імені Т.Г. Шевченка отримала від керівників області – голови Черкаської ОДА Ткаченка Ю.О. та голови Черкаської обласної ради Коваленко В.М. – за благодійну акцію «Подаруй надію».  Під час акції, до якої приєдналися понад 10 шкіл міста, було зібрано 100000 грн. на протезування правої руки та реабілітацію учасника АТО Колдуновича Романа.

На святковій лінійці прапор, що став перехідним між дитячими громадськими осередками області, було передано від Черкаської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 28 ім. Т.Г. Шевченка Черкаській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів  № 3 за благочинну справу «Озеленення рідного міста». Надалі жовто-блакитне полотнище отримуватиме  школа, яка проведе  благочинну акцію та заявить про неї перед громадою міста.

Програма обміну майбутніх лідерів

Нагадуємо, що 11 жовтня, у суботу, у Першій міській гімназії відбудеться конкурсний відбір за програмою FLEХ.

Якщо ти:

• Народився з 01.01.1998 по 15.07.2000;
            • Навчаєшся в 8,9 або 10 класі школи;
            • Володієш англійською мовою;
            • Є громадянином України;
            • Не перебував у США більш ніж 3 місяці впродовж останніх 5 років;
            • Хочеш поїхати в США на навчання та жити в приймаючій родині на 2015-2016 навчальний рік.

Для участі у конкурсі  необхідно мати при собі

• оригінал свідоцтва про народження;
            • підписану учасником та одним з батьків „Згоду на обробку персональних даних“ (2 копії). Завантажити згоду можна на сайті www.americancouncils.org/ua
            • фотокартку 3 х 4 ( зроблену у 2014 році);
            • синю або чорну ручку.

Тестування відбудеться 11 жовтня 2014 року о 10:00 за адресою:

м. Черкаси, вул. Кірова, 68, Перша Міська Гімназія

Конкурс на участь у програмі FLЕХ є безкоштовним та відкритим для всіх

Міносвіти затвердило нові правила у проведенні ЗНО

Міністерство освіти і науки України затвердило низку інновацій у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2015 році.

Як повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, центр запропонував низку нововведень у проведенні ЗНО, деякі з них Міносвіти вже затвердило, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми проводимо ЗНО для всіх випускників 11-их класів незалежно від того, чи будуть вони вступати до університетів, за єдиним тестом», - повідомив Лікарчук.

Центр оцінювання якості освіти запропонував з 2015 року ввести дворівневі тести з української мови та літератури, а також з математики: менш складний і складніший.

За словами Лікарчука, виші самостійно визначатимуть, якого рівня тест потрібен для вступу на ту чи іншу спеціальність.

Він також зазначив, що раніше тест з української мови та літератури складали тільки ті випускники, які планували вступати до вищих навчальних закладів.

У 2015 році з переліку предметів, з яких проходитиме тестування, заберуть всесвітню історію і всесвітню літературу.

Крім того, за словами Лікарчука, буде змінена система визначення результатів тестування.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти нагадав, що дотепер була система, за якою всіх абітурієнтів оцінювали за шкалою 100-200 балів. «І хтось вирішив, що якщо набрав 124 бали, то може подаватися на участь в конкурсі на вступ до університету», - пояснив Лікарчук.

Він вважає таку норму дискримінаційною. «З 2015 року ми вводимо нову систему, за якою буде визначатися - здав абітурієнт ЗНО чи ні», - сказав він.

Як пояснив директор Українського центру оцінювання якості освіти, після кожного тесту ЗНО експерти визначатимуть, чи пройшов абітурієнт тест чи ні, виходячи з того, чи відповів він на «N-ну кількість питань».

Та група абітурієнтів, тести яких вважаються зданими, подаватиме документи на участь у конкурсі на вступ до ВНЗ, а результати їхніх тестів будуть визначатися за шкалою від 100 до 200 балів. Водночас ті абітурієнти, тести яких вважаються не зданими, не зможуть вступати до ВНЗ взагалі.

За матеріалами сайту http://zaxid.net

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 09/Жовтня/2014

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95