Понеділок, 21/Жовтня/2019, 19:30

«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 04
            Фотовиставка «Революція гідності»

На третьому поверсі нашої школи оновлена фотовиставка. Вона присвячена сучасним подіям, що  відбуваються в Україні.  Світлини, представлені на виставці, надали  свідки й учасники Революції Гідності та АТО.

Фото15Фото16
            Фото17Фото18
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 04/Грудня/2014

Міський-конкурс огляд шкільних музеїв та музейних кімнат

До ознаменування 70-ї річниці звільнення м. Черкас від німецько-фашистських загарбників, вшанування пам’яті полеглих у боротьбі з окупантами, підвищення ролі музеїв у вихованні підростаючого покоління у місті проводиться конкурс-огляд музеїв  та музейних кімнат, куточків бойової та трудової слави  при  навчальних закладах. 4 грудня члени журі конкурсу завітали до музейної кімнати «Сторінки визволення міста Черкаси» у нашій школі.  Комісією здійснено огляд експонатів музейної кімнати, необхідної документації, науково-методичного і художньо-естетичного оформлення матеріалів відповідно до вимог музеєзнавства. Відзначені два музейні куточки, присвячені  війні у Афганістані та сучасним подіям в Україні.

Фото9Фото10
            Фото11Фото12
            Фото13Фото14

Військово-спортивне свято

Учора відбулося військово-спортивне свято для учнів 10-11 класів, присвячене Дню збройних сил України. Підготували  його та провели учитель предмету «Захист Вітчизни» Ложка Віталій Борисович  та учитель фізичної культури Єрмаков Євгеній Федорович. У ході свята  проведені спортивні естафети, змагання з кульової стрільби, біг з різними перешкодами, вправи на спортивному коні, перетягування канату. За підсумками змагань 1місце посіла команда 11-А класу, 2 місце – 11-Ф класу, 3 місце – 10-Б класу, 4 місце – 10-А класу.

Фото1Фото2
            Фото3Фото4
            Фото5Фото6
            Фото7Фото8
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 04/Грудня/2014

До уваги учнів 11 класів та випускників минулих років!

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького проводить у форматі зовнішнього незалежного оцінювання 2015 р. тестування з математики та фізики. Тестування безкоштовні.

Процедура проходження тестування передбачає виконання тесту, перевірку бланка відповідей та повідомлення результату.

Тестування буде відбуватися у корпусі № 3 Черкаського національного університету за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 79.

Графік проведення тестувань

Час проведення тестування

14 грудня 2014 р. (неділя)

21 грудня 2014 р. (неділя)

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Приймальна комісія» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше у АІС «Абітурієнт», реєструватися непотрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).

2. Після реєстрації зайти у АІС «Абітурієнт» та обрати предмет, з якого Ви бажаєте пройти тестування. Після цього Ви будете зареєстровані для проходження тестування. Реєстрація на тестування розпочинається 3 грудня і завершується: з математики - 11 грудня, з фізики – 17 грудня.

3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11.00). При собі потрібно мати дві ручки з пастою чорного кольору.

4. Після завершення тестування Ви залишаєте собі зошит для тестування та здаєте бланк відповідей.

5. Після перевірки бланків відповідей результати тестування (за шкалою 100-200 балів) та відсканований Ваш бланк відповідей буде розміщений на Вашій персональній сторінці.

6. Результати тестування є конфіденційними і не оприлюднюються.

Телефон: (0472) 56-56-04 (Центр освітніх тестувань)

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста | | Дата: 04/Грудня/2014

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95