Понеділок, 14/Жовтня/2019, 14:33

«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 28
            Завтра в школу

29 жовтня розпочинаються заняття в школі. Осінні канікули закінчилися! Розклад занять і дзвінків не змінився!

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 28/Жовтня/2014

У полі зору педагогів – п’ятикласники

Сьогодні, 28 жовтня, упродовж трьох годин педагоги радились як краще розвивати здібності, обдарування, творчий потенціал та мислення учнів 5-их класів, які у цей час долають бар’єр  між початковою та основною школою, адаптуються до вимог багатьох учителів.

У ході обговорення педагоги незабули і про основні орієнтири виховання учнів, пріоритетом серед яких є – патріотизм.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 28/Жовтня/2014

День визволення України від фашистських загарбників

Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День, 28 жовтня, День визволення України від фашистських загарбників, ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про Вас завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!

Категорія: Корисно знати | | Дата: 28/Жовтня/2014

Пізнаємо світ

24 жовтня учні 5-11 класів здійснили профорієнтаційну поїздку до міста Києва. У рамках екскурсії учні відвідали Національний музей авіації України, на базі якого відбувається навчання студентів Авіаційного Університету. У колекції музею зібрані повітряні лайнери, які колись  підіймалися у повітряні простори, а зараз стоять на заслуженому відпочинку та «розповідають» свої історії відвідувачам,  від перших моделей до сучасних літаків та вертольотів. Вражаючий ефект для відвідувачів надає і те, що поруч з цими повітряними лайнерами злітна смуга аеропорту  «Жуляни» і екскурсію супроводжує звук літаків, які злітають і здійснюють посадки. Тому складається враження, що експонати, які тебе оточують, живуть своїм життям і ось зараз здіймуться у повітря. Діти мали можливість піднятися на борт пасажирського літака, вертольота для перевезення людей та для перевезення техніки, побувати в учбовому лайнері та побачити на власні очі «чорну скриньку», хоча, на справді, вона виявилася яскраво-оранжевого кольору. Потім діти відвідали Ясногородську страусину ферму, яка є найбільшою в Україні. Виявляється вихователем у сім’ї страусів є тато, він і висиджує немовлят, і потім їх виховує. На фермі, крім страусів, проживає багато тварин, там є власний маленький зоопарк ,у якому навіть оселився символ Євро-2012, Хряк, що проживав на Хрещатику під час проведення заходу. І на останок ми завітали на завод «Кока-кола». Територія заводу займає кілька гектарів, а обслуговують її лише 300 працівників, бо лінії виготовлення напоїв повністю автоматизовані. На заводі виготовляють усе: від пляшки  до напою і дуже пишаються тим, що випускають якісну продукцію. Діти побували у цехах, у своєрідній кімнаті-музеї, де їм розповіли про історію виникнення напою та його склад. На згадку про екскурсію усі отримали фото та смачні напої.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 28/Жовтня/2014

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95