Субота, 20/Липня/2019, 00:06

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 03
            До уваги учнів випускних класів! Розпочато реєстрацію учасників пробного ЗНО

У суботу 1 листопада розпочато реєстрацію учасників для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році. Участь у пробному тестуванні надає абітурієнтам можливість скласти пробний тест та ознайомитися з процедурою проведення основної сесії ЗНО.

Під час проведення пробного тестування будуть враховані зміни у процедурі зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема абітурієнти матимуть можливість обрати для виконання завдань з української мови і літератури, а також математики тести двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Також, за бажанням, учасники матимуть можливість скласти пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії мовами національних меншин.

Пробне тестування традиційно буде проведено у березні впродовж двох сесій.

21 березня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури. Як відомо, тест з цього предмета у 2015 році складатимуть усі випускники шкіл, а його результати одночасно враховуватимуться як державна підсумкова атестація.

Відповідно, пробне тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також англійської, французької, німецької, іспанської та російської мов відбудеться 28 березня 2015 року. Кожен учасник може взяти участь лише в одному із тестувань, що проводяться 28 березня.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування в усіх регіонах України становить 89 грн.

Реєстрація учасників здійснюється дистанційно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для реєстрації необхідно заповнити на сайті форму заяви, роздрукувати заяву на пробне ЗНО з кодом та паролем персональної сторінки і квитанцією на оплату та здійснити оплату протягом 7 робочих днів в установах будь-якого банку України. Підтвердженням факту реєстрації на пробне ЗНО є оплачена квитанція.

Для кожного учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання на веб-сайті регіонального центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО".

Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки після 3 березня 2015 року.

Для початку реєстрації відвідайте сайт регіонального центру оцінювання якості освіти на території обслуговування якого ви бажаєте скласти тести пробного зовнішнє незалежне оцінювання:

За матеріалами Освіта.UA

Категорія: Новини УЦОЯО | | Дата: 03/Листопада/2014

Міський конкурс імені Т.Г. Шевченка у нашій школі

02 листопада наша дружна шкільна родина мала нагоду привітати у навчальному закладі учасників ІІ-го(міського)етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.
            Конкурс урочисто відкрили методист міського методичного кабінету установ освіти Чмигова О.О. та директор школи Скорик Т.А. Учасників мовно-літературного конкурсу щиро вітали  представники учнівського самоврядування та творчі колективи.
            Більше 220 школярів міста 5 – 11 класів змагалися у написані творчих робіт за темами, визначеними Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників. Учні 5 – 7 класів працювали 2 год.,  8 – 9 класів – 3 год., 10 – 11 класів – 4 год.
            Над перевіркою робіт та визначенням переможців, які представлятимуть наше місто у ІІІ-му(обласному) етапі до пізнього вечора працювали більше півсотні найавторитетніших учителів української мови та літератури міста.
            З результатами конкурсу можна буде ознайомитися на офіційному сайті учителів-філологів міста.

Просимо приєднатися до акції

Шановні батьки!

Просимо приєднатися до акції з допомоги учаснику АТО, випускнику СШ №17, який має потребу у коштах на лікування.

Категорія: Корисно знати | | Дата: 03/Листопада/2014

Мовна конференція у нашій школі

7-8 листопада 2014 року відбудеться V Всеукраїнська учнівська конференція «Мова і мовлення українців у контексті сучасної доби». Заявки на участь подали такі школи нашого міста: ГПЛ, №№8, 9, 17, 19, 21, 26, 28, 31, 32, 34. А також Смілянська СШ ім. В.Т. Сенатора, Смілянська ЗОШ №15, Київська Скандинавська гімназія, Слов’янська (Донецька обл.) ЗОШ №15. У роботі конференції візьмуть участь учні, учителі та науковці із Черкаського Національного університету ім. Б. Хмельницького, ЧДТУ та Східноєвропейського університету.

Запрошуємо усіх, хто не встиг долучитися, терміново надіслати заявку.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 03/Листопада/2014

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік