Субота, 20/Липня/2019, 00:43

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 17
            Обговорення Концепції освіти України

Керівники  шкіл міста Черкаси на своєму зібранні обговорили проект Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 років.

Презентація Концепції пройшла у жвавому обговоренні. Особливо цікавило питання, як буде побудовано навчальний процес  у початковій школі, якщо це буде період з 1 по 6 клас. Чимало питань пов’язано з освітнім курикулумом, з профільністю навчання та з матеріальним забезпеченням усіх змін, що передбачаються. До обговорення активно долучилась директор департаменту освіти та гуманітарної політики Бакланова Марина Леонідівна. Керівники шкіл активно працюють над пропозиціями до Міністерства освіти, які внесуть на обговорення 20 листопада 2014 р.

Категорія: Новини нашого міста | | Дата: 17/Листопада/2014

Волонтерська допомога в зону АТО

На звернення волонтерської групи, до складу якої входить Руденко Андрій, відгукнулися колективи учнів, учителів та батьків таких шкіл: №5,7,8,9,26,28,29,32,33.

17 листопада теплі речі та продукти завантажено в машину і відправлено в район Маріуполя для бійців, які стоять за цілісність, незалежність та недоторканість нашої України.

Категорія: Новини нашого міста | | Дата: 17/Листопада/2014

Увага! Новинки шкільної бібліотеки!

Запрошуємо Вас ознайомитись з новою літературою, яку отримала шкільна бібліотека в цьому навчальному році.Переглянути

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 17/Листопада/2014

Підведено підсумки шкільного етапу конкурсу

10 листопада у школі пройшов І(шкільний етап) ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Але до цього у школі в День української писемності і мови пройшли заходи до цього дня:

• V Всеукраїнська  науково-практична конференція  «Мова і  мовлення українців у контексті сучасної доби»;
            • Виставка газет, присвячених рідній мові, П. Яцику, історії Міжнародного конкурсу знавців української мови та відомим українським мовознавцям;
            • Вийшов додаток до шкільної газети „ЮНІКС“   „Словограй“, з яким відвідувачі сайту вже могли ознайомитися.

У шкільному етапі конкурсу взяли участь 589 учнів 3 – 11 класів.

Команду школи у ІІ(міському) етапі конкурсу знавців української мови, який проходитиме 16 листопада Черкаській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 33 імені В. Симоненка, представлятимуть такі учні: Бойченко Софія(3-Б кл.), Смаглій Дмитро(4-Б кл.), Надточій Дарина(5-Б кл.), Козак Олексій(6-А кл.), Пишна Анастасія(7-А кл.), Коменова Юлія(8-А кл.), Кононенко Віталій(9-В кл.), Кулик Каріна(10-А кл.), Денисенко Ліна(11-Ф кл.). Тож побажаємо їм успіхів.

Відзнаки юної художниці

З метою підтримки молодих талантів сучасного мистецтва та популяризації їх досягнень „Folk Ukraine“ впроваджує проект національного масштабу – „Талант. Арт“. Проект надає можливість молодим художникам заявити про свій талант і представити власні роботи на виставках по всій Україні. Кращі роботи будуть об’єднані у спільну виставку, розміщені у каталозі проекту „Талант. Арт“, який розповсюджуватиметься по всій Україні та за її межами.

Місія „Folk Ukraine“ у рамках проекту „Талант. Арт“ – це підтримка обдарованих дітей та молоді віком від 6 до 22 років, стимулювання творчої активності, художньо-естетичне виховання учнівської молоді, пробудження інтересу до національної культурної спадщини, обмін творчим досвідом.

У 2014 році проходили конкурс за такою тематикою:

• „Свято Великодня“;
            • „Традиційне українське весілля“;
            • „Зимові барви новорічних свят“;
            • „Панорама рідного міста“.

Підсумки конкурсів з перших двох тем уже підведено. Серед кращих конкурсних малюнків з теми „Традиційне українське весілля“ відзначена робота учениці 8-А класу Ахмед Лейли. Вітаємо її та зичимо нових перемог і досягнень.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 17/Листопада/2014

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік