Субота, 20/Липня/2019, 00:20

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 28
            Перемога юних географів школи

Минулої середи відбулося засідання апеляційної комісії за результатами ІІ-го (міського) етапу олімпіади з географії.

Наші учні достойно представили школу на олімпіаді юних географів.

Попов Максим, учень 8-А класу, став кращим серед восьмикласників, посівши І місце. Це вже друга його перемога – після перемоги на олімпіаді з історії.

Письменний Олександр(7-В клас), Конюшей Анжеліка(8-Б клас), Горопашна Єлєна(9-А клас), Кононенко Віталій(9-В клас) зайняли ІІ місце у своїй віковій категорії. Фоміна Валерія(9-В клас) стала третьою серед дев’ятикласників. Вітаємо учнів-переможців та їх наставника Ковальову Марину Юріївна.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 28/Листопада/2014

МОН презентовано спрощені програми для 4 класу

Міністерством освіти і науки оприлюднено Проект нової редакції програм для 4 класу, що розроблені робочою групою фахівців з метою розвантаження навчальної програми для початкової школи. До групи увійшли науковці, вчителі-практики, психологи, експерти з освітніх питань.

У Міністерстві освіти зазначають, що спочатку запропоновано проект розвантажених програм для 4 класу, оскільки найближчим часом буде оголошено конкурс оригінал-макетів підручників саме для учнів 4 класу.

Робота над розвантаженням програм для 1 – 3 класів буде завершена до 1 березня 2015 року.

Робочою групою також оприлюднено перелік змін, що внесені до навчальної програми з української мови для 4 класу.

З проектами документів можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки за наступним посиланням.

Пропозиції та зауваження можна надсилати за адресою: alyonaminua@ukr.net.

За матеріалами osvita.ua

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 28/Листопада/2014

Дати проведення ЗНО визначать до 20 лютого

Міністерством освіти і науки затверджено календарний план підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів України в 2015 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Квітом.

Планом визначено основні строки виконання підготовчих заходів, які передуватимуть проведенню зовнішнього незалежного оцінювання у наступному році.

Зокрема, подання реєстраційних документів особами, які виявлять бажання скласти тести ЗНО триватиме з 05 січня до 20 лютого.

До 6 березня 2015 року має бути сформована мережа пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Тест з цього предмета складатимуть усі випускники шкіл 24 квітня, а його результати враховуватимуться як державна підсумкова атестація.

Формування мережі пунктів проведення тестувань з інших предметів має бути завершено до 17 квітня.

Конкретні дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання будуть визначені Українським центром оцінювання якості освіти не пізніше 20 лютого.

З метою самостійної підготовки до тестування випускники шкіл мають можливість використовувати Інтернет-сервіс ЗНО онлайн, що створений фахівцями Освіта.ua.

За матеріалами osvita.ua

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 28/Листопада/2014

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік