Субота, 20/Липня/2019, 00:28

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 20
            З 2016 року атестацію у школах проводитимуть у формі ЗНО

Міністерство освіти і науки у майбутньому планує змінити формат проведення державної підсумкової атестації, проводячи її у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомив заступник міністра освіти Павло Полянський під час проведення селекторної наради, в ході якої було обговорені питання проведення ДПА та ЗНО у 2015 році.

За словами Полянського, Міністерство освіти до 2016 року має намір поєднати проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з усіх навчальних предметів.

Він також повідомив, що проектом Концепції розвитку освіти на період 2015-2025 років передбачений перехід на зовнішнє незалежне оцінювання в початковій та основній школі.

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 20/Листопада/2014

Випускники складуть тест з української мови 24 квітня

24 квітня 2015 року всі випускники одинадцятих класів складатимуть тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Результати тесту також будуть враховуватися, як державна підсумкова атестація з цього предмета.
            Про це було повідомлено під час селекторної наради, в якій взяли участь заступник міністра освіти і науки Павло Полянський та директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.
            За словами директора УЦОЯО, для проходження ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури, кожен 11-класник має заздалегідь зареєструватися на порталі Українського центру оцінювання якості освіти.
            Також для забезпечення реєстрації всіх випускників, керівники шкіл паралельно надсилатимуть списки своїх випускників та комплект реєстраційних документів для кожного випускника до регіональних центрів оцінювання.
            Директор УЦОЯО зазначив, що за виконання тесту з української мови та літератури випускники отримають дві оцінки. Першу – за проходження державної підсумкової атестації за шкалою від 1 до 12 балів, другу – за складання ЗНО за шкалою від 100 до 200 балів.
            Результати єдиного тесту з української мови і літератури будуть оголошені до 12 травня 2015 року.
            Проходження ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури є також обов’язковим і для переможців Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, учнів вечірніх, екстернатних шкіл, шкіл-інтернатів, учнів навчальних закладів I-II рівня акредитації тощо.
            Єдиний тест з української мови і літератури буде проведений у визначених пунктах тестування.
            Сертифікаційна робота базового рівня з української мови і літератури включає 58 завдань, на виконання яких буде відведено 150 хвилин.
            До тесту поглибленого рівня буде включено 74 завдання, 58 з яких матимуть базовий рівень складності, 16 – поглиблений. На виконання роботи поглибленого рівня учасникам ЗНО буде відведено 210 хвилин.

Більше про особливості тесту ЗНО 2015 року з української мови і літератури >>>

Категорія: Новини УЦОЯО | | Дата: 20/Листопада/2014

Фестиваль сучасної української моди

У школі відбувся фестиваль сучасної української моди. Учасниці,  учениці  7-8 класів, представили дефіле, у якому продемонстрували  український одяг  та  костюми хенд мейд моди.  Хенд мейд  одяг  вражав своєю непередбачуваністю, оскільки усі моделі  були сконструйовані з підручних матеріалів: паперу, одноразового посуду, поліетиленових пакетів, клейонки.  Проте знайшлися ризиковані модельєри, які застосували в одязі старі речі і дали їм нове життя.  Приємним доповненням свята стали художні номери, які підготували класні колективи. За підсумками заходу усі  класи були відзначені дипломами за участь у фестивалі, а незалежне журі визначило найкращі моделі у різних номінаціях.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 20/Листопада/2014

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік