Субота, 20/Липня/2019, 00:03

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 07
            Рада профілактики

6 листопада у нашій школі відбулася рада профілактики за участі інспектора Служби у справах дітей Добровольської А.А. , в ході якої були обговорені актуальні проблеми навчання, поведінки та дозвілля окремих учнів школи.

Мовна вікторина

5 листопада учні 5-а класу у супроводі вчителя української мови та літератури Рибалки С.М. відвідали мовну вікторину у дитячій бібліотеці ім..К.І.Чуковського, проведену в рамках шкільних заходів Дня української писемності. Діти не лише позмагалися у своїх знаннях з української мови, а й весело провели час, ознайомившись з новими надходженнями у бібліотеці.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 07/Листопада/2014

Випускники училися стріляти з бойової зброї

6 листопада 2014 року учні 11-х класів за програмою курсу „Захист Вітчизни“ відвідали військову частину „Навчальний центр прикордонних військ „Оршанець“.

Юнаки мали можливість відвідати навчальні класи, музей прикордонних військ України та виконали вправу № 1 з автомата АК-74 бойовими патронами. Майбутні воїни отримали перший бойовий досвід. На стрільбах був присутній голова Черкаської обласної адміністрації  Ю. Ткаченко.

„Подібні навчання зі стрільби корисні тим, аби кожен юнак сьогодні розумів, що він майбутній вояк, який в будь-який час у разі необхідності візьме до рук зброю, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, який ініціював проведення для школярів такого нетрадиційного уроку. – Але й використовувати її слід тільки за призначенням, – захищаючи рідну Україну. Можливо когось із майбутніх випускників такий урок надихне й він стане опановувати військову справу“.

За словами учнів-учасників стрільб, вони отримали дуже  хороший досвід. „Досі ми ніколи не тримали у руках справжньої зброї, а зараз з’явилося відчуття того, що  мали справу з чимось дуже важливим. Одразу ж найбільшою складністю став шум під час стрільби, через це й з’являлося відчуття певного страху. Уявляю собі як на полі битви, де з усіх сторін стріляють… Не настільки важко тримати автомат і натискати на курок, як перебороти це внутрішнє хвилювання“,  –  зазначив один із них.

Наступного разу навчальні стрільби проведуть уже весною після закінчення вивчення курсу „Захист Вітчизни“ під час польових зборів.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 07/Листопада/2014

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік