Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
Неділя, 20/Вересня/2020, 05:27
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
  Міністерство освіти і науки України
   Український центр оцінювання якості освіти
    КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"
     Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
      Черкаський міський методичний кабінет

      Сайт учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

      Сайт учителя фізичної культури Лісової Ірини Олексіївни

      Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

      Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

      Гуманітарно-правовий ліцей

      Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

      Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

      Статистика
      Пошук

      Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знань Світ навколо мене Математика для школи Бібліотека школяра Онлайн ігри Погода в Черкасах

      Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


      Головна » 2014 » Жовтень » 14
      В Україні зміниться система оцінювання тестів ЗНО

             Український центр оцінювання якості освіти з 2015 року змінить принцип оцінювання тестових робіт абітурієнтів при проведенні ЗНО. Зокрема, при оцінюванні результатів зовнішнього незалежного оцінювання будуть введені показники „склав“ та „не склав“.
                Абітурієнти, які отримають оцінку „тест не склав“, не зможуть використовувати результати тестування з відповідного предмета під час конкурсного відбору до вищого навчального закладу у поточному році.
                У коментарі Освіта.ua директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук роз’яснив майбутню методику оцінювання тестів, а також спростував інформацію про скасування рейтингового бала ЗНО.
                За його словами, кількісний показник у 124 прохідних бали був запроваджений у рейтингову систему оцінювання задля того, щоб до університетів не вступали абсолютно непідготовлені абітурієнти. Однак будь-якого наукового обґрунтування цей показник не має. Також директор УЦОЯО зауважує, що застосовування одного і того ж показника для різних предметів є абсурдним.
                Ігор Лікарчук повідомив, що є необхідність переходу на цивілізовану практику визначення порогу результату абітурієнта „тест склав“ або „тест не склав“. Саме така практика застосовується у країнах світу, де використовується практика зовнішніх тестів.
                За словами директора УЦОЯО, відтепер, після проведення тестування абітурієнтів з кожного предмета, група кваліфікованих експертів визначатиме ймовірність правильної відповіді на кожне запитання „малопідготовленим“ абітурієнтом.
                „Експертні оцінки усереднюються і шляхом нескладних математичних розрахунків визначається сума тестових балів, які може набрати „малопідготовлений“ абітурієнт після виконання тесту. Скажімо, для тесту з історії України, який адмініструвався у 2014 році, така сума тестових балів може скласти 25. З математики вона може бути 28 балів, а з української мови та літератури 40 або 45“, - зазначає директор УЦОЯО.
                Він повідомив, що усі абітурієнти, які набрали кількість тестових балів, менше цього порога, отримають оцінку „тест не склав“, і навпаки, всі, хто набрав більшу кількість тестових балів отримають оцінку „тест склав“, і, відповідно, результати цих абітурієнтів будуть переведені в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.
                „Тобто, для нашого прикладу з тестом з історії України 100 рейтингових балів отримають ті, хто набрав 25,5 тестових балів. І з цими результатами абітурієнти зможуть брати участь в конкурсі для вступу до університету. Таким чином, усі результати, які будуть нижче „старого“ порогу у 124 бали відтепер будуть „прохідними“, –  пояснює директор УЦОЯО.
                 Також варто зазначити, що з ініціативи Українського центру оцінювання якості освіти, вищі навчальні заклади України при зарахуванні абітурієнтів враховуватимуть результати ЗНО, отримані лише у рік вступу.

                                                                                                За матеріалами Osvita.ua
       

      Категорія: Новини УЦОЯО | | Дата: 14/Жовтня/2014

      Дворівневі тести ЗНО: особливості проведення

               Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук надав інформацію про особливості проведення дворівневого тестування випускників шкіл, яке Міносвіти та Український центр оцінювання якості освіти планують впровадити у 2015 році. Він окремо наголосив, що наразі йдеться лише про тести з української мови та літератури і математики.
                На своїй сторінці у Facebook директор УЦОЯО повідомив, що тест із української мови та літератури буде складатись з двох частин: „Базовий“ і „Поглиблений рівень“.

