П'ятниця, 19/Липня/2019, 23:51

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 10
            «Україна це Я»

Учні нашої  стали активними учасниками  патріотичної акції «Україна це Я», що відбулася  в суботу 8 листопада на Соборній площі нашого міста та ще у багатьох містах України.  Вони принесли на площу сувеніри  для учасників АТО, приєдналися до викладання герба України та  виконали гімн нашої держави.

Відвідали батьківщину Т.Г. Шевченка

У суботу  група учнів нашої школи та гості, які брали участь у  Всеукраїнській науково-практичній конференції, відвідали  Національний заповідник «Батьківщина Т.Г. Шевченка». Побували у с. Моринцях , с. Будищі, с. Шевченковому.  Пройшлися стежками, де колись ще маленьким бігав Тарас, перейнялися духом історії та старовини у садибі діда  Якима Бойка, хаті Копія, біля  дуба,  де Тарас ховав свої перші малюнки, відвідали музеї, вклонилися могилі матері великого поета. Завітали у гості в  Шевченківську школу-інтернат для творчо обдарованих дітей, де господарі представили шкільний музей народознавства та провели екскурсію своїм навчальним закладом.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 10/Листопада/2014

Наші хлопці – стипендіати міського голови

Минулого четверга колегія управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради розглянула питання про визначення претендентів на встановлення муніципальних стипендій обдарованим дітям та учнівській молоді міста. На розгляд колегії були подані документи 27 претендентів із десяти загальноосвітніх навчальних закладів.

Були представлені претенденти в номінаціях „За високі досягнення у вивченні базових дисциплін“, „За високі досягнення у спорті“, „За високі досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості“, „За високі досягнення в музиці“, „За високі досягнення в хореографії“, „За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості“, „За активну участь у суспільно-громадській діяльності“. Саме в останній номінації переможцями стали Скоробагатий Роман та Кравець Олександр, учні 11-А класу нашої школи, які отримуватимуть муніципальну стипендію.

Цього року не було претендентів на отримання стипендії у таких номінаціях: „За високі досягнення у науково-дослідницькій роботі“, „За високі досягнення в області українознавства“, „За високі досягнення в інваспорті“.

Тож ми вітаємо хлопців, а всім учням бажаємо нових досягнень, які дадуть їм право отримувати муніципальну стипендію для обдарованих дітей та учнівської молоді.

Подарунок бібліотеці

Фонди шкільної бібліотеки поповнилися новою книгою Бєлікова О.М. „Перлини України“, яку подарували читачі 5-А, 7-В, 8-А класів.

Україна –  країна з багатою історією та народними традиціями. Кожний регіон має свої власні дива: на заході збереглося чимало старовинних міст із неприступними замками і величними костелами; у центральній частині країни – пам’яток доби Київської Русі та славетних часів козаччини; на сході – розкішні панські садиби  й архітектурні витвори у стилі класицизму, романтизму; півострів Крим багатий на мальовничі куточки природи і яскраві археологічні пам’ятки.

Ознайомившись із книгою,  ви складете загальне уявлення про Україну, що вражає розмаїттям історичних і культурних надбань.

У книзі зібрана інформація про популярні туристичні об’єкти, побачити які приїжджають туристи з усієї країни та з-за кордону. Описані й маловідомі пам’ятки, що незаслужено перебувають у  тіні. Тож серед сотні чудес України для кожного читача знайдеться своє, що вразить уяву або навіть стане метою нової подорожі.

Запрошуємо відвідати бібліотеку та ознайомитись з новинкою.

Фото2Фото11
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 10/Листопада/2014

День української писемності та мови в бібліотеці

Щорічно 9 листопада (у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця) у нашій країні відзначається День української писемності та мови.

Тому уже традиційно у перші тижні листопада шкільна бібліотека проводить заходи до Дня української писемності та мови. У ці дні наші читачі  мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Книжкова виставка  „Рідна мова – духовний скарб нації“,   познайомила школярів із сторінками історії виникнення української писемності та мови, показала  її місце серед інших слов’янських мов.

Юні мовознавці 4-В класу взяли  участь у ерудит-шоу  „Мова моя калинова“. Глибоку любов до рідної  мови учні 5- Б класу показали під час бібліотечного уроку  „Мандруємо книжковим містом“. А ще  в ці дні наші юны читачі 3-Б та 2-В класыв зустрілися з черкаським письменником  М.І. Борщем.

Фото4Фото5
            Фото6Фото7
            Фото8Фото9
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 10/Листопада/2014