Понеділок, 21/Жовтня/2019, 19:14

«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 20
            Затверджено нові програми ЗНО на 2015 рік

Міністерством освіти і науки затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіaти та у відповідності з якими мають бути розробленні та укладені тести ЗНО у 2015 році.

Відповідним наказом Міносвіти затверджено 9 програм ЗНО з навчальних предметів, що будуть конкурсними при вступі до вищих навчальних закладів у 2015 році. Зокрема, нові програми тестування затверджено з української мови і літератури, географії, біології, математики, фізики, хімії, історії України, іноземних мов, а також російської мови.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року:

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 20/Жовтня/2014

Затверджено перелік предметів ЗНО на 2015 рік

У Міністерстві освіти і науки підписано наказ, яким унормовано деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які у 2015 році виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів України.
            Зокрема, документом затверджено перелік навчальних предметів, з яких буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання абітурієнтів, які вони здобули на основі повної загальної середньої освіти.
            Враховуючи те, що Міністерство освіти відмовилося від проведення тестування з всесвітньої історії та світової літератури, зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році буде проведено з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.
            Наказом освітнього відомства передбачено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.
            ЗНО з української мови і літератури традиційно буде обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту за ступенем молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) та бакалавра (спеціаліста або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).
            Також документом передбачено, що результати базового рівня ЗНО з української мови і літератури будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів.
            Зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році проводитиметься у квітні – липні, конкретні дати проведення тестування будуть визначені пізніше.

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 20/Жовтня/2014

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 1 листопада

В Українському центрі оцінювання якості освіти підписано наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, метою проведення якого є ознайомлення абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів, із процедурою тестування.

Під час проведення пробного тестування будуть враховані зміни у процедурі зовнішнього оцінювання, зокрема абітурієнти матимуть можливість обрати для виконання завдань з української мови і літератури та математики тести двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Також учасники aробного ЗНО зможуть скористатися тестовими завданнями з біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії, перекладеними кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською або угорською мовами.

Пробне тестування традиційно буде проведено у березні впродовж двох сесій. 21 березня відбудеться зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, тест з якої у 2015 році складатимуть усі випускники шкіл.

Пробне тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також англійської мови, французької мови, німецької, іспанської та російської мов відбудеться 28 березня 2015 року.

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, триватиме з 01 листопада до 15 грудня 2014 року. Участь у пробному тестуванні є платною.

Категорія: Новини УЦОЯО | | Дата: 20/Жовтня/2014

До уваги учнів 9 – 11 класів, які мріють стати журналістами

СХІДНО – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ спільно з ТОВ ТРК „ВІККА“ та НАЦІОНАЛЬНОЮ СПІЛКОЮ ЖУРНАЛІСТІВ проводять набір слухачів на курс практичної журналістики для студентів ВНЗ та учнів 9 – 11 класів.

Термін навчання: 2 місяці.

Період навчання: листопад – грудень 2014

У програмі:

• теоретичний курс сучасних методів та прийомів у журналістиці та PR – технологіях,
            • знайомство з роботою творчих колективів телебачення, радіо, газет, дизайнерських студій, інформаційних  та рекламних агенцій,
            • практичні заняття з написання статті, сценарію теле-радіо програм, запису інтерв’ю, проведення прес-конференцій, ведення шоу-програм.

Слухачі курсу практичної журналістики СУЕМ  отримають Сертифікат.

Заняття  буде проводити Немилостива Світлана Іванівна, практикуючий журналіст з 1986 року (20 років роботи на ТРК „РОСЬ“, переможець численних міжнародних фестивалів та конкурсів (Гран-прі фестивалю „Агросвіт“, Грамота Верховної ради України ТРК „ВІККА“, директор проекту „Життя навиворіт“, редактор сайту „Про село“, співавтор програми „Удосвіта“ (Перший національний канал). Учасник телепроекту „Лист на передову“, покликаного підтримати бойовий дух бійців у зоні АТО; також проекту „Чужих дітей не буває“, соціального проекту, спрямованого на підтримку дітей-переселенців із зони бойових дій.

Навчання проходитиме за адресою СУЕМ:  м.Черкаси, вул.Нечуя Левицького, 16 (Хімселище, зупинка „Парк хіміків“). Вартість навчання 300 грн.

Отримати детальну інформацію та записатись на курси можна за телефонами: 067 470 39 96; 095 737 93 34, Немилостива Світлана Іванівна

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста | | Дата: 20/Жовтня/2014

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95