      „Базовий рівень тесту будуть складати всі абітурієнти, незалежно від того, на яку спеціальність вони будуть подавати документи. Також базовий рівень тесту складатимуть всі випускники загальноосвітніх навчальних закладів, як ДПА. З цією метою (для ДПА) у тесті базового рівня будуть визначені завдання лише з української мови“,  – зазначає Лікарчук.
                Він повідомив, що поглиблений рівень тесту з української мови та літератури складатимуть абітурієнти, які вступатимуть на спеціальності, для яких поглиблений рівень вимагатимуть Правила прийому до конкретного університету.
                „За виконання частини тесту базового рівня абітурієнти отримають два результати : один за 12-бальною шкалою для ДПА, а другий за шкалою 100 – 200 балів для вступу до університетів. За виконання поглибленого рівня тесту також буде визначатися два результати за шкалою від 100 до 200 балів: за базову частину та за поглиблену. Для тих, хто складатиме тест з української мови та літератури для вступу до університету, в базовій частині буде визначений поріг „склав/не склав“,  –  зазначає директор УЦОЯО.
                „Стосовно тесту з математики, то тут ситуація дещо простіша. Він також складатиметься з базової та поглибленої частини. Його абітурієнти будуть складати так як і двохрівневий тест з української мови та літератури. Оцінюватися буде аналогічно. Але у ньому не буде завдань для ДПА“,  –  пише Лікарчук.
                Також директор Центру оцінювання розповів про орієнтовну технологію складання дворівневих тестів.
                „Під час реєстрації абітурієнт зазначає, якого рівня (базового чи поглибленого) він буде складати тест. У пункті тестування він отримає зошит із тестом відповідного рівня. Для тесту поглибленого рівня буде визначений додатковий час для його складання“, - повідомив Ігор Лікарчук.
                Також, за його словами, тестування відбуватиметься не в школах, де навчаються абітурієнти, а в пунктах тестування.

                                                                                                    За матеріалами Osvita.ua

      Категорія: Новини УЦОЯО | | Дата: 14/Жовтня/2014

      Усі випускники складуть єдиний тест з української

                 У 2015 році усі одинадцятикласники складатимуть єдиний тест з української мови, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація за підсумками навчання у школі, а також як зовнішнє незалежне оцінювання, результати якого можуть бути використанні при вступі до вищого навчального закладу.

               Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський під час прес-конференції щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році.
                За словами Полянського, цього навчального року Міністерство освіти і науки та Український центр оцінювання якості освіти створять єдині тести для оцінювання знань випускників шкіл лише з української мови, а тестування з цього предмета планується провести у квітні.
                Він також повідомив, що поєднання зовнішнього незалежного оцінювання з іншими предметами ДПА, яке було заплановано раніше, було відтерміновано у зв’язку з соціально-політичною ситуацією на Донбасі, в наслідок якої навчальний процес не розпочався для майже половини учнів регіону і вони не матимуть можливості повністю пройти навчальну програму й належно підготуватися до підсумкових іспитів.
               Заступник міністра повідомив, що у 2015 році одинадцятикласники складатимуть три шкільних іспити: поєднаний тест з української мови, іспит з математики чи історії України, а також іспит з третього предмета за вибором учня.
               Цього навчального року державна підсумкова атестація вперше відбуватиметься не за міністерськими збірниками завдань, а винятково за завданнями, що розроблятимуть школи.
               Також Павло Полянський повідомив, що державна підсумкова атестація як форма оцінювання знань учня при завершенні початкової школи, основної школи та старшої школи не може бути скасована, оскільки її проведення передбачено законодавством ще з 1999 року.
                                                                                                    

      За матеріалами Osvita.ua
       

      Категорія: Новини МОН України | | Дата: 14/Жовтня/2014

      Стартує нова волонтерська акція

              У Черкасах стартувала акція зі збору літератури для учасників АТО. Зібрану літературу планується передати в бібліотеку Обласного госпіталю ветеранів, на базі якого поранені проходитимуть реабілітацію.

             Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до акції. У першій міській гімназії за тиждень зібрано  півсотні книжок – переважно сучасних авторів – це пригодницька література, детективи, фантастика, книги з питань психології.

              Літературу можна здати соціальному педагогу. Пропонуємо зробити дарчий напис або побажання солдатам, які знаходяться на реабілітації.

                 У акції можуть взяти участь школярі, їхні батьки та всі жителі мікрорайону.

      Категорія: Новини нашого міста | | Дата: 14/Жовтня/2014

      Наші учні пройшли конкурсне тестування FLEX

       

       

       

      11 жовтня у Першій міській гімназії пройшов перший тур відбору учасників програми  FLEX. Серед школярів, які брали у ньому участь були і 8 учнів 9-х, 10-х класів нашої школи. За результатами першого  до участі у другому турі допущені 138 школярів Черкащини. Серед них Краснопеєва Аліна, учениця 10-А класу, та Смірнов Артем, учень 9-А класу нашої школи. Серед учасників другого туру відбору  30 гімназистів ПМГ, по 14 з ГПЛ та СШ №17, 9 з гімназії №31, 3 з гімназії  № 9, 2 з ФІМЛІ, СШ № 28. Завдання другого туру перевірятимуться у Вашингтоні, а третій тур буде проведено  21 грудня 2014 року.

      Категорія: Шкільні новини | | Дата: 14/Жовтня/2014

      Поїздка до Переяслав-Хмельницького

      11 жовтня 5-Б і 7-Б класи у супроводі класних керівників Горбенко  Валентиною Миколаївною та Щербак Галиною Вікторівною відвідали м. Переяслав-Хмельницький. Дітям пощастило, оскільки вони не тільки ознайомилися з історією Переяславської землі, а й мали нагоду насолоджуватися чудовим днем, мальовничою природою.

      Барвиста осінь справила таке величезне враження, що викликала в учениці 5-Б класу Прибиш Тетяни поетичні рядки (вірш було написано, коли всі стомлені, але задоволені поїздкою повертались до Черкас).

      Осінь

      Осінь казкова!

      Осінь – найкраща!

      Завжди чудова,

      Завжди червона.

      Падає листя барвисте,

      Літа павутиння сріблисте.

      Ось і настала весела пора –

      Осінь чарівна.

      Ура!

       

      Фото1Фото2
      Фото3Фото4
      Категорія: Шкільні новини | | Дата: 14/Жовтня/2014

      Нагороди знайшли переможців

           Наприкінці минулого навчального року вихованці літературно-творчого гуртка „Перші ластівки“ (керівник Журенкова Л.В.) Шостак Ірина(10-А кл.) та Бондаренко Олена(11-А кл.) брали участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі на кращий твір „Моє слово про Шевченка“. Конкурс проводився Всеукраїнським жіночим товариством імені Олени Теліги спільно з Інститутом літератури ім. Т.Г. Шевченка Національної академії наук України та Національною спілкою письменників України.
           Шостак Іра посіла І місце у номінації „Творча молодь“ та отримала грамоту і новітнє видання „Кобзаря“ з дарчим підписом від голови Всеукраїнського жіночого товариства ім.. Олени Теліги, кандидата педагогічних наук Лариси Ляхоцької. Бондаренко Олена, випускниця школи, тепер студентка Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, також стала першою в номінації  „Шевченкознавство“.
           Адміністрація школа також отримала лист-подяку від Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги та гордиться своїми учнями і випускниками.   

       

       

       

      Категорія: Шкільні новини | | Дата: 14/Жовтня/2014


      Актуально

      Триває адаптивний  карантин через COVID-19             СИСТЕМА "ОШКОЛА"
      Розпорядження міського голови


      ГАРЯЧА ЛІНІЯ

      (0472) 56-60-88

      департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 

      Оголошення

      До уваги батьків 
      майбутніх першокласників! 
      З 12 вересня розпочнуться заняття у групах  з підготовки дітей 5-6 років до школи 
       Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту.

      Актуальне відео
      Реквізити для оплати другого харчування
      (1-і класи):
      ПП Котенко
      UA5835434700000260
      03060348283
      код 2233225426
      Приватбанк

      Благодійний фонд "Лідер-28"
      Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
      АТ "Укрсиббанк"
      ЄДРПОУ 39514575
      Рахунок: UA27351005000002600
      5551131400


      Структура 2020/2021 навчального року

      Детальніше

      Перевірте готовність до іспитів

      Перевірте готовність до іспитів

      Довідник ВНЗ України Довідник університети за кордоном

      Архів записів
      Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020