Вівторок, 22/Жовтня/2019, 22:58

«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 24
            День ООН в школі

24 жовтня світова громадськість відзначає День Організації Об’єднаних Націй, тому що 24 жовтня 1945вважається офіційним днем заснування цієї авторитетної міжнародної організації. Сьогодні членами ООН є 192 країн світу. Долучилися до визначення Дня ООН і наша школа. Члени шкільного Євроклубу Самоць Ольга, Бик Ірина, Сорока Дмитро підготували презентацію, яка розповідає про історію заснування ООН, офіційні символи організації та сфери діяльності. З тематичними розповідями євроклубівці виступили у класах. Найцікавішим фактом, про який дізнались наші учні, стало те, що багато акцій, проектів, свят, виставок вже стали традиційними у нашій школі.

Члени Євроклубу Бик Ірина, Панкратова Олександра, Кравець Олександр, Скоробагатий Роман і Краснопєєва Аліна збираються відвідати VI науково – практичну конференцію «Модель ООН: Сканді – 2014. Консолідація у вирішенні глобальних проблем людства шляхом міжнародної співпраці».

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 24/Жовтня/2014

Канікули

До уваги учнів школи та батьків! Нагадуємо, що осінні канікули цього року триватимуть усього  два дні -  27 та 28 жовтня.  На заняття до школи приходити у середу 29 жовтня за звичайним розкладом.

Категорія: Корисно знати | | Дата: 24/Жовтня/2014

До 70-ї річниці визволення України

28 жовтня  відзначатиметься 70 річниця визволення України від фашистських загарбників. В рамках відзначення цієї дати у школі проведено конференцію для учнів  старших класів, яку зі своїми вихованцями підготувала учитель історії та правознавства Чорна Тетяна Володимирівна. Тема конференції – Черкащина у роки Великої Вітчизняної війни. Учні  виступили із змістовними матеріалами та електронними презентаціями з питань визволення Черкащини від загарбників регулярними військами, мова йшла також про черкащан-остарбайтерів, про партизанський рух на Черкащині та відбудову  у повоєнний час. Наприкінці конференції відбулася зустріч із Доненком Олександром, випускником нашої школи, який повернувся із зони проведення АТО і розповів про військове сьогодення України. Оскільки Олександр повертається в АТО, кожен з учнів  висловив побажання, які він передасть своїм військовим побратимам.

Фото9Фото10

Звітують профспілки

Учора відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації.  Голова профспілки  Коваленко Ірина Петрівна  прозвітувала про роботу комітету за період діяльності з 2009 по 2014 рік.  Голова Черкаського міського комітету Профспілки працівників освіти і науки України  Федорченко Ганна Петрівна, присутня на зборах, схвально відгукнулася про роботу первинної організації та вручила нагороди за  сумлінну  працю, соціальне партнерство з Профспілкою щодо захисту трудових та соціально-економічних прав працівників освіти й висловила сподівання на подальшу співпрацю.  Рішенням членів шкільної профспілки та відкритим голосуванням було обрано Голову первинної  профспілкової організації , членів профкому та ревізійної комісії на наступні 5 років.

Фото7Фото8
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 24/Жовтня/2014

З гумором і хорошим настроєм

Ще одна цікава зустріч відбулася цієї середи. В гості до учнів 6-х класів завітав поет-гуморист, член Черкаської обласної організації Національної Спілки письменників України Дубінін Іван  Іванович. Він – лікар за професією, проте ще з дитинства пише гумористичні поетичні та прозові твори.  Іван Іванович із задоволенням поспілкувався з дітьми, з гумором відповідав на поставлені запитання. Презентував свої книги-розмальовки, прочитав власні твори.

Фото5Фото6

«Прикрась Україну»

Минулої суботи розпочата робота над оформленням фасадної стіни школи. Такою стріт-атр акцією учні разом із педагогами школи приєднуються до Всеукраїнської акції «Прикрась Україну». Нещодавно був підготовлений фон фасаду, а за кілька днів  уже милував око, оформлений в патріотичних кольорах, петриківський розпис.  Найактивніше взяли участь у створенні орнаменту учні 10-А та 9-А класів, долучилися до виконання робіт учні з 6-А,6-Б,5-Б класів.

Корисні зустрічі

У школі продовжується серія занять з учнями з надання невідкладної допомоги. Від своєчасного і правильного надання першої медичної допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого. В деяких випадках постраждалому доводитися надавати першу допомогу самому собі. Тому такі знання є корисними і необхідними. Цієї середи учні 8-х класів зустрілися з головним лікарем 2-ї міської поліклініки Роскопіним Олегом Миколайовичем, який провів практичне заняття з  надання домедичної допомоги при різних невідкладних станах. Учні познайомилися з початковим алгоритмом надання першої допомоги, повчилися зупиняти кровотечу, шляхом накладання джгута, фіксуючі пов’язки та шини на випадок переломів. Заняття обов’язково матимуть продовження з іншими групами учнів та педагогами.

Фото2Фото3

Що? Де? Коли?

Цього тижня дві команди учнів 7-8 та 9-11 класів взяли участь у першому турі міської гри «Що? Де? Коли?». За підсумками цієї гри команда 7-8 класів посіла 4 місце, а команда 9-11 класів – 3 місце. Попереду ще три етапи гри, тож нехай щастить і нових перемог!

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 24/Жовтня/2014

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95