П'ятниця, 19/Липня/2019, 23:47

Фінансовий звіт за жовтень 2014 року

Шановні батьки !

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 05/Листопада/2014

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС „УКРАЇНА НА ВІСТРІ СЛОВА“

Більш 100 учнів  шкіл Черкащини стали учасниками Всеукраїнського конкурсу „Україна на вістрі слова“.

4 листопада цього року в Будинку вчителя відбулася урочиста церемонія нагородження юних переможців.

Голова  Черкаської обласної ради Валентина Коваленко у своїй промові зазначила, що „ніяка фашистська гидь не може випити животворні соки, що течуть у наших жилах“. Також додала, що ми маємо покоління дітей, які проживають наше сьогодення. Його вони бачать через Небесну Сотню, точніше, уже через Тисячну Сотню загиблих патріотів України. Тому поезії юних справжні, вони викликають непідробні сльози співчуття й жалю.

Пані Валентина подякувала як вчителям, так і батькам, які виховали чисте, потужне, патріотичне ядро. „Така нація визріла!“ –  наголосила вона.

Перед присутніми виступили також бійці зони АТО. Юрій Мяус звернувся до молодих обдарувань: „Ми – ваше сьогодення! Ви – майбутнє! Не дай вам Бог такого сьогодення!“ Також він
            подякував дітям за їхні малюнки й вірші, сказав, що такі речі піднімають бойовий дух його товаришів, адже з деякими листами дітей бійці йшли навіть у бій.

Вірш випускниці нашої школи Анни Митренко (3 місце у віковій категорії) Юрій назвав пророчим, адже написаний він ще був у 2011 році, а актуальним став  ​відтепер. Ця поезія, а також щирі, небайдужі, потужні вірші учениці 10-А класу Шостак Ірини (гурток „Перші ластівки“) ввійшли до збірки „Україна на вістрі слова“. Частину цих книг передано воїнам в зону АТО.

На урочистому нагородженні побували керівник гуртка „Перші ластівки“ Журенкова Л.В.,
            завідувач бібліотеки Одинець Н.П. та юна поетка школи, учениця 7-А класу Василенко Дар’я. Даша пов’язала стрічку на символічній антивоєнній сітці.

Фото6Фото7

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік