Четвер, 12/Грудня/2019, 18:28

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 21
            Благодійні справи

Група учнів з 9-Б класу разом з Горбенко Валентиною Миколаївною відвідали дитячий будинок «Малятко». Цього разу в рамках проекту до Дня дитини усі класні колективи нашої школи зібрали для малюків альбоми, олівці, фарби і пластилін. До акції приєдналася мама учениці 9-Б класу Кашуби Аліни, яка придбала особисто стаканчики-непроливайки, кісточки, стаканчики для ручок та олівців. Лідери шкільного самоврядування домовилися, що найближчим часом вони знову завітають у дитячий будинок з інсценізацією казки.

Фото1Фото2
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 21/Листопада/2014

Випускник – 2015

Вчора група учнів-дев’ятикласників (9-А та 9-В) стали учасниками розважального заходу в рамках профорієнтаційної програми «Випускник-2015», яка відбулася у Черкаській філармонії. Учасники гри виконували різноманітні конкурсні завдання про світ професій. За підсумками конкурсу команда нашої школи посіла III місце та отримала подарунки.

У ході заходу всі присутні переглянули презентації навчальних закладів м. Черкаси.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 21/Листопада/2014

ГОЛОДОМОР 1932-1933 рр.

У суботу, 22 листопада, вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-33 років.
            Голодомор 1932—33 років є одним із найжорстокіших злочинів ХХ століття і залишається незагоєною раною в історії України. Організувавши геноцидне винищення голодом питомої частини української нації, комуністичний режим прагнув підірвати її волелюбний дух, спроможність до спротиву, знищити багатовікову культурну традицію, позбавити ідентичності та приректи на рабське існування у червоній тоталітарній імперії. Проте український народ вистояв. Режим не зміг стерти генетичну пам'ять народу, викорінити думки про свободу та власну державу.
            Пам'ять про трагедію Голодомору є важливим чинником єдності українського суспільства.  Нашим спільним обов’язком є зберегти цю пам'ять та передати її наступним поколінням.
            Закликаємо всіх учнів разом з їх родинами засвітити свічки пам’яті у День пам’яті жертв Голодомору 22 листопада.
            Об’єднаймось у пам’яті  задля майбутнього України!

Акція із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні відбудеться 22.11.2014 та розпочнеться о 15.00 молебнем біля пам’ятника жертвам Голодомору (хрест біля Свято-Михайлівського Собору). Під час акції відбудеться покладання квітів до пам’ятника жертвам Голодомору та урочиста хода учасників із розгортанням національного прапору до Театральної площі, де о 16.00 год. відбудеться загальноміська хвилина мовчання.

Категорія: Корисно знати | | Дата: 21/Листопада/2014

“Віднині і навіки” 21 листопада – День гідності та свободи

У українському календарі з’явився ще один пам’ятний день. На необхідність створення такого свята Президента надихнули дві революції.

“Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені, як Президенту України, залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині і навіки будуть відзначати 21 листопада”, — сказав Гарант.

Категорія: Корисно знати | | Дата: 21/Листопада/2014

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